COLOFON Familieberichten cf FAMILIEBERICHTEN 17 Elisabeth Rentmeester - de Jonge Tannie Voet - van Garsel OVERLEDEN Petra Menheere - Quinten Met droefenis vernam het bestuur van de Vereniging Dorpsbelangen Kloetinge het bericht over het heengaan van Petra Menheere-Quinten Groots was wat zij met haar man heeft gedaan voor de jeugd in Kloetinge. Het bestuur van de Vereniging Dorpsbelangen Kloetinge Je houdt elkaar nog even vast en je weet... dat het goed is. Verdrietig, maar dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat rustig, in haar vertrouwde omgeving, van ons is heen gegaan onze lieve, zorgzame moeder, schoon moeder, oma en oud omaatje Bets sinds 14 maart2009 weduwe van Huib Rentmeester Ovezande, 27 april 1930 Goes, 11 augustus 2020 Jaap en Rineke Rianka en Alwin, Luuk, Guus Martijn Evelien Ilona en Piet Gertjan (in liefdevolle herinnering) Dennis en Inge, Ravi, Ylva Amanda Gerard (in liefdevolle herinnering) en Toke José en Peet Rob en Nicole, Mila Mare en Ymke Hubêrt Een speciaal woord van dank voor huisartsen dr. Slager sr. en jr., medewerkers vanAllévo, Buurtzorgen CareMatch voorde liefdevolle verzorging. Bongerd 45,4462 TA Goes De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Het is zoals het is, maar niet zoals het hoort. Tot op het laatste moment hebben we mogen genieten van je positiviteit en je mooie lieve lach. Dank je wel dat je onze moeder en oma was. 22 mei 1932 -111 augustus 2020 Adriaan Voet t William t Lucian en Paulus Job Anne Stijn en Eva Edwin en Petra Sharinda en Remy Danyel en Erik Angela Jort Brent Correspondent! eadres L. Voet, Blazekop 5,4441TN Ovezande Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 14 augustus van 16.00 tot 16.45 UUT in het mortuarium (naast de R.K. kerk), Kerkdreef 4 te Heinkenszand. Vanwege de huidige maatregels zal het afscheid in kleine kring plaatsvinden. J) Bedroefd hebben we afscheid moeten nemen van onze schoonzus en tante Tannie Voet - van Garsel Familie Voet Ik denk aan wie je was, een stralend zomerkind. Verdrietig, maar blij om alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze allerliefste mama, oma en oma Rina Catharina Elizabeth Lantsheer weduwe van Gilles Johannes Verbrugge Hoek, 1-7-1930 t Terneuzen, 10-8-2020 HoekNelleke en Jo de Koeijer-Verbrugge Gilles - Una Nina en Herman - Seth Sanne en Michiel - Noah, Daantje, Isabel Dieuwertje en Sinan - Noor, Issa Thomas en Marjolein - Veerle, Ties Sophie Diederike en Marnix Jesse - Louis Job en Kiki Bente TerneuzenServaas Verbrugge Goes Gert-Jan en Renske Verbrugge-van der Hoek Mees Mette Ipe Correspondentieadres: Mauritsfort 48 4542 LH Hoek De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar Dr. Verhagen en de medewerkers van verpleeghuis Ter Schorre, huisje D8, voor de liefdevolle verzorging en ondersteuning. Leen de Vos pzc.nl/familieberichten donderdag 13 augustus 2020 PM Je was een rots in de branding en koerste recht door zee Je trotseerde storm en golven alleen... je had de wind niet mee We zijn verdrietig door het overlijden van onze gewaardeerde collega Petra was een lieve, hardwerkende en vrolijke collega, met hart voor de kinderen en het werk. Altijd positief, niets was haar te veel. Lieve Petra, we gaan je missen! We wensen de familie en naasten heel veel sterkte in deze moeilijke en verdrietige tijd. Team IKC Kloetinge Bestuur, management en collega's Kibeo Eén van onze meest betrokken en gewaardeerde leden is overleden. We zullen hem missen bij het biljarten en aan de kaarttafel. We hopen dat we zijn verhalen nog lang zullen herinneren. We wensen Adri, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Ouderensociëteit Nieuwdorp SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 45