16 FAMILIEBERICHTEN LEUN COPPOOLSE Jobina Raas S, David van der Windt OVERLEDEN In liefde losgelaten Met grote bewondering voor de kracht en moed waarmee zij gedurende de laatste periode van haar leven gestreden heeft om bij ons te kunnen blijven, moeten wij afscheid nemen van onze geliefde moeder, schoonmoeder, oma, over-oma en over-over oma Zij overleed in de leeftijd van 97 jaar. Oostkapelle, 6 januari 1923 Heinkenszand, 1 augustus 2020 Bergen op Zoom: Adrie Kuijpers en Luc Buyens Westervoort: Willy en Johan van Oosten-Kuijpers Heinkenszand: Johan Kuijpers en Jeanne de Jong Kleinkinderen Achterkleinkinderen Achter- achterkleinkind Correspondentieadres: Augustalaan 230 4615 HP Bergen op Zoom De uitvaartdienst zal plaatsvinden op vrijdag 7 augustus om 14.00 uur in de Geerteskerk te Kloetinge, Geertesplein 24. Na het afscheid brengen we onze moeder en oma in besloten familiekring naar haar laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats aan de Kapelseweg, eveneens te Kloetinge. In verband met de richtlijnen rondom het Corona virus, zal er na de kerkdienst geen gelegenheid zijn tot persoonlijk condoleren. Wel is het mogelijk om voorafgaand aan de dienst schriftelijk te condoleren. Als het leven niet meer gaat zoals gehoopt, als je zoveel wordt ontnomen en het leven niet meer leven is, dan komt de tijd dat je er in berust, dat het einde is gekomen. Verdrietig omdat wij haar moeten missen, maar ook dankbaar dat wij haar zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve zus, schoonzus en tante -JO in de leeftijd van 94 jaar. Piet Peeters (in herinnering) Lena Peeters - Raas (in herinnering) Machiel Raas (in herinnering) Bep Raas - Polfliet (in herinnering) Jan Raas Cathrien Raas - Verbart Betsie Raas Piet Raas (in herinnering) Mina Raas - Menheere Neven en nichten Achterneven en achternichten 1 augustus 2020 Burg. Lewestraat 38,4456 AH Lewedorp De uitvaartdienst en de begrafenis zullen in besloten kring plaatsvinden. 'O, hoe groot is Uw goed dat Gij weggelegd hebt voor degenen die U vrezen.' Psalm 31 20a Bedroefd maar dankbaar dat verder lijden hem bespaard is gebleven, delen wij u mede dat de Heere heeft Thuisgehaald onze broer, zwager en oom JAN MARTINUS SMIT 'Jan' Goes, 14 augustus 1942 f Urk, 31 juli 2020 Frankrijk: M. Smit en R. Barron Wassenaar: ML. Smit en JA. Smit-Jansens van Gellicum Groningen: M. Smit-Droogh en JM. Droogh Voorschoten: MA. Huizinga-Smit en WJ. Huizinga Assen: J. Smit en C. Smit-van den Boogaard Neven en nichten Correspondentieadres Amaliahof 39 8322 GE Urk De begrafenis zal plaatsvinden D.V. woensdag 5 augustus op begraafplaats 'De Vormt'Vormtweg 11 te Urk. Vooraf wordt er in de kerkzaal van het Rouweentrum 'Draagt Elkanders Lasten'De Noord 6 te Urk een rouwsamenkomst gehouden. Voorganger ds. H. Korving. Aanvang 10.00 uur. Na afloop van de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in het Rouweentrum. - Liever geen bloemen - De rouwplechtigheid zal plaatsvinden volgens de richtlijnen van het RIVM met betrekking tot de coronamaatregelen. Theo van der Walle tuuvovnu ^^AAcJLeJÓL -skua 3Q)ticy$Le£ - David Richard René - PM dinsdag 4 augustus 2020 Liefde is ook loslaten Na vele mooie, warme en liefdevolle jaren was zijn leven voltooid en is hij langzaam van ons weggegleden Theodorus Petrus Boschkapelle, 31 maart 1934 Goes, 29 juli 2020 Mien van der Walle-van Garsel Ineke llsanne en Pieter, Jens en Sverre Tarinda en Erik Anita Lynn Monique en Sjaco Nick en Patricia, Evi Sharon en Ramon, Jip Leroy Thérèse en Robert Jamie en Tijs Correspondentieadres: Rubenshof 12,4462 SM Goes We hebben nemen in besloten kring afscheid van Theo genomen. Met diep verdriet, maar met veel herinneringen, laten wij u weten dat is overleden Echtgenote van Gilles Provoost f2007 Terneuzen, 12 september 1919 -Terneuzen,23 juli 2020 Onze dank gaat uit naar de medewerkers van afdeling B2 van ziekenhuis ZorgSaam, Thuiszorg en Inge. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Wij hebben in besloten kring afscheid van haar genomen. Online condoleren kan op www.denachtzon.nl Correspondentieadres: Scheldekade 31-102 4511 AW Breskens Troost Eens als je om mij zult huilen, hoop ik dat je ergens zult kunnen schuilen. Dat iemand je verdriet wil delen, en over mij de prettige dingen zegt, waardoor je je rug vanzelf weer recht en je droefheid zich zal helen. - Andries van der Windt Het onvoorstelbare is gebeurd. David is overleden. Intens geleefd, vol liefde en gulheid, een man van uitersten, met een groot hart. 8 februari 1967 - 11 augustus 2020 Het gemis is niet te bevatten. Stijn en Sadaf Anaïs Evita Sammy en Tug^e Jimi Andries en Elfrieda t André en Iris Larissa en Ferkan, Maxime en Jorrit, Tomas, Julian, 7 Vera en Edwald Noah, Emma en Luuk, Arthur Michiel en Susan Christine t In besloten kring nemen wij afscheid van David. Correspondentieadres: Spui 48 4539 PB Spui

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 44