COLOFON Familieberichten Suzanna Maria Verduijn - Robijn FAMILIEBERICHTEN 19 Pieter Koster y(aS Wl/tem/aast/cfó fSal Juliette van Remortel-Pieters Annie de Clerck-de Dobbelaere P Enige en algemene kennisgeving Na een afnemende gezondheid is toch nog onverwachts overleden onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Suus weduwe van Bram Verduijn Groede, 11 maart 1926 Breskens, 26 juli 2020 Hannie enjac Ramon en Corine Anouck, Sjlvan Silvie en Cameron Mitchell, Emily, Uam Jan en Henny Jesca en John Rvmy, Lisa Ame en Maria Brian Cobie en Dick f Sandra en Jacco Rick Helma en Remco Emmy Cobie en Walter Maud, Britt Bijzonder woord van dank aan Hannie, Theo en alle medewerkers van de Thuiszorg vooralle liefdevolle %org. Correspondentieadres: Cederplein 3 1261 ZV Blaricum De afscheidsdienst yal in besloten kringplaatsvinden. Leu Vermue-Knopjes Selestein Vandervinnen Ét Een kaart, een bloem, een lieve groet. Het deed ons allemaal zo goed na het overlijden van ma en oma Onze hartelijke dank hiervoor. Speciale dank aan Miranda van DELA voor de mooie woorden en de verzorgde begeleiding. Jeanine en Paul de Keijzer-van Remortel, kinderen en kleinkinderen C.L.(Kees) Verburg DANKBETUIGING pzc.nl/familieberichten zaterdag 1 augustus 2020 ZV Omdat er liefde is, bestaat er geen voorbij in alle eeuwigheid ben jij Toon Hermans Hartelijk dank voor alle kaarten, brieven, bloemen, en woorden van medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw en onze lieve moeder Leu blijft altijd in ons hart Piet Vermue Etienne Vermue en Mary Ellen Davis Linda Vermue Langs deze weg willen wij u allen bedanken voor de kaarten, bloemen en vele andere blijken van medeleven, die wij van u ontvingen na het overlijden van Uw belangstelling was en is voor ons een grote steun. Linda Koster-Freijser Stephanie en Johnny Pieter Jr. St. Jansteen, augustus 2020 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn man, onze vader, opa en broer zeggen wij u hartelijk dank. Familie Vandervinnen Philippine, 1 augustus 2020 In de weken na het overlijden van onze vader, schoonvader, opa en overgrootvader 26 december 1929 t24juni 2020 hebben we gemerkt dat velen met ons mee voelden. Voor alle kaarten, brieven en blijken van meeleven willen wij u heel hartelijk danken. Zijn kinderen, klein- en achterkleinkinderen Aardenburg, augustus 2020 Langs deze weg willen wij iedereen hartelijk danken voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van onze vader, opa en overgrootvader De vele vaak zeer persoonlijke uitingen van betrokkenheid hebben ons diep geroerd en getroost. Wilma en Rien Joke en Mare Kees kleinkinderen en achterkleinkinderen Hansweert, 31 juli 2020 Voorgoed uit ons midden Voor altijd in ons hart Helaas was het voor slechts weinigen mogelijk om persoonlijk afscheid te nemen van onze lieve ma, schoonmoeder en oma De vele reacties na haar overlijden waren echter overweldigend en hartverwarmend. Wij willen daarom iedereen hartelijk bedanken. Het doet ons goed om te weten dat zij door zo velen werd gewaardeerd om wie zij was. Erik en Marees Monique en Eduard, Alexander, Christiaan SLUITTUDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kanten klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTUDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 137