FAMILIEBERICHTEN 17 Leen de Vos Leen de Vos Maria Willemsen-van der Klooster Jacob Leendert Walhout Jaap Jaap Walhout Leintje cCe Totter - Tïssvnk Lies dCe Totter Na een periode van ziek zijn van bijna twee jaar, is toch nog onverwacht maar rustig overleden mijn lieve man, onze zorgzame pa en opa 25-01-1932 Nieuwdorp 09-08-2020 Adri de Vos - van Oosten Co Josette en Bert André (in liefdevolle herinnering) Ziggy Ismay en Chris Gucci 5» Prins Clausstraat 4,4455 BH Nieuwdorp De afscheidsdienst en begrafenis zullen in besloten kring plaatsvinden. In plaats van bloemen, liever een gift aan het KWF. Ontroerd namen wij kennis van het overlijden van onze altijd betrokken en meelevende broer, zwager en oom Jan de Vos Leu Hannewijk - de Vos Lenie Vermuë neven en nichten de Vos, Stroosnijder en Hannewijk In liefde herdenkend allen die hem zijn voorgegaan. Enige kennisgeving Je verlangde zo naar je thuis, ga dan nu maar... Van ons is heengegaan weduwe van Jan Willemsen Goes, 9 februari 1936 f 's-Heer Arendskerke, 7 augustus 2020 Suus van der Klooster en Willem Lakké Janet Lakké Correspondentieadres Velluweweg 11 4472 AK 's-Heer Hendrikskinderen 06-55562483 Er is gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van Ria op woensdag 12 augustus van 19.00 tot 20.00 uur bij rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Wij zijn de medewerkers van woonzorgcentrum 'Poelwijck' dankbaar voor de liefdevolle zorg. We staan niet altijd stil bij het woord "samen", maar het is een groot gemis als "samen" uit je leven is. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend geven wij u kennis van het overlijden van Heinkenszand 3 december 1939 Leida t Arnemuiden 9 augustus 2020 Edwin en Marike Femke Thom Bianca en Johan Quintin Celena Correspondentieadres: Uitvaartverzorging H. Jobse t.a.v. familie Walhout-van Boven Postbus 8046 4330 EA Middelburg De afscheidsbijeenkomst, voorafgaand aan de crematie, zal in besloten kring plaatsvinden. Mensen komen en mensen gaan, als de golven van de zee. We zijn verdrietig omdat we afscheid moeten nemen van onze broer, zwager en oom Je hebt dapper gevochten maar was moe, heel moe, rust nu maar uit We gaan je missen. Adrie en Kees Polderdijk-Walhout Richard en Corien Magda en Wim Roelse-Walhout (beiden in herinnering) Ingrid en Joy Kimberley en Gijs, Ashley Yvonne en Roy Jordy en Yarha, Cheyenne Marleen en Daan Gabriëlse-Walhout Astrid en Sjoerd Eef, Ivar Ellen en Sebastiaan We wensen Leida, de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte 9 augustus 2020 Johan Vos Breskens: Middelburg: Breskens: Lies De Potter-Tissink dinsdag 11 augustus 2020 PM Mijn tijden zijn in uw hand In Klundert is overleden onze lieve zwager echtgenoot van Dora Vos - van Belzen. Wij zullen hem missen. We wensen onze zus en haar kinderen veel sterkte in de komende tijd. Nieuw - en Sint Joosland: J A van Eenennaam - van Belzen J van Eenennaam t Middelburg: A J Baas - van Belzen C Baas t Neven en nichten Nieuw - en Sint Joosland, 9 augustus 2020 Veel fijne herinneringen, Verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, Maar altijd in ons hart. Weduwe van Lein de Potter is zaterdag 8 augustus op 91-jarige leeftijd overleden. Zij was onze zorgzame moeder, onze lieve oma, onze trotse overgrootmoeder. Wij zullen haar missen! Klokketoren 12 4336 KV Middelburg Wim de Potter Nel de Potter-Wijs Jannie Molhoek-de Potter Peter Molhoek Rita van der Lijke-de Potter Huib van der Lijke In verband met de corona-maatregelen vindt de begrafenis in besloten kring plaats op woensdag 12 augustus om 12.30 uur. Tot groot verdriet is onze zus, schoonzus en tante op 91-jarige leeftijd overleden. MiddelburgJ. Dobbelaar-Tissink P.J. Dobbelaar Ritthem: alle neven en nichten M. Filius-Tissink M. Filius in memoriam) Mijn allerliefste vriendin, ik ga je heel erg missen. Ik koester alle mooie momenten die we samen hebben meegemaakt. Liefs, Joke Oose

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 45