3 SI FAMILIEBERICHTEN 15 René Wondergem René Wondergem Arendje le Comte-Marcus aj j I OVERLEDEN De strijd is gestreden, met telkens nieuwe moed. Verbazingwekkend, krachtig, 't is op. Zo is het goed. Na een enorme zware tijd deel ik jullie mede dat mijn lieve René is overleden, hij mocht slechts 45 jaar worden. Mijn Zeeuwse strijder is niet meer. Janny Wondergem - van de Voorde Hope Middelburg, 7 augustus 2020 Ter Hoogestraat 22 4335 EN Middelburg Gezien de huidige omstandigheden zal de afscheidsbijeenkomst in besloten kring plaatsvinden. Condoleren graag schriftelijk. Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze zoon, broer, zwager en oom René Wondergem in de leeftijd van 45 jaar. Sint-Laurens: Wim Wondergem Hanny Wondergem-Dekker (in liefdevolle herinnering) Westkapelle: Jan-Willem en Nicole, Christel Domburg: Suzanne en Erwin, Wessel, Thijmen Verdrietig zijn wij bij het overlijden op veel te jonge leeftijd van mijn kleinzoon en onze neef René Wondergem Domburg: C. Wondergem - de Voogd Ooms en tantes Neven en nichten Na een kansloze, dappere strijd is overleden onze lieve neef René Wondergem tante Riet en ome Piet tante Nellie en ome Henk ome Jos en tante Franclen tante Simone en ome Leo tante Hannie en Bram neven en nichten Na een ongelijke strijd is onze Captain overleden. René Wondergem Wij wensen Janny en verdere familie veel sterkte met dit grote verlies. Namens dartteam 'Bar American'. Middelburg, 8 augustus 2020. He was a man who loved the outdoors... And bowling... Verdrietig, maar dankbaar dat we hem gekend hebben, moeten we afscheid nemen van onze goede vriend René Wondergem We zullen zijn humor, enthousiasme, doorzettingsvermogen, wijze inzichten en schaterlach erg missen. We wensen Janny, familie en naasten veel sterkte en kracht om dit grote verlies te dragen. Han, Hugo, Jacco, Jan Paul, Jos, Leo, Martin, Peter, Roel, Thijs Verslagen zijn wij door het overlijden van René Wondergem René wordt herinnerd als een aimabel mens en een zeer betrokken speler, elftalleider, sponsor en vrijwilliger. Wij wensen de familie en vrienden van René veel sterkte en troost bij dit zware verlies. Bestuur v.v. Zeelandia Middelburg Een strijder tot het einde We nemen je verhalen en je schaterlach naar elke wedstrijd met ons mee Spelers en oud-spelers Zeelandia Middelburg 7623 Weetje vogel dat ik blij werd als ik je hoorde fluiten Dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft gedaan, geven wij met verdriet kennis dat, toch nog onverwacht, is overleden mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Aad~ 14 januari 1929 t 5 augustus 2020 Piet le Comte Piet en Annemarie Angela en Barry Tim, Luuk Dennie en Irma Gio, Vince René en Jolanda Luciënne Minth, Vie Iris en Tommy Bruinisse, Allévo "In 't Opper" Correspondentieadres: Sandströmstraat 16 4307 AX Oosterland De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. We willen alle medewerkenden van Allévo Tn 'tOpper"dankzeggen voorde liefdevolle zorg en aandacht. Ulrich Arno Augustin Stil Ze mocht gaan Het is goed Ze mag rusten Maar voor ons een gemis nu alles Stil geworden is Verdrietig hebben wij afscheid genomen van onze lieve mam, schoonmama en oma <lföets/ ^ofninicu&s- ^Copmels/ Nieuwdorp, 23 december 1932 Nieuwdorp, 7 augustus 2020 We hebben fijne herinneringen aan de lange tijd die ze bij ons was. Joke Daaf L in Nico Viktorine Fabian Et Michelle Elodie Et Joris Pjotr Mede door de hulp van SVRZ medewerkers en Iriz 24 uurs zorg kon zij thuis blijven tot het laatst. Correspondentieadres Prinses Julianastraat 5,4424 AT Wemeldinge Gezien de huidige omstandigheden zal het afscheid van Bets in besloten kring plaatsvinden. Verdrietig zijn wij, nu 4 weken na het overlijden van onze jongste zus, nu ook is overleden onze enige overgebleven zus, schoonzus en tante C!fóels/ ominicus/- cÏKofimels/ Moedig heeft ze haar laatste moeilijke jaren gedragen. Nieuwdorp: Joost Koos Kopmels Heinkenszand: Koos Kopmels-de Witte Nieuwdorp: Lein Kopmels Neven en nichten In liefde gedenken we allen die haar zijn voorgegaan. Nieuwdorp, 7 augustus 2020 dinsdag 11 augustus 2020 De liefde van mijn leven is na een kort ziekbed overleden 05-03-1958 Frankfurt am Main 05-08-2020 Westkapelle Tine Augustin Huis+Tuinservice Correspondentieadres: Jakob Brasserstraat 19,4361AV Westkapelle Overeenkomstig zijn wens, heb ik in stilte afscheid van hem genomen Liever geen bezoek aan huis. Tjeu Et Eve

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 43