-r-, 18 Gerrit Thomas Joosse Swen Hollestelle Cees van Rooijen Tonnis van der Kaap Rie Suurmond - Louwerse WCU C lewient- KoenrcLcudsy Br^^QVERIGE berichten Jtijuw vcüv CjavtciïOtfrt Jannie de Wijze - Dagevos DANKBETUIGING Dianne den Hamer 'n vertrouwd gezicht sinds 1998 Wij willen u heel hartelijk bedanken voor de vele blijken van medeleven na het onverwacht overlijden van Het heeft ons getroffen te ondervinden dat hij bij zo velen een plekje in het hart heeft. Dit biedt ons troost en kracht om verder te gaan. Namens de familie: L. van den Driest Vlissingen, augustus 2020 Voor de hartverwarmende bewijzen van medeleven die wij na het overlijden van mijn lieve man, onze onvergetelijke vader, trotse opa en overgrootopa mochten ontvangen zeggen wij u hartelijk dank. Familie van der Kaap Na het overlijden van onze moeder, oma en omi ontvingen wij veel kaarten, bloemen en lieve woorden. We willen u hartelijk bedanken voor alle aandacht. Uw medeleven was hartverwarmend. Hans en Jeltje Rijnco-Jan en Trudi Theo en Ellen kleinkinderen en achterkleinkinderen Oost-Souburg, augustus 2020 0118-62 33 59 24 uur per dag UitvafStcentrum van Gentevoort Verrijn Stuartweg 28, Goes 0113 - 216815 www.uitvaart.vg JofocctvHoekmcwv zaterdag 8 augustus 2020 PM dit was het dan, de reis ten einde, nog even bij de en gelen langs, dan wachten op 't geluid van de bazuinen gerrit knoester Overleden mijn grote liefde, mijn man, een fantastische vader en onvergetelijke opa van onze kleinkinderen Goes, 13 oktober 1928 t Middelburg, 4 augustus 2020 Jopie Joosse-van de Water Astrid t Jacqueline Thomas en Sandrine, Evandro Tetske en Martijn Jochem en Alba Ira en Robbert Rozemarijn Marco en Marianne Saskia en Ebbing Job Fieke en Michael Janne en Tjeu Emma en Anthony Siebe en Evelyn Vanwege de huidige omstandigheden, vindt de uitvaartplechtigheid in besloten kring plaats. Live uitzending te volgen op maandag 10 augustus om 14.00 uur via https://nieuwekerkgemeente.nl/kerkdiensten/kerktv/ Het correspondentieadres is Lijsterbeslaan 25,4334 BM te Middelburg Langs deze weg willen wij u bedanken voor alle steun, blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Ook onze speciale dank aan Thuiszorg Cederhof en het huisartsenteam Bruëlis voor de goede verzorging. Kapelle Jan de Wijze, kinderen en kleinkinderen Graag willen wij iedereen bedanken voorde mooie en ontroerende reacties na het overlijden van Met deze steun vanuit jullie en voor altijd geïnspireerd door Swen, hopen we het leven weer te kunnen leven. Ria John Kristin en Mare Als het moeilijk is Als er tranen zijn om dat, wat jullie zo missen. Weet dan, dat wij er altijd voor jullie zijn. Veel te vroeg is overleden Wij wensen Jan en Ina en gezin heel veel sterkte toe. Toon en Jeanne Verschelling. Lieve familie, vrienden en kennissen, het is voor ons een troostrijke gedachte dat Wil voor iedereen zoveel heeft betekend. Alle kaarten, bloemen en warme woorden bij het afscheid van onze lieve hebben ons diep ontroerd en zijn een grote steun. Johan Clement, kinderen en kleinkinderen Kamperland, augustus 2020 UITVAARTVERZORGING JANNEKE EN DITSY DEN BESTEN Blauwedijk 5, 4331 JC Middelburg Kapellestraat 5, 4351 AL Veere www.uitvaartverzorgingdenbesten.nl Betrokken, dienstbaar en professioneel O 0118 - 413 417 overtoom-groen.nl VOOR EEN ZORGZAME BEGELEIDING Uitvaartverzorging 'DE BEVELANDEN'

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 46