gratis Buitenkansje van de PZC! Nooit meer verdwalen 7,8 GOEIE KOOP 13 O cc z z Voor minder dan €30 Koude voeten? Doe een stokbroodje aan NAVIGATIE APPS LU O LU LU LL O LU N LU —3 CC O O Wie? ,,Als het om ijs gaat, kun je Amersfoort opdelen in twee kampen. De ene helft vindt het ijs van Italia het beste, de an dere helft geeft de voorkeur aan San Marco. Die is ook is mijn favoriet. Hun vanille-ijs is het lekkerste van de wereld. Als kind kwam ik hier al. Als de zomer vakantie begon mochten mijn zus Dorka en ik altijd één keer zoveel bollen als we wilden van onze ouders. Vijf bolletjes was volgens mij ons record.'' ,,Deze winkel zit hier nog maar anderhalf jaar, maar is zo tof. Ik denk dat bijna ie- dereen er kan slagen, zowel mannen als vrouwen. Mijn stijl is stoer, maar ook vrouwelijk. Merken als Loavies en Just Female vind ik mooi. Eigenares Anne van Lunen komt me vaak helpen als ik iets nodig heb. Zij haalt altijd weer ver rassende kledingstukken uit het rek. Toen ik tafeldame was van Twan Huys bij RTL Late Night nam ik haar mee naar de studio en kleedde zij me aan. Dan ben ik echt trots dat ik een stukje Amersfoort kan meenemen naar Amsterdam.'' ,,Een prachtig hofje met de meest bijzon dere woninkjes van Amersfoort. Som mige delen zijn al in 1450 gebouwd. De stichting die het hofje beheert heeft als doel om de 'armen' van Amersfoort on derdak te bieden tegen een kleine ver goeding. Het schijnt dat je er mag wonen als je ouder bent dan 60 jaar. Het lijkt me fantastisch als ik daar ooit terechtkom." Wij verrassen je deze zomer dagelijks met zonnige artikelen en gratis kado's! Wat dacht je van gratis e-books, korting op tijdschriften, gratis wandeltochten of deze: een zomerse verrassing, speciaal voor jou. JE KADO STAAT NU KLAAR OP PZC.NL/BUITENKANSJES Onderweg naar je vakantieadres, op de camping, in je hotel of thuis in je tuin: je bent altijd gebaat bij goede aankopen. We helpen daar graag een handje bij. et is nauwelijks voor te stellen dat we twintig jaar geleden nog massaal met een kaart op schoot heel Europa doorkruisten - en nog regelmatig verdwaalden. Dat lijkt nu misschien romantisch, maar het is ook wel prettig om deze zomer dankzij onze slimme navigatiesystemen zonder discussies en onnodige vertragingen op de plaats van bestemming aan te komen. De Consumentengids testte 28 navigatieapps voor Android en iOS. Voor sommige betaal je een paar tientjes, andere zitten standaard op je smartphone of zijn gratis te downloaden. Soms zit er wel een addertje onder het gras en betaal je extra voor bepaalde diensten of een versie zonder reclame. Hieronder de top 3 van navigatieapps. TomTom GO Richtprijs: €13 (jaarabonnement) O Route goed te volgen op het scherm O App zoomt in als 'actie' nodig is O Actuele verkeersinformatie wordt duidelijk weergeven iGO Navigation Richtprijs: €30 O Scoort het best in kwaliteit van de navigatie, vooral visueel O Accuverbruik zeer laag O Werkt (ook) zonder internet O Extra betalen voor verkeersinformatie: €11 O Verkeersinformatie niet zo duidelijk weergegeven O Laatste update iOS-versie: juni 2018 Google Maps Gratis voor elke smartphone PC WOENSDAG 5 AUGUSTUS 2020 111 s Lekker stokbroodje met witte kaas in zicht? O, het zijn de voeten van je man in zijn pantoffels. Ze worden aange prezen als 'glutenvrij'. Lollig is het in elk geval. Toch een beetje Frankrijk in je huis tijdens de pandemie. Gezien voor24,95 euro. FOTO'S JOOST HOVING Fien Vermeulen (29) stu deerde Neerlandistiek aan de Vrije Universiteit in Amsterdam. Na het af ronden van haar studie gaat ze aan de slag in de mediawereld. Ze is nieuwslezeres bij Qmusic, presenteerde verschil lende programma's voor het AD en was vorig jaar één van de deelnemers van Expeditie Robinson. favoriet is de Ring of Fire, een runder burger met pittige mayonaise, chorizo, spek, uienringen en jalapeno's.'' OGelateria San Marco Langestraat 43 ©Kledingzaak Roots Krommestraat 24 ©Hofje De Armen de Poth Pothstraat O Beste uit de test TomTom# O Goede timing en inhoud van de gesproken navigatie O Werkt (ook) zonder internet O Beste koop O Routebegeleiding is ruim voldoende O Laat de route goed zien en zoomt in wanneer nodig O Bestemmingen zijn makkelijk te vinden (Google) O Werkt standaard via internet en verbruikt dus meer data O Op snelwegen is lastig te zien welke baan of afslag je moet hebben O Verkeersinformatie niet zo duidelijk weergegeven Bron: Consumentengids

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 41