T FAMILIEBERICHTEN 17 Adriana Maria Jacoba Vleugel - Jobse OVERLEDEN Petrus Edmond van den Bossche Carla Maria van der Zalm Dag lieve Tilly, mama, oma. Tilly Remijn - van Waterschoot Tilly Remijn - van Waterschoot - Piet - Dianne den Hamer Davina Anne "God is getrouw Getuigend van Gods trouw, is door de HEERE op Zijn tijd en wijze van ons weggenomen, mijn innig geliefde vrouw en onze innig geliefde moeder, schoonmoeder en oma echtgenote van Aarnout Vleugel Wolphaartsdijk, 10 mei 1945 f Goes, 5 augustus 2020 Oudelande: A. Vleugel In herinnering: Margreetje Kapelle: Anko en Hilda Oudelande: Peter 's-Gravenpolder: Marlies en Jankees Jurian, Niels H.I. Ambacht: Arnout en Elbertiene Joran, Remon, Justin, Rowan Kapelle: Annemargreet en Martijn Aniek, Demi, Jordy, Lars - Alinda, Robbin Kapelle: AndréenAnne Femke, Tamara, Amy Onze dank gaat uit naar het ADRZ te Goes, het EMC te Rotterdam, huisartsen dr. Bogaerts en van der Tempel, Thuiszorg Allévo en Hospice Het Clarahofje voor de liefdevolle verzorging en goede begeleiding. Correspondentieadres: Tolhoekweg 5,4436 RL Oudelande Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen D.V. maandag 10 augustus van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De rouwdienst wordt gehouden D.V. dinsdag 11 augustus om 10.30 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oostsingel 21 te Borssele en is te beluisteren via www.kerkdienstgemist.nl Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Oudelande. Margaretha Albertina Rodrigo - Greet - echtgenote van Johan Sloot "Het leven is een feestje, maar je moet wel zelf de slingers ophangen" Je had graag alles zelf onder controle. Geheel onverwacht moest je echter de regie uit handen geven en heb je ons moeten verlaten. We zullen je enorm missen en zijn dankbaar voor je onvoorwaardelijke liefde. 11 juli 1952 f 5 augustus 2020 Albert Judith en Philip Bram Roos, David, Joas, Nathan Bas en Antoinette Mark Van der Spiegelstraat 36,4461 LL Goes De uitvaartdienst en begrafenis zullen in besloten kring plaatsvinden. Heel bijzonder, heel gewoon Gewoon een heel bijzonder persoon Wij zijn verdrietig door het overlijden van onze lieve schoonzus en tante Sjaak en Leandra Els Yvonne en Raymond Monique en Richard Jos en Willemien Tom en Stephanie vrijdag 7 augustus 2020 ZV Beetje bij beetje heb je ons verlaten, we konden niet zo goed meer met je praten. Je was op een gegeven moment zo teer, de man van vroeger was je niet meer. Nu je voorgoed bent heengegaan zeggen we: "Bedankt voor alles wat je voor ons hebt gedaan." Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben we afscheid genomen van mijn dierbare man, onze vader en mijn opa echtgenoot van Lucie Gratianna Vercruysse Hoofdplaat, t Terneuzen, 31 maart 1938 3 augustus 2020 Biervliet: Lucie van den Bossche-Vercruysse Terneuzen: Petra van den Bossche Terneuzen: Gino van den Bossche Softe Een speciaal woord van dank aan de medewerkers en vrijwilligers van ZorgSaam Bachtendieke voor de liefdevolle verzorging. We zullen in besloten kring afscheid nemen van Piet. Indien u geen kaart heeft ontvangen, verzoeken wij u vriendelijk deze kennisgeving als zodanig te beschouwen. Correspondentieadres: Kloosterstraat 14,4521 AR Biervliet Bewonderenswaardig was haar levenskracht Groot was haar liefde voor haar dierbaren Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve dochter, zus, schoonzus en tante Zaamslag 24.08.1983 Voorburg 04.08.2020 Jan en Ina Arjen en Chrétienne Uiviène en Robine Jantiene en Markwin Daphne en Fabiënne Jacco en Judith Tirza en Kobe Correspondentie: Weststraat 2A, 4589 RM, Ossenisse Je was zo moe, je hebt je strijd gestreden. Al je zorgen en verdriet behoren nu tot het verleden. Na vele jaren van samenzijn en dankbaar voor alles wat zij heeft betekend, moeten wij u tot ons verdriet mededelen dat van ons is heengegaan mijn lieve vrouw en onze moeder Hulst, 16 augustus 1939 t Hulst, 5 augustus 2020 Kloosterzande: Johan Rudi (in herinnering) Peter Gino Correspondentieadres: Familie Sloot Leliestraat 11 4587 AN Kloosterzande Wij nemen afscheid van haar in besloten kring. Speciaal woord van dank aan de thuiszorg van Zorgsaam en het personeel van de Meander. Enige algemene kennisgeving Bedroefd delen wij u mede dat van ons is heengegaan weduwe van Hendrik Kamerling eerder weduwe van Johan Heinrich Kool *01-06-1945 +05-08-2020 's-Gravenhage Terneuzen Familie van der Zalm Familie Kamerling Familie Kool Terneuzen, 6 augustus 2020. Corr. adres: Familiehuis De Geslootene Boom Kleine Markt 5-6 4551 BG Sas van Gent Carla ligt opgebaard in Familiehuis De Geslootene Boom, waar u woensdag 12 augustus om 19.00 uur afscheid van haar kunt nemen. De crematieplechtigheid zal door de omstandigheden in besloten kring plaatshebben. U kunt schriftelijk condoleren of via: www.degeslooteneboom.nl/ online-condoleanceregister COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@dpgmedia.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kanten klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 54