18 Antonia Kopmels - van den Dries Oma Nisse VCchy cLe/Koniv Deèora QCHna (Donze tante Dee, tante Dee Hans Kerklaan Johannes Adrianus Josephus Nico Gijsel Swen Hollestelle DANKBETUIGING - Tonnie - 28 november 1939 6 augustus 2020 Tonnie Kopmels-van den Dries Uw liefde is meer dan leven Mijn lippen zingen uw lof U bent alijtd mijn hulp geweest (Psalm 63) Onze moeder, oma en omi, is na een lang, dienend leven teruggekeerd naar haar Schepper. Ze leefde in een rotsvast vertrouwen en in dat vertrouwen is ze, 98 jaar oud, gestorven. Ze heeft veel kunnen geven, ze heeft veel mogen ontvangen Zaamslag, 11-9-1921 t Zaamslag, 5-8-2020 Gehuwd geweest met Cornelis Verplanke 1944-1963 en Pieter de Putter 1970-1995 Ze voelde zich rijk met de vele belangstelling, bezoeken en contacten en met de geboden zorg die ze kreeg. De laaste periode was zwaar. We zullen haar missen... wetend dat haar geest geborgen bij de bron van alles is. Nuenen: Jasper en Carien Verplanke-Buijze Mirjam en Peter - jasmijn, Sven, Eva Esther en Douwe - Sanne, Jesse, Thijs Breda: Kees Verplanke en Karin Jansen Ivo en Danique Jasper en Evi Ruby en Annick Iris en Nastasia De dankdienst voor haar leven wordt gehouden op woens dag 12 augustus om 11 uur in de Protestantse Kerk, Plein 2 te Zaamslag. Daarna zal de begrafenis plaatsvinden in besloten kring. Ook als u geen kaart heeft ontvangen bent u van harte welkom om de dienst bij te wonen. Correspondentieadres Schout d'Anverslaan 9 5673 RJ Nuenen Mevrouw Debora Krina de Putter-Donze 'Bedankt voor de vriendschap!' die ons zo dierbaar was, is overleden. Adri en Mien Donze Kees en Matty Hamelink Patrick en Charlotte Arjan en Michelle Frank en Nadine Jan en Milly Donze Timo en Rieke Aron Evan Voor ons blijf je de van de stokjes, de speeltuin, de ritjes op de rollator en de pretoogjes. Mart, Jitte en Siemen Noah en Lieke Bente en Stan Amy en Nora Een kaart, een bloem een lieve groet. Het deed ons allemaal zo goed na het overlijden van Onze hartelijke dank hiervoor. Speciale dank aan Miranda van DELA en Kees van Geloof voor de verzorgde begeleiding en de mooie dienst. Tiny de Klerk-Seghers Marco, Désirée, Yentl en Allard Cindy, Patrick en Emily Fam. Gijsel Marcel Vael zaterdag 8 augustus 2020 ZV Opgewekt en zorgzaam, nooit klagend, altijd stil dragend. Moedig ging je door, steeds weer, tot op het laatste moment, je kon niet meer. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze liefdevolle moeder, schoonmoeder, trotse oma en overgrootmoeder echtgenote van Bas Kopmels Nisse S.L. Kopmels Kats John en Petra 's-Gravenpolder Annemarie en Wim 's-Heer Abtskerke Tanja en Jan Kleinkinderen en achterkleinkind Zuidweg 20,4443 NE Nisse Op zondagavond 9 augustus is er van 19.30 - 20.00 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van Tonnie in het mortuarium naast de R.K. kerk H. Willibrordus te 's-Heerenhoek. Er is uitsluitend gelegenheid tot schriftelijke condoleance. De uitvaartdienst en begrafenis zullen in besloten kring te 's-Heerenhoek plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van SVRZ woongroep Egelantierstraat 28 te 's-Gravenpolder die haar de laatste maanden liefdevol hebben verzorgd. Wat je in je hart bewaart, raak je nooit meer kwijt Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze lieve, altijd meelevende Stan en Maya Anouk en Kevin, Dex Jacco en Martine Tim en Iris Arno en Laura Rick Bas Kristy Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze schoonzus en tante Johan en Ella Kopmels-van de Velde kinderen en kleinkinderen We zijn geschokt en verdrietig door het plotselinge overlijden van onze zeer gewaardeerde vrijwilliger archeologie Met haar kennis, inzet, ideeën, enthousiasme en doorzettingsvermogen heeft zij veel voor de archeologie in Zeeland betekend. Wij gaan haar erg missen en wensen de familie alle sterkte toe. Directie en medewerkers van Erfgoed Zeeland Na een energiek en lang leven hebben wij afscheid moeten nemen van onze pleegmoeder en Oma Dé, Rust zacht Jacqueline en Leen de Regt en partners Jacqo en Truus Kinderen: Dick, Anouk, Simone, Robbert Heel bijzonder, heel gewoon, gewoon een heel bijzonder persoon. Bedroefd, maar ook dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, laten wij u weten dat is overleden Rotterdam, 23 juli 1942 f Sint Jansteen, 2 augustus 2020 WilTieman Eric Marken Nancy Correspondentieadres: Puccinistraat 2,4561 VS Hulst Het afscheid van Hans heeft in besloten kring plaatsgevonden. Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa zeggen wij u hartelijk dank. Agnes Vael-Bonte kinderen en kleinkinderen Hulst, augustus 2020 Graag willen wij iedereen bedanken voorde mooie en ontroerende reacties na het overlijden van Met deze steun vanuit jullie en voor altijd geïnspireerd door Swen, hopen we het leven weer te kunnen leven. Ria John Kristin en Mare

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 137