mele berghutjes waar je met z'n dertigen in wordt gepropt. Niets ertussenin." Het idee voor Cabiner was geboren. Gasten hebben de keuze uit een unplugged verblijf in een van de hutten of een trek king langs meerdere exemplaren. Afhanke lijk van je parkeerplaats en hutnummer moet je middels een fraai vormgegeven plattegrond tussen de twee en negentien kilometer door de Drentse natuur zien te navigeren om bij je slaapplaats te komen. Mijn vrouw en ik lieten zeven jaar geleden de belofte let's be adventurous in onze trouw ringen graveren en hebben zodoende gekozen voor de helletocht van twee kilo meter. De zoons zijn mee. De jongste (0) bij mijn vrouw op de borst. De oudste (3) bij mij op de rug. Golfkarton Slaapzak. Kussensloop. Handdoek. Op de website van Cabiner krijgen gasten een be knopt paklijstje voorgeschoteld. Iedereen die ooit met jonge kinderen op vakantie is geweest weet echter dat de woorden 'licht pakken' voorgoed een utopie zijn. Oplos poeder, melkflessen, speen, kleurpotloden, Paw Patrol autootjes, reservespeen, luiers, pyjama's, kalmeringskoekjes, reserve-reser vespeen... We buffelen zo zwaarbeladen over de bospaden dat eventuele voorbijgan gers zullen vermoeden dat onze verhuis wagen panne heeft. Niet in de laatste plaats omdat we ons verkeken hebben op de gulle hoeveelheid bio-boodschappen die Cabi- ner klaarzet op de parkeerplaats als je een ontbijt- en dinerpakket aanvinkt bij je boeking. We verdelen de ingrediënten voor de kikkererwtentofustoof over onze toch al volle tassen en besluiten morgen - onderweg naar hut twee - terug te komen voor de linzencurry. Als we tenminste ooit de weg vinden. ,,Shit, ik verlies wéér de yoghurt.'' ,,Ik kan alleen navigeren op basis van winkels en terrasjes.'' ,,Papa, die tas doet pijn aan mijn piemel.'' Avontuur komt nooit zonder enig afzien. Maar wanneer we in het struikgewas een maal de contouren van hut C5 herkennen (alsnog pas nadat Google Maps redding heeft gebracht) is het chagrijn direct weg gesijpeld. Dit huisje kwalificeren als een trekkershut is als Frenkie de Jong een aar dige voetballer noemen; het doet simpel weg geen recht aan de realiteit. Zelfs zoon één is onder de indruk: 'Papa, het is prach tig!' Onze hut heet Wikkelhouse: een modu lair designstulpje dat letterlijk van de band is gerold. Ingeperst tussen het bleke arauco- hout (binnen) en gebeitste Poolse grenen (buiten) zit namelijk het belangrijkste bouwmateriaal verstopt: een spekkoek van 24 lagen afgewikkeld golfkarton. Het stijl volle interieur houdt het midden tussen bouwmarkt en boetiekhotel. Zachte ma trassen. Gietijzeren pan. Weckpotten met thee en percolatorkoffie. De rookmelder is ZATERDAG 1 AUGUSTUS 2020 39

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 119