ben ik begonnen met een relatie en breng ik de tweede helft van mijn leven alleen door. Ik ben alweer tien jaar single. Is dat omdat ik nu de kinderen opvoed en denk ik er straks anders over als Vlinder ook het huis uit is? Who knows. Tinderen doe ik in elk geval niet. Ik heb die app wel op mijn tele foon, want een vriendin vond dat ik het moest doen. Toen ik reacties kreeg, zei ze dat ik koffie met die mannen moest gaan drinken. Daar had ik helemaal geen zin in. Omdat ik bekend ben? Misschien, maar dat kan ook een gelegenheidssmoesje zijn. Ik vind het gewoon niks. Tinder, daar ben ik niet geschikt voor.'' ,,Ik zie soms vrouwen van de ene naar de andere man overstappen. Dan denk ik: o meisje, wees eens even alleen, dat is mis schien juist goed voor je. Ook ik moest eraan wennen, maar het is op een bepaalde manier verfrissend. Ik heb dit weekend twee theatervoorstellingen waar ik in mijn eentje heen ga. Vlinder had best mee gewild, maar zij heeft twee feestjes. Ze is 15 hè, we zitten niet meer constant op elkaars lip.'' ,,Ja, en zo leuk: met Barry Atsma als vader. Idee van de regisseur, ik had zelf niet bedacht om in Engel te spelen. Wij drieën kennen elkaar van Rozengeur Wodka Lime, volgens mij begonnen we destijds meteen met een blootscène. Lig je daar naakt, stel je je intussen even aan elkaar voor. Acteren is toch ook een raar vak hè, maar dat terzijde. Engel is zo'n lieve film geworden, ik ver wacht en hoop dat mensen met een grote glimlach de bioscoop uit komen. Het is een soort sprookje over een meisje dat een magisch klokje vindt dat alleen werkt bij mensen met een goed hart. Het zorgt ervoor dat als je ergens aan denkt, het er meteen ook in het echt is. Die magie past bij mij, net als het geloof dat iedereen uit eindelijk een goed hart heeft. Vlinder en Merlijn willen in de auto nog weleens schelden als iemand ons afsnijdt en dan zeg ik: 'Maar misschien moet hij wel heel snel naar het ziekenhuis.' Ik zie altijd van ieder een de andere kant. Soms is dat irritant voor mensen om me heen, maar het is wel helemaal wie ik ben.'' Het lijkt me lekker, dat je op dit vlak geen druk voelt. Intussen hebben we het nog niet over de film gehad. Gemaakt naar aanleiding van jouw boek, je bent creatief produ cent, en je acteert ook nog zelf. ZATERDAG 1 AUGUSTUS 2020 13

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 93