16 FAMILIEBERICHTEN Klazina Jannetje van Bergen-Steketee Hendrik Kerkhove - Corry - J? OVERLEDEN Josepha van Driessche - Kindt Oma van Driessche, Oma Dé David van der Windt Klazien - Henk - Jan Johannes Jongejan Cornelia Pieternella van den Houten-den Boer Leendert van den Houten Vriendschap en Liefde, dat is alles Intens bedroefdmaar dankbaar voor de plaats die zij in ons leven heeft ingenomen, delen wij u mede, dat wij afscheid hebben moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en oma Dee, sinds 18 juli 2014 weduwe van Gerard van Driessche Lamswaarde, 30 maart 1924 Hulst, 2 augustus 2020 Een maand met veel verdriet heeft haar hart gebroken. Theo en Rozet in herinnering Andrea en Alex Peter en Ria en Rian in herinnering Vera en Paul in herinnering Frank en Ellen Klein- en achterkleinkinderen "Komta goed "Ja ma, da kom goed." Correspondentieadres: Coöperatie DELA, t.a.v. Familie van Driessche Van der Maelstedeweg 102b, 4561 GV Hulst Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van "de Korenmarkt" voor de liefdevolle zorg die ze ma hebben gegeven. De af scheidsdienst zal in besloten kring plaatsvinden. Altijd zo groots op wie wij zijn Diep bedroefd, maar ontzettend dankbaar dat zij zo lang bij ons mocht zijn, nemen wij afscheid van onze allerliefste Gertjan en Anke, Daan en Isa Bas en Nadia, Finn en Evi Quinten en Sanne, Menne, Bor, Dees en Tiele Antoine en Debbie, Tess, Lynn en Sam Cortny en Arno, Myrthe, Maike en Marit Dennis en Tonny Cindy en Dirk, Niels en Jari Tom en Soo-Ja, V Aniek en Christophe, Lucas en Julian Kizzy en Martijn, Colin en Ruben Evelien en Jarko, Lukas, Vienna en Reza Mark in herinnering Frederique en Remi Ruud en Rowy Aniek en Keith Tim Een reis over de toppen en diepe dalen is voltooid Edwin Nathalie Mitchell, Vince en Hannelore De cirkel van haar leven is rond. In de laatste jaren van een bewogen leven werd het stiller om haar heen. Aangekomen in haar eigen wereld is zij nu ingeslapen. Na een leven vol liefde, goedheid en hartelijkheid is overleden in de leeftijd van 93 jaar onze moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder weduwe van Wim van Bergen Terneuzen, 4 februari 1927 f Middelburg, 31 juli 2020 Pauline en Jaap Stefan en Esther; Robyn Jan en Mariëtte Justa en Peter; Yilto Idonea en Nick Dieudy Valentijn Onze hartelijke dank gaat uit naar de medewerksters van Buurtzorg die haar liefdevol hebben verzorgd. Correspondentieadres: P. Koppe-van Bergen Simon van Beaumontstraat 29 4336 DP Middelburg De afscheidsbijeenkomst zal in besloten kring worden gehouden. En Hij heef tot mij gezegd: Mijn genade is u genoeg Verdrietig, maar denkend aan de mooie momenten die wij met hem mochten beleven, geven wij u kennis van het overlijden van mijn broer, onze zwager en oom 27 december 1938 - 1 1 augustus 2020 Nellie en Lou Jobse - Kerkhove Marien Nijsse Dien Kerkhove - Geschiere In liefdevolle herinnering aan allen die hem zijn voorgegaan Neven en nichten Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van het Gasthuis in Goes en verder naar iedereen die betrokken was bij het leven van Henk. Correspondentieadres: Hertenweg 20,4455 TL Nieuwdorp Donderdag 6 augustus is er van 16.00 tot 16.30 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid van Henk te nemen in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De dienst van Woord en gebed wordt gehouden maandag 10 augustus om 13.00 uur in de Bethelkerk, Coudorp 1 te Nieuwdorp. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de bijzondere begraafplaats te Nieuwdorp. Er is uitsluitend gelegenheid tot schriftelijke condoleance. Licht van licht, ontferming, Hemel. Liefde is Uw naam. Verdrietig, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve en zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Lizette en Rob Hm en Cheryl Maresa Ruth en Jozua Rieke Kimberley en Vincent Coen en Dineke Brechtje en Jaap C? Marijn en Checca Inge en Johan Arjen en Sandra Leonard en Danielle Job Lea Boulevard de Ruijter 116,4381 KC Vlissingen tel: 06-300 457 85 Gezien de huidige omstandigheden zal het afscheid in besloten kring plaatsvinden. U kunt de afscheidsdienst volgen op vrijdag 7 augustus om 11.00 uur via: www.protestantsgoes.nl Een bijzonder woord van dank gaat uit naar het verzorgend en verplegendpersoneel van Ter Valcke voor de liefdevolle en warme verzorging van onze moeder. PM woensdag 5 augustus 2020 2 Corinthiërs 12:9 Afgelopen zondag ontvingen wij het bericht dat onze zwager en oom Jan uit Boskoop was overleden. echtgenoot van onze zus en tante Neel Boone 3 augustus 1932 2 augustus 2020 Jan heeft zijn hele werkzame leven doorgebracht in en besteed aan de kwekerij, zijn "tuin" in Boskoop; dit was zijn lust en zijn leven. Daarnaast genoot Jan ook enorm van de vele uitstapjes naar de familie en niet te vergeten de reizen naar Canada. De laatste jaren waren door zijn afnemende lichamelijke en geestelijke gezondheid voor hem dan ook zwaar, ook voor Neel en de (klein-)kinderen. Wij zullen hem missen. Wij wensen Neel en de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Kamperland: Cathrien en Hans (in herinnering) Begthel-Boone Hedel: Nel Boone Roosendaal: Mien en Kees Jacobse-Boone Abbotsford BC, Canada: Huib en Ria Boone-De Bruine Koudekerke: Piet en Riet Boone-Groenescheij Neven en nichten Boskoop, 2 augustus 2020

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 44