t Jf Jf 16 FAMILIEBERICHTEN Leo de Potter Annie Meijs-Weemaes Jacobus de Visser OVERLEDEN Camiel Meijs Leintje Stadhouders-de Vos Helena Verhelst-de Zwarte Leintje cCe Totter - 'tis sink Lies de Totter Ria de Potter-Goossens Dankbaar voor alle goeds dat zij ons gaf vanuit haar trouw, zorgzaamheid en gastvrijheid moeten wij haar nu los laten en gaan we verder met de liefdevolle herinneringen aan mijn lieve vrouw, onze lieve ma, oma en overgrootmoeder Sint-Jansteen, 26-4-1933 t Hulst, 7-8-2020 61 jaar in liefde verbonden met Hulst: Camiel Meijs Hulst: Marianne en Kees van Geloof-Meijs Annette, Erik Hulst: Jean en Karin Meijs-Boon Dorien en Marco, Elin Carola Posterholt: Veronique en René Meijers-Meijs Sjra, Anniek Hulst: Guido Meijs en Renate Frei Schuttershof 14 4561 CM Hulst De tijd waarin we momenteel leven vraagt ons om in besloten kring afscheid te nemen van mijn vrouw, onze ma, oma en overgrootmoeder. We weten dat u de goede herinneringen aan haar zult koesteren. Net na haar 97ste verjaardag is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder weduwe van Christiaan Stadhouders Meliskerke 30-7-1923 Oost-Souburg 5-8-2020 Zij heeft haar leven volbracht, met tot het einde toe interesse voor de mensen om haar heen. P.S. Kanse-Stadhouders J.C. Kanse Maryse en Sebastiaan; Daan, Isabel Usette en Bart; Tim, Jake A. Stadhouders f A. Stadhouders-Walraven Ronald en Uanne; Manouk Jeroen en Angela; Demi, Romy De begrafenis heeft op maandag 10 augustus in besloten kring plaatsgevonden. René Wondergem Psalm 121 Heden heeft de Heere van ons weggenomen onze zeer geliefde vader en opa Sinds 1 december 2019 weduwnaar van Marie Neeltje Dekker 15 juni 1933 - f9 augustus 2020 Marcel en Karin Martin en Sylvia Saona en Sil Sorenzo Miranda en Niels Hes Joep Onze dank gaat uit naar personeel en vrijwilligers van Zorgcentrum Rehoboth, voor de liefdevolle verzorging en goede begeleiding. Correspondentieadres: Westhavendijk 82,4475 AE Wilhelminadorp De rouwdienst wordt in besloten kring gehouden. De begrafenis, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaats hebben D.V. vrijdag 14 augustus omstreeks 11.00 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Lenshoekdijk te 's-Gravenpolder. Na de begrafenis is er in het uitvaartcentrum gelegen heid tot condoleren. Geen bloemen. Na een werkzaam leven en een moeizame levensavond is door de HEERE van ons weggenomen onze geliefde moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder sinds 24-2-2004 weduwe van Cornelis Verhelst 28-8-1931 9-8-2020 Terneuzen Rinus en Rina Wendy - Lars, Nikki Marcel en Eveline - Carmen, Lisa, Max Erik en Sharon - Jayden, Yuna AxelIman Koen en Dita Ellen en Delphine HoekSjaak en Liesbeth Eelco en Jeanthilde - Ammiël, Micha Corné en Femke - Nova Lennard Graauw Connie en Willem Correspondentieadres Knol 18 4542 PV Hoek De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank. gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van 'Vremdieke' voor de goede zorgen. Breskens: Middelburg: Breskens: dinsdag 11 augustus 2020 ZV Het laatste beetje is nu op, veel had ik te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van echtgenoot van Hulst, 13 april 1931 t Hulst, 7 augustus 2020 Ria de Potter-Goossens Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Onze speciale dank voor de warme zorg en begeleiding gaat uit naar Huisartsenpraktijk Visser, de medewerkers van de Thuiszorg en Pastoor Wiertz. Correspondentieadres: Korenmarkt 2 4561 EV Hulst De afscheidsdienst vindt in besloten kring plaats. Lieve opa, Je was altijd zo vrolijk. Je was de grappenmaker. Jij was het die ons altijd troostte. Jij was het die ons altijd aan het lachen maakte. Dank je wel voor wie jij was. We zullen je nooit vergeten Lieve opa, rust zacht Liefs Katrien en Marina Na een kansloze, dappere strijd is overleden onze lieve neef tante Riet en ome Piet tante Nellie en ome Henk ome Jos en tante Francien tante Simone en ome Leo tante Hannie en Bram neven en nichten Veel fijne herinneringen, Verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, Maar altijd in ons hart. Weduwe van Lein de Potter is zaterdag 8 augustus op 91-jarige leeftijd overleden. Zij was onze zorgzame moeder, onze lieve oma, onze trotse overgrootmoeder. Wij zullen haar missen! Klokketoren 12 4336 KV Middelburg Wim de Potter Nel de Potter-Wijs Jannie Molhoek-de Potter Peter Molhoek Rita van der Lijke-de Potter Huib van der Lijke In verband met de corona-maatregelen vindt de begrafenis in besloten kring plaats op woensdag 12 augustus om 12.30 uur. Mijn allerliefste vriendin, ik ga je heel erg missen. Ik koester alle mooie momenten die we samen hebben meegemaakt. Liefs, Joke Oose

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 55