-V FAMILIEBERICHTEN 17 Leo van Dongen Leo van Dongen Leo van Dongen OVERLEDEN Inge Lieve Inge Cornells Verhage Cornelis Verhage IN MEMORIAM We staan niet altijd, stil bij het woord "samen" maar het is een groot gemis als "samen" uitje leven is Na een leven vol liefde en zorg voor allen die hij kende, hebben wij met pijn in ons hart afscheid moeten nemen van onze geweldige man, vader en opa 7 april 1953 111 augustus 2020 Sjaan van Dongen-van der Linde Nico en Melanie Fleur Helma en Dick Sonja onze bonusdochter Willem Alexanderstraat 10 4328 CC Burgh-Haamstede De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Wij zouden het fijn vinden als u Leo een laatste groet wilt brengen op zijn geliefde plekje aan het water. Maandag 17 augustus om 14.00 uur willen wij een erehaag vormen bij 't Sluusje (rode koepeltje) in Burghsluis. Na een vervelende ziekteperiode hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve broer en zwager Hij heeft helaas te weinig kunnen gemeten van zijn verdiende pensioen. Rien en Anneke Ria en Wim Ab en Karin Leo bedankt voor alles! We gaan je enorm missen en wensen Sjaan, Helma, Nico, Melanie en Fleur veel sterkte. Verdrietig zijn wij om het veel te vroeg overlijden van onze lieve zwager en oom We wensen Sjaan, de kinderen en kleindochter veel sterkte toe. We zullen er voor jullie zijn. Piet en Janny van der Linde Joke van der Linde neven en nichten Inge Daniëlle Nieuwkamp - Teunissen Inge Nieuwkamp - Teunissen 14-08-2006 14-08-2020 Yvonne Leo van Dongen vrijdag 14 augustus 2020 ZV Ons gezinsleven zal nooit meer hetzelfde zijn nu onze lieve dochter, onze grootste schat, ons lieve zusje en fijne tante de strijd, die ze vastberaden voor haarzelf en haar gezin aanging, heeft verloren. Lieve echtgenote van Jeroen Onvervangbare mama van Meike, Jelle en Isa Martin en Jeannette Teunissen Arjen en Anneke Teunissen Martijn en Bart Sander Teunissen Nathan Correspondentieadres: Familie Teunissen Kanaalstraat 52 4388 BN Oost-Souburg \rCKy*\y A/2-t Dankbaar voor alle mooie herinneringen. Je blijft voor altijd in ons hart. Ron, Kristel, Remi, Lisenka, Giovanni, Sophie, Sepp en Noah Wij zijn verdrietig en verslagen door het onverwachte overlijden van mijn lieve kleindochter en ons nichtje jan Pfauth in herinnering Co Pfauth Hans Lucia Pfauth Michiel Madeion Christel Roel Robbert Talitha Anita Pfauth Anneloor ten Asbroek Sandra Rob Bosman Fabian Dominique "Daar juicht een toon, daar klinkt een stem, die galmt doorgans Jeruzalem" Na een bewogen leven en in de volledige zekerheid van zijn geloof is van ons heengegaan, mijn levenspartner, onze vader, onze groot- en overgrootvader Aagtekerke, 8 oktober 1935 Aagtekerke: Nieuw- en Sint Joosland: Ourox en Morvan (FR): Arnemuiden: Vlissingen: t Middelburg, 11 augustus 2020 An Carnibella-van der Poel Arie en Claire Arno en Conny Annelies en Alain Giovanna en Ad Giuseppe Klein- en achterkleinkinderen Molendijk 57 4339 AC Nieuw- en Sint Joosland De begrafenis is op maandag 17 augustus om ca. 14.00 uur op de algemene begraafplaats, Prelaatweg 4 te Aagtekerke. U bent welkom om daar afscheid te nemen. In verband met de corona-maatregelen zal de uitvaartdienst, voorafgaande aan de begrafenis, in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van SVRZ, Curadomi en het Sint Jans Hospice de Casembroot in Middelburg. Liever geen bloemen Ontroerd namen wij kennis van het overlijden van onze broer en zwager Nel Verhage-Riemens Willy Moens-Verhage Rinus Moens neven en nichten thank you for the days Wij zijn verdrietig maar dankbaar, voor alle mooie momenten met onze lieve vriend In de leeftijd van 67 jaar Jan en Bertha Boot Lijdie en Henk Landegent - in lieve herinnering

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 53