16 FAMILIEBERICHTEN Antonia Kopmels - van den Dries Tonnie Kopmels - van den Dries Oma Nisse Annie Hans Kerklaan Caroline Verbist - van den Akker OVERLEDEN - Tonnie - 28 november 1939 6 augustus 2020 Tonnie Kopmels-van den Dries Bedroefd maar dankbaar dat wij haar zo lang bij ons mochten hebben is na een periode van afnemende vitaliteit tock nog onverwacht overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Susanna Tannetje Poerstamper-Jelderda Vlissingen, 13 mei 1921 j- Goes, 2 augustus 2020 weduwe van Laurens Poerstamper Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Familie van Emden-Poerstamper Zandkreekstraat 4 4484 BA Kortgene De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Onze speciale dank gaat uit naar de medewerkers van WVO Zorg, locatie Ter Reede, voor hun inzet en zorg. éét-- Annie Poerstamper - Jelderda Johannes Adrionus Josephus Cornelis Verburg - Cor Kamperland, 15 januari 1928 f Kamperland, 6 augustus 2020 Cor Verburg Tot ons verdriet, maar dankbaar dat we haar zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij kennis van het overlijden van onze moeder en schoonmoeder weduwe van Eddy Verbist Breda, f Rotterdam, 21 januari 1930 1 augustus 2020 Paulette Verbist Marjolijn Verbist Rick Vermeulen Correspondentieadres: Reserveboezemstraat 6 3034 SX Rotterdam Het was mama's wens om de crematie in besloten kring te laten plaatsvinden. Dit is gebeurd op woensdag 5 augustus in het crematorium van de St. Laurentius Begraafplaats in Rotterdam. zaterdag 8 augustus 2020 PM Opgewekt en zorgzaam, nooit klagend, altijd stil dragend. Moedig ging je door, steeds weer, tot op het laatste moment, je kon niet meer. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze liefdevolle moeder, schoonmoeder, trotse oma en overgrootmoeder echtgenote van Bas Kopmels Nisse S.L. Kopmels Kats John en Petra 's-Gravenpolder Annemarie en Wim 's-Heer Abtskerke Tanja en Jan Kleinkinderen en achterkleinkind Zuidweg 20,4443 NE Nisse Op zondagavond 9 augustus is er van 19.30 - 20.00 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van Tonnie in het mortuarium naast de R.K. kerk H. Willibrordus te 's-Heerenhoek. Er is uitsluitend gelegenheid tot schriftelijke condoleance. De uitvaartdienst en begrafenis zullen in besloten kring te 's-Heerenhoek plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van SVRZ woongroep Egelantierstraat 28 te 's-Gravenpolder die haar de laatste maanden liefdevol hebben verzorgd. Dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Ko van den Dries Jo t en Machiel t Raas - van den Dries Mina en Piet van 't Westeinde - van den Dries Corrie en Jan t Courtin - van den Dries Leen en Ria van den Dries - van Hoof Daan en Corrie van den Dries - Vermuë neven en nichten Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze schoonzus en tante Johan en Ella Kopmels-van de Velde kinderen en kleinkinderen Wat je in je hart bewaart, raak je nooit meer kwijt Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze lieve, altijd meelevende Stan en Maya Anouk en Kevin, Dex Jacco en Martine Tim en Iris Arno en Laura Rick Bas Kristy In dankbare herinnering aan onze lieve tante Ze was een deel van ons leven. Ab Anneke en Dick Els en Finus Lenie Ineke Heel bijzonder, heel gewoon, gewoon een heel bijzonder persoon. Bedroefd, maar ook dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, laten wij u weten dat is overleden Rotterdam, 23 juli 1942 t Sint Jansteen, 2 augustus 2020 WilTieman Erie Marken Nancy Correspondentieadres: Puccinistraat 2,4561 VS Hulst Het afscheid van Hans heeft in besloten kring plaatsgevonden. In Gods liefde geborgen Verdrietig, maar dankbaar voor de vele fijne jaren die we met hem mochten delen, laten wij u weten dat van ons is heengegaan mijn lieve zorgzame man, vader, schoonvader en onze trotse opa en overopa Adrie Verburg-Kouwer Kees en Matty Verburg-de Fouw Manon en Gerrit, Noah, Boaz Michel Jeffrey Correspondentieadres: Nieuwstraat 43,4493 BA Kamperland De dankdienst voor zijn leven en de begrafenis zullen i.v.m. de maatregelen rondom het coronavirus in besloten kring plaatsvinden. U kunt de afscheidsdienst volgen op woensdag 12 augustus om 10.00 uur via www.kerkdienstgemist.nl, via het account van de Protestantse Gemeente te Kamperland. Na de begrafenis is er vanaf 11.30 uur gelegenheid tot condoleren en samenzijn in het 'Casembroothuis' Alexiaplein 3 te Kamperland. Wij willen huisarts de Pagter en de medewerkers van 'Alexiaplein' bedanken voor hun liefdevolle begeleiding en zorg. Verdrietig delen wij U mede dat wij afscheid hebben moeten nemen van onze lieve zwager en oom Wij wensen onze zus Adrie, Kees en zijn gezin veel sterkte. Kortgene Daan en Sien Verhulst-Kouwer Zierikzee Johan t en Annie t Kouwer -Gagestein Haarlem Han en Corrie t Poppe-Kouwer Neven en Nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 44