FAMILIEBERICHTEN 17 Klazina Jannetje van Bergen-Steketee Rinze Jacob van der Meulen OVERLEDEN Josepha van Driessche - Kindt Klazien Oma van Driessche, Oma Dé Abraham Izaak Kareis Maria (Marja) Kindt- Schalkens Vriendschap en Liefde, dat is alles Intens bedroefdmaar dankbaar voor de plaats die zij in ons leven heeft ingenomen, delen wij u mede, dat wij afscheid hebben moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en oma Dee, sinds 18 juli 2014 weduwe van Gerard van Driessche Lamswaarde, 30 maart 1924 Hulst, 2 augustus 2020 Een maand met veel verdriet heeft haar hart gebroken. Theo en Rozet in herinnering Andrea en Alex Peter en Ria en Rian in herinnering Vera en Paul in herinnering Frank en Ellen Klein- en achterkleinkinderen "Komta goed "Ja ma, da kom goed." Correspondentieadres: Coöperatie DELA, t.a.v. Familie van Driessche Van der Maelstedeweg 102b, 4561 GV Hulst Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van "de Korenmarkt" voor de liefdevolle zorg die ze ma hebben gegeven. De afscheidsdienst zal in besloten kring plaatsvinden. De cirkel van haar leven is rond. In de laatste jaren van een bewogen leven werd het stiller om haar heen. Aangekomen in haar eigen wereld is zij nu ingeslapen. Na een leven vol liefde, goedheid en hartelijkheid is overleden in de leeftijd van 93 jaar onze moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder weduwe van Wim van Bergen Terneuzen, 4 februari 1927 t Middelburg, 31 juli 2020 Pauline en Jaap Stefan en Esther; Robyn Jan en Mariëtte Justa en Peter; Yilto Idonea en Nick Dieudy Valentijn Onze hartelijke dank gaat uit naar de medewerksters van Buurtzorg die haar liefdevol hebben verzorgd. Correspondentieadres P. Koppe-van Bergen Simon van Beaumontstraat 29 4336 DP Middelburg De afscheidsbijeenkomst zal in besloten kring worden gehouden. Altijd zo groots op wie wij zijn Diep bedroefd, maar ontzettend dankbaar dat zij zo lang bij ons mocht zijn, nemen wij afscheid van onze allerliefste Gertjan en Anke, Daan en Isa Bas en Nadia, Finn en Evi Quinten en Sanne, Menne, Bor, Dees en Tiele Antoine en Debbie, Tess, Lynn en Sam Cortny en Arno, Myrthe, Maïke en Marit Dennis en Tonny Cindy en Dirk, Niels en Jari Tom en Soo-Ja, V Aniek en Christophe, Lucas en Julian Kizzy en Martijn, Colin en Ruben Evelien en Jarko, Lukas, Vienna en Reza Mark in herinnering Frederique en Remi Ruud en Rowy Aniek en Keith Tim Anna Louisa van Damme - de Cock Bram Op 1 augustus 2020 overleed Geboren te Witmarsum op 6 maart 1933 Weduwnaar van Ida Janneke van der Meulen - Vlietstra f 1988 Partner van Henny Frederika Smid f 2012 Partner van Hilly Veenstra - Buurman f 2018 Voormalig Hoofdingenieur-Directeur Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening in Zeeland en Overijssel Officier in de Orde van Oranje - Nassau Wij verliezen in hem onze lieve, toegewijde, zorgzame, krachtige, ondernemende vader, schoonvader en opa Annelies en Jaap Detmar - van der Meulen Laurien en Dennis Nynke Marjan van der Meulen en Jaap Stumphius Emilie en Simon Berend en Elianne De crematieplechtigheid vindt plaats op vrijdag 7 augustus om 14.00 uur in aula 1 van Crematorium Groningen, Crematoriumlaan 6, 9747 AM Groningen. In verband met de coronamaatregelen verzoeken wij u ons te laten weten of u voornemens bent de crematieplechtigheid bij te wonen via: rinzevandermeulen-afscheid@ziggo.nl woensdag 5 augustus 2020 ZV Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Wij verliezen in haar een fijne vrijwilliger. Wij bewonderen haar moed, optimisme en doorzettingsvermogen. Wij wensen haar familie veel sterkte toe met dit verlies. Collega's van team welzijn Bachten Dieke alle andere medewerkers en vrijwilligers van ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen Losse stenen aan zee, ze spoelen aan en gaan mee. Waar je was, ben je nog en je zult er altijd zijn. Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en overgrootvader echtgenoot van Marie Karels-Verplanke Waterlandkerkje, Breskens, 28 augustus 1931 3 augustus 2020 Breskens: Marie Terwolde: Anneke Stijn in liefdevolle herinnering Niels Breskens: Bram en Petra Tessa en Mare, Liam Dewi Een speciaal woord van dank aan de medewerkers van Hooge Platen, afdeling Boulevard. Het afscheid vindt in besloten kring plaats. Correspondentieadres: Ringlaan 31,4511 HD Breskens Heel bijzonder heel gewoon Gewoon Een heel bijzonder persoon Bewust van haar naderend einde, heeft onze sterke strijdbare moeder, schoonmoeder en oma de regie stukje bij beetje losgelaten en is stilletjes en vredig heengegaan weduwe van Maurice Kindt Koewacht, 23 augustus 1929 t Hulst, 31 juli 2020 Tilburg: Marion en Jaap Maarten en Charlotte Eva Hulst: Rita en Leon Correspondentieadres: Paganinistraat 32,4561VD Hulst De crematieplechtigheid vindt plaats in besloten kring. Een speciaal woord van dank aan de verzorg(st)ers van Blaauwe Hofke 63, de medische staf, de therapeuten en de vele vrijwilligers voor hun liefdevolle verzorging. COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@dpgmedia.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTDDEN Kanten klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 56