nuweg/STn Bestel nu op pzc.nl/nuw2045 Fris geluid De Sneeuwkoningin Titanic Happy Feet Cool Runnings het verdient! NABIJ AMSTERDAM INCL. BEZOEK FL0RIW0RLD Best Western Plus Hotel Amstelveen Dit fonkelnieuwe 4-sterren hotel is ideaal voor een bezoek aan Amsterdam (ca. 10 kilometer, tip: huur een fiets). Het is zowel per auto (openbaar parkeren gratis) als 0V perfect bereikbaar. Inclusief een bezoek aan het nieuwe Experience Center Floriworld, een ontdekkingsreis in de wereLd van pLanten en bloemen in Aalsmeer. 2 overnachtingen incl. ontbijt 1 x entree Floriworld gratis gebruik fitness gratis parkeren (openbaar) en wifi korting op parkeren in parkeergarage van het hotel per boeking 1 paar Camelia slippers t.w.v. €25 cadeau I, Tonya Wat is het koud, hè? - The V-Boys Helemaal geen tijd om te kijken? Een coole playlist dan? Wat te denken van... IJskoud - Nielson Stone cold - Demi Lovato Het is koud zonder jou - André Hazes Baby, it's cold out side - Dolly Parton en Rod Stewart Cold Water - Major Lazer ft. Justin Bie- ber en M0 Ice Queen - Within Temptation Winter in America - René Froger Ice Cream Man - Van Halen Cold as ice - Foreigner Ice Ice Baby - Vanilla Ice Goed, tot zover het zware werk. Beschikt u over een tere ziel, maar bent u wel oververhit? Of kijken de kinderen mee? Koude bibbers zijn ook bij deze producties gegarandeerd. (animatiefilm, 2012) Een animatiefilm waar de ijspegels niet van af te hakken zijn. De sneeuw koningin verandert de wereld in een ijslandschap. Haar doel is een eeu wige winter creëren. Normaliter niet zo'n fijne gedachte, maar nu... zalig toch? Het ijzige karakter van de dame in kwestie draagt ook nog eens bij aan uw koude bibbers. De anima tiefilm Frozen uit 2013 is een passend alternatief, ook dat scenario kwam voort uit het sprookje van Hans Christian Andersen. (film, 1997) Tijdens deze hittegolf deze verrukke lijke kitschklassieker toch nóg maar eens bekijken, al zal die stomende vrijpartij in een postkoets ditmaal taaie kost zijn. Leonardo DiCaprio's sterfscène in het ijswater maakt veel goed. (animatiefilm, 2006) De eerste tapdansende pinguïn ooit! Maar pas op, want uiteindelijk is het natuurlijk weer een hart verwarmend verhaal en daar moeten we dezer dagen mee oppassen. Niettemin: u kent de natuurlijke habitat van een pinguïn, dus sneeuw en ijs alom aanwezig. Nog niet koel genoeg? Dat dansen van die blote pinguïnpootjes op die sneeuwvloer heeft extra effect wanneer u vanaf de bank uw blote voeten in een ijsbadje steekt. Succes verzekerd! (film, 1993) Het risico van deze film over een groep Jamai- caanse bobsleeërs is dat hij te zeer op uw lachspieren werkt. En ook lachen is een vorm van inspanning. Maar verder: zeer geschikt. Stelt u zich voor dat u door een ijskanaal naar beneden zoeft. Die koele wind die u daarbij in het gezicht blaast? Fijn, hè? Op basis van 2-persoonskamer en beschikbaarheid. Meer informatie omtrent geldigheid, kinderkortingen, toeslag 1-pk en toeristenbelasting staat vermeld op onze website. Boekingskosten: €15 per boeking. Meer informatie? info@nuwegexclusief.nl of bel 055-3017194 (bereikbaar van ma t/m vrij 10 -16 uur) (film, 2017) Het levensverhaal van kunstschaatser Tonya Har ding biedt meer dan alleen ijs. Het steevast rood aan gelopen hoofd van Margot Robbie in de titelrol zal u goed doen, maar het is vooral haar tirannieke moe der (Oscarwinnende Alli son Janney) waardoor je al snel hunkert naar een straalkachel. (Henk Spaan en Harry Vermeegen) Ja, we snappen het. Waar haalt u de tijd vandaan om midden op de dag een film te gaan zitten kijken? Ook aan u hebben we gedacht. Hop, even naar YouTube, waar u de clip vindt van Wat is het koud, hè?, een nummer van The V-Boys alias Spaan en Vermeegen. Prima songtitel, vindt u niet? Het is een soort mantra dat in het hoofd gaat zitten. 'Wat is het koud, hè?' De bijpas sende ijsmutsen op het hoofd vergroten de ge loofwaardigheid. Mis schien vaak genoeg zin gen, zodat u het vanzelf gaat geloven?

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 23