16 FAMILIEBERICHTEN Anna Louwerse-Koch Lieve Oma/Omi Jan Nieuwenhuize Jan Nieuwenhuize Leintje Stadhouders-de Vos Jerina J-CazeCde yeij-QeCdof Jacobus de Visser Cèdric Saya Jij hebt ons geleerd wat leven is, laten voelen wat liefde is. Een hand die zwaaide als we gingen en nog vele mooie dingen. Warme en dankbare herinneringen blijven bestaan. Lieve ma, je hebt het goed gedaan. Verdrietig, maar dankbaar dat we haar zolang in ons midden mochten hebben delen wij u mede dat is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en omi sinds 9 februari 2015 weduwe van K. W. Louwerse Sliedrecht, 28 oktober 1922 f Oost-Souburg, 8 augustus 2020 Joke f Hans en Lenie f Lucy en Johan Piet f en Marleen f Emmie en Cor f Anke en Wim Karla en Arrie Wim en Em Hannie en Johan Willy en Arie klein- en achter(achter)kleinkinderen Correspondentieadres: Lambrechtsenstraat 24 4389 TL Ritthem Gezien de huidige omstandigheden zal de afscheidsplechtigheid in besloten kring worden gehouden. Wilt u onze moeder, schoonmoeder, oma en omi een laatste eer bewijzen dan bent u welkom op de algemene begraafplaats te Oost-Souburg waar de begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 14 augustus om 12.00 uur. Bedankt voor al uw liefde, zorg en alle mooie momenten die wij met u hebben beleefd. Klein- en achter(achter)kleinkinderen Psalm 139 Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij ons gaf, delen wij u mee dat van ons is heengegaan mijn geliefde man, onze zorgzame vader en opa, in de leeftijd van 92 jaar Geboren 17 februari 1928 Overleden 8 augustus 2020 Krabbendijke: B. Nieuwenhuize-Meloen Amsterdam: Elmy Nieuwenhuize Madeion Sander 's-Hertogenbosch: Wim Nieuwenhuize Ans Brants Dorpsstraat 146 4413 CG Krabbendijke De dienst van Woord en Gebed en begrafenis worden in besloten kring gehouden. Geen bezoek aan huis Verdrietig geven wij u kennis van het plotseling overlijden van onze broer, zwager en oom echtgenoot van Bastiana Meloen in de leeftijd van 92 jaar. Krabbendijke M.J. Lobbezoo-Nieuwenhuize (in herinnering) M. Lobbezoo (in herinnering) L. Nieuwenhuize (in herinnering) T.P. Nieuwenhuize-Smits M. Nieuwenhuize (in herinnering) D.P. Nieuwenhuize-Traas Goes J. Maas-Nieuwenhuize (in herinnering) M. Maas Bleiswijk H. Mallekote-Nieuwenhuize D. Mallekote Neven en nichten Krabbendijke, 8 augustus 2020 Net na haar 97ste verjaardag is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder weduwe van Christiaan Stadhouders Meliskerke 30-7-1923 Oost-Souburg 5-8-2020 Zij heeft haar leven volbracht, met tot het einde toe interesse voor de mensen om haar heen. P.S. Kanse-Stadhouders J.C. Kanse Maryse en Sebastiaan; Daan, Isabel Lisette en Bart; Tim, Jake A. Stadhouders f A. Stadhouders-Walraven Ronald en Uanne; Manouk Jeroen en Angela; Demi, Romy De begrafenis heeft op maandag 10 augustus in besloten kring plaatsgevonden. Ko de Veij Rineke de Veij Psalm 121 Heden heeft de Heere van ons weggenomen onze zeer geliefde vader en opa Sinds 1 december 2019 weduwnaar van Marie Neeltje Dekker 15 juni 1933 - J9 augustus 2020 Marcel en Karin Martin en Sylvia Saona en Sil Sorenzo Miranda en Niels Ties Joep Onze dank gaat uit naar personeel en vrijwilligers van Zorgcentrum Rehoboth, voor de liefdevolle verzorging en goede begeleiding. Correspondentieadres Westhavendijk 82,4475 AE Wilhelminadorp De rouwdienst wordt in besloten kring gehouden. De begrafenis, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaats hebben D.V. vrijdag 14 augustus omstreeks 11.00 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Lenshoekdijk te 's-Gravenpolder. Na de begrafenis is er in het uitvaartcentrum gelegen heid tot condoleren. Geen bloemen. PM dinsdag 11 augustus 2020 Cèdric is nog maar enkele weken geleden gediplomeerd als Social Worker. We hebben hem in de opleiding leren kennen als een vriendelijk en lief mens, graag gezien door studenten en docenten. Cèdric bekommerde zich om mensen, hoe groot hun afstand tot de samen leving ook was. We waren en zijn trots op hem. We wensen zijn grote liefde Jessie, zijn ouders en zussen in de toekomst veel liefde, steun en nabijheid van anderen toe. Studenten en team Social Work HZ University of Applied Sciences We zijn verdrietig en geraakt door het overlijden van Afscheid nemen doet zo'n pijn maar laat alle bijzondere en mooie momenten die we samen hebben gedeeld ons, die je achterlaat, tot troost zijn Bedroefd en toch dankbaar dat aan haar lijden nu een einde gekomen is, delen wij u mede dat na een kortstondige ziekte, die zij op bewonderenswaardige wijze heeft gedragen een einde is gekomen aan het leven van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en liefhebbende oma Rineke Vlissingen 19 oktober 1946 t Vlissingen 4 augustus 2020 Monique en Mare Dimitri Anouchka en Sander Nicole en Sjaak Ilse Tim Elise Correspondentieadres: Coosje Buskenstraat 117 4381 LC Vlissingen De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden. Onze dank voor de liefdevolle verzorging gaat uit naar de huisarts en de medewerkers van Zorgstroom. Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze medebewoonster Wij wensen Ko en zijn familie heel veel sterkte bij de verwerking van dit zware verlies. Medebewoners van Residentie Sea City Coosje Buskenstraat 93-129 4381 LC Vlissingen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 44