12 FAMILIEBERICHTEN Akke Polderman-de Vries JANNIE VAN BLOOIS Akke Polderman-de Vries Annie Mangnus-Lambert OVERLEDEN Ons bereikte het verdrietige bericht van het overlijden van onze oud-medewerker Willem Minneboo Willem is ruim 37 jaar als docent en coach werkzaam geweest op onze school. Wij zijn dankbaar voor wat hij heeft betekend voor zijn studenten en collega's. We wensen zijn vrouw Turi9, kinderen en naaste familieleden veel sterkte en kracht toe in deze moeilijke periode en bij het dragen van zo'n groot verlies. Namens College van Bestuur, directie, medewerkers en studenten van Scalda, College voor Commerciële en Zakelijke Dienstverlening, Eric Kerckhaert, directeur. Willem Minneboo Veel fijne herinneringen, verdachten on^e smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Verdrietig stellen wij u in kennis dat geheel onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Uithuizen, 14 juni 1935 f Goes, 30 juli 2020 Vlissingen: Gees Polderman Bert en Elly Sanne Chris en Tanneke Nicky Aülla en A lena; Amelie Annique Jermaine Wesley Richard Bloemenlaan 137 4382 SK Vlissingen Wij zouden u graag uitnodigen voor de afscheidsbijeenkomst, maar vanwege de coronabepalingen zal deze in besloten kring plaatsvinden. Verdrietig zijn we bij het plotseling overlijden van onze hartelijke en spontane schoonzus We bewaren prettige herinneringen aan haar. We wensen Gees, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Ans Janny Ina en Piet Geschokt hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van Kees Dorrepaal Kees was, als oud-speler en recentelijk nog teammanager en bestuurslid van onze vereniging, altijd een bijzonder prettig mens. Wij wensen zijn familie en vrienden veel sterkte toe. Bestuur en leden VC Vlissingen JO HILLEBRAND - DE WITTE Adriaan Lenos - Adrie - Beetje bij beetje heb je ons verlaten we iconden niet zo goed meer met je praten. Je was op een gegeven moment zo teer, de vrouw van vroeger wasje niet meer. Maar nu je voorgoed bent heengegaan, zeggen wij dank je voor alles watje hebt gedaan. Dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft willen zijn, nemen we bedroefd afscheid van onze lieve ma en oma sinds 2005 weduwe van George Mangnus Vogelwaarde, 9-2-1938 f Kloosterzande, 1-8-2020 KruispolderhavenLeslie en Mark Elise en Rico Vogelwaarde: Ivan en Wendy Niek en Isa Niels Correspondentieadres: Kerkstraat 26 4581 BW Vogelwaarde Woensdag 5 augustus is er van 19.00 -19.30 uur gelegen heid om afscheid van Annie te nemen in uitvaartcen trum "De Ridder", Spoorweg 4 te Hulst De afscheidsdienst zal in besloten kring worden gehouden. Onze dank gaat uit naar het personeel van ZorgSaam locatieAntonius, afd. Ci, voorde liefdevolle verzorging. WILLY FAAS We wisten allang, dat het moest komen, maar toch doet het pijn. Willy heeft zich uiteindelijk gewonnen moeten geven. Het Visserijmuseum verliest in hem één van zijn beste en trouwste vrienden. Sinds 2003 was hij hier iedere dag. We kijken met bewondering naar de moed en de veerkracht, waarmee hij en zijn vrouw Francine omgingen met hun ziekte, dat beiden trof. We koesteren de herinnering aan hem en denken aan Francine. Bestuur Vrijwilligers Visserijmuseum Breskens maandag 3 augustus 2020 Een laatste applaus voor onze creatieve, humoristische, lieve, romantische, eigenwijze en levensgenietende toneelvriend Wat hebben wij gelachen met jou en wat gaan wij jou missen! Wij wensen Turid, zijn kinderen, zijn broer en al zijn dierbaren veel sterkte met dit grote verlies. Toneelgroep Terneuzen Ons bereikte het droevige bericht dat is overleden Oud wijkverpleegkundige van Westkapelle Wij wensen Janneke en familie veel sterkte. Jullie oud collega's: Annemarie, Carolien, Corrie, Derkie, Floor, Gertie, Hilda I, Hilda L, Ineke St, Irma, Kanen, Manita, Marina, Marty L, Marty de K., Nadine, Netty, Petra, Ria, Tonny Met deernis en pragtige herinneringe, dink ons aan die lewe van ons Tante, JO HILLEBRAND-DE WITTE, wat op 29 Julie 2020, op die geseënde ouderdom van 93 jaar en 6 maande, haar aardse woning verruil het vir die hemelse ewigheid by haar Vader. Vir ons, die kinders van HAN en FRANCIEN VAN AARTSEN-HILLEBRAND (in 1949 na Suid-Afrika ge- emigreer), was tante Jo en oom Henk die skakel met Nederland, die land van ons herkoms. Deur vele besoeke aan ons in Suid-Afrika, het 'n hegte band van liefde, belangstelling, meelewing en ondersteuning ontstaan. Ons het veel saam beleef en ontsettend van mekaar geniet. Daarvoor dank ons die Here. Ons dink ook aan die familie wat sy agterlaat en wens u almal sterkte toe met die troosdienst wat gehou sal word op Dinsdag 4 Augustus 2020. Met liefdegroete van: Jokie Wesseloo-van Aartsen en Jan (Pretoria, Suid-Afrika) Frans van Aartsen en Santie (Kemptonpark, Suid-Afrika) Jan van Aartsen en Sarie (Hazyview, Suid-Afrika) Kinders en kleinkinders (Reeds oorlede Wim van Aartsen 1978, Corrie Wybenga-van Aartsen 2015 en Sam van Aartsen 2018) Kontakadres: jan.jokie@gmail.com (+27 726104459) PM Een geest zo sterk als een beer Een lichaam uiteindelijk toch te teer Een wijsheid niet te evenaren Een wilskracht haast niet te bedaren Een vechtlust bijna niet te temmen Alleen iets bovenmenselijks kon dit leven remmen weduwnaar van Magdalena Maria van Eetveldt *4-2-1924 131-7-2020 Ineke t en Emiel Vander Linden-Lenos Maddy en Hubert Van Landegem-Lenos Marion en Jeroen de Maat-Lenos Caroline en Eric Picavet-Lenos correspondentieadres: Walstraat 52 4571 BJ Axel Dinsdag 4 augustus is er van 19.00 -19.30 uur gele genheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 40