3 van hun keuze Schudden gaat als vanzelf O Hebbedingen AIlfSEK TECH Gevonden op Gaspedaal.nl Voor minder dan €10 m&KBIiSXIOV Van papier naar app en soorten, maar vind er maar eens een fatsoenlijke tussen! Good Sudoku (gratis voor iOS) doet zijn naam eer aan, met een door kunst matige intelligentie gestuurd hintsysteem en de mogelijkheid notities te maken. Voor 4,49 euro ontsluit je meer opties, zoals puz zels uit krant of boek importeren. Driedubbele lading bijvoorbeeld de navigatie in te stellen zit je in de BMW te hannesen met een draaiknop of een aanraakscherm, terwijl je in de Tesla een groot toetsenbord op het scherm hebt waarmee je alles gemakkelijk en intuïtief bedient.'' De technologie is een grote hit bij Mar lies' dochters: ,,Ze vinden feilloos hun weg, of ze nu hun eigen muziek aanzet ten, op internet zoeken of geintjes uitha len met de 'scheetkussenfunctie' die erin zit.'' Die laatste is een knipoog van Tesla- ceo Elon Musk en zijn team: je kunt ver schillende geluiden kiezen waardoor het lijkt alsof een van je passagiers een wind laat. ,,Waar het om gaat is dat deze auto schoon rijdt, een bereik heeft om van en naar mijn werk in Eindhoven te komen en onze dames drie keer per week naar hockey en balletles te brengen.'' CL LU O Z Z LU LU LL O WIE BEWEERT DAT ALLE^rst person shooters één pot nat zijn, kent Superhot niet. Het minima listische computerspel met zijn strakke design en gezichtloze vijanden moet het niet hebben van snelle reflexen. Integendeel: de gevechten spelen zich in superslowmotion af. Als jij niet beweegt, lijkt alles praktisch bevroren. Superhot: Mind Control Delete mixt en remixt de elemen ten zo dat elke kamer een verrassing is. Supersloom Games, gadgets, apps: techjournalist Anton Damen tipt elke maandag de leukste en beste die hij tegenkomt. Vloggen maar GA JE WAT LANGER OP stap dan jouw telefoon batterijduur heeft en heb je geen zin om met kabels en stekkers te slepen? Dan komt de Primo Wireless Charging Powerbank (39 euro) goed van pas. Een zware jongen, zowel qua gewicht (dat richting een halve kilo gaat) als qua accucapaciteit (20.000 mAh). Genoeg om een lege smartphone draad loos acht keer te vullen. Aangezien de Primo nog twee USB-poorten aan de zijkant heeft, kun je er drie apparaten tegelijkertijd mee opladen. Sudoku-apps zijn er in alle maten MEER INFO: Kijk op tweakers.net GO MAANDAG 10 AUGUSTUS 2020 Geen gehannes maar een flink scherm om functies te kiezen. fotos bart HOOGVELD lil 2019 5452 kilometer €60.450 2019 13.913 kilometer €43.440 Vooruit: het is geen glad gelijnde sedan uit Silicon Valley, maar de Hyundai Kona Electric is wel een van de interessantste alternatieven voor een Model 3. Met het grote batterijpakket van 64 kilowattuur (er bestaat ook een versie met 39 kWh) haalt deze Koreaanse cross-over met gemak meer dan 400 kilometer op een volle accu. Meer dan genoeg voor je dagelijkse ritten! Bovendien zit er met 204 paardenkrachten (150 kW) voldoende pit in, terwijl de Kona prettig rijdt. Minpunten? Wat interieurruimte betreft moet hij zijn meerdere erkennen in de Kia e-Niro en de dashboardmaterialen doen wat goedkoop aan. Tesla Model 3 Long Range AWD Omdat de Model 3 pas een jaartje op de markt is, staan er nog niet veel gebruikte exemplaren te koop. Die je ziet, hebben vaak niet meer dan 50.000 kilometers gereden, al staan daar relatief hoge prijzen tegenover. Een Model 3 kost als vierwielaangedreven Long Range, met een opgegeven bereik van zo'n 560 kilometer per laadbeurt, met gemak meer dan 55.000 euro. Voor dat geld koop je wel een van de weinige compacte sedans met elektrische aandrijving, want directe concurrenten kent Model 3 nog niet. Hyundai Kona Electric 64 kWh Valsspelen door kaar ten te steken is er niet meer bij met deze speelkaartenschud- machine. Los daarvan is het een uitkomst voor mensen met pijnlijke gewrichten. Laat maar schudden dus! Gezien voor 9,95 euro. Met de ZV-1 brengt Sony een lichtgewicht camera op de markt speciaal voor vloggers. Dit compacte toestel (800 euro) houdt jouw koppie scherp in de gaten en maakt eventu ele schaduwpartijen automatisch wat lich ter. Via het achterscherm zie je precies hoe goed je erop staat. Wat we vast terug zullen zien, is het bokeh-effect. Met een knop vervaag je de hele achtergrond.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 39