16 FAMILIEBERICHTEN Gerty Janneke van Hout Habing Rinus Engelbregt Tannie van Oeffelen - Hoogesteger Gerty van Hout - Habing Peter Wouters Pieter Gerrit Wouters Peter Wouters OVERLEDEN Pieter Jacob Bezemer Met verslagenheid heeft de kerkenraad van de Protestantse Gemeente Aagtekerke-Domburg kennisgenomen van het overlijden van Janna Maria Neeltje van Bloois Jannie Jannie is jarenlang actief geweest als koster van de J ohanneskerk. We wensen haar vriendin Janneke en de familie Gods troost en nabijheid toe bij de verwerking van dit verlies. Namens de kerkenraad, M. Moens, preses H. Littel, scriba Marina Julia Kerkhove-de Munck Er is niets dat voorgoed verdwijnt, als men de herinnering bewaart. Gertie van Hout Wij wensen Miel de familie en vrienden veel sterkte dit verlies te dragen. Bemanning en echtgenotes "Markiezin van Veere" Ad en Ellen Alberts Piet en Letty Bouwman Jan en Carla Hollestelle Martin en Ammerens Huisman Han en Bea de Jonge Hans en Corrie van Opbergen Ben (in herinnering) en Ank van Velzen Piet en Truus de Visser Na een kortstondige ziekte is overleden onze vader, schoonvader, opa en overgrootvader Rotterdam, 6 augustus 1934 t Goes, 27 juli 2020 Familie Engelbregt Correspondentieadres Joseph Lunslaan 32 4463 CV Goes De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 31 juli om 12:00 uur op de Algemene begraafplaats aan de Stapelshofweg te Zierikzee. Intens verdrietig en verslagen delen wij u mede dat geheel onverwacht door de Heere van ons is weggenomen Zoutelande, 12 april 1962 f Zoutelande, 27 juli 2020 Moge de Heere ons kracht geven om dit verlies te dragen. Joke Wouters - Munter Johan en Leonie Nick, Sjanne, Noa Jaap en Marit Diane en Arwin Joanne en Emiel Mark Correspondentieadres: Irislaan 16 4356 JJ Oostkapelle De begrafenis zal naar zijn wens in besloten kring plaatsvinden te Zoutelande. Diep bedroefd delen wij u mee dat de Heere, voor ons geheel onverwachts, uit onze familiekring heeft weggenomen onze geliefde zoon, lieve broer, zwager en oom - Peter - in de leeftijd van 58 jaar. Meliskerke: J. Wouters LW. Wouters - Verhage Meliskerke: Hellen den Hollander - Wouters Jan den Hollander Hoevelaken: Gert Wouters Gilda Wouters - de Korte Meliskerke: Johan Wouters Annelies Wouters - Poppe Sliedrecht: Carina Preuter - Wouters Jasper Preuter Neven en nichten Meliskerke 27 juli 2020 Intens verdrietig heb ik onverwachts afscheid moeten nemen van mijn liefde, mijn alles.. Gerda Mekelenkamp Zoutelande, 27 juli 2020. Diep geschokt zijn wij door dit plotselinge overlijden De familie van Gerda woensdag 29 juli 2020 PM El amor jamés dejaré de existir Tot ons grote verdriet is overleden zoon van Jacob Bezemer en Hanneke de Jong Wolsum, 4 mei 1963 t Ibiza, 25 juli 2020 Maria Pieter en Sergio Martin en Ilse Rianneke en Martijn Margreet De begrafenis heeft op Ibiza plaatsgevonden. Correspondentieadres: bamboesl 970@hotmail.com Ik heb een steen verlegd in een rivier op aarde. Nu weet ik dat ik nooit zal zijn vergeten. Ik leverde bewijs van mijn bestaan. Omdat, door het verleggen van die ene steen. De stroom nooit meer dezelfde weg zal gaan. Na een periode van afnemende gezondheid, is rustig ingeslapen mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, trotse oma en overoma 27 maart 1930 Kapelle 23 juli 2020 Theo van Oeffelen Yvonne en Jan Daphne en Theo, Emma, Ezra Denise en Julian Nathalie en Maris Bruëlisstraat 71 b 4421CN Kapelle De crematie heeft op haar verzoek in besloten kring plaatsgevonden. Verdrietig maar dankbaar hebben wij afscheid moeten nemen van onze zus, schoonzus en (oud) tante in de leeftijd van 97 jaar. Middelburg: Rinus en Sanny de Munck Jack en Anja en kinderen Plotseling en veel te vroeg is mijn allerliefste vrouw, onze moeder, oma en mijn zusje overleden. Haar sprankelende geest gaan wij enorm missen. echtgenote van Miel van Hout Oss, 22 april 1953 Wemeldinge, 25 juli 2020 Wemeldinge Miel van Hout Den Haag Afke Stuyt - van Hout Rogier Stuyt Rutger, Marijn en Arnout Rheden Elsbeth de Bes - van Hout Roland de Bes Daniel en Robin Utrecht Wouter van Hout Evelyn Rohof Oss Margreet Habing Jan Boon De crematie vindt in beperkte kring plaats. Dorpsstraat 71,4424 CW Wemeldinge Verslagen en intens verdrietig zijn wij door het plotselinge overlijden van onze dierbare vriendin Ruim 25 jaar delen wij lief en leed met elkaar. Jij bent de eerste die we los moeten laten. Wat zullen we je humor en gezelligheid missen. We blijven je herinneren onder het genot van een glaasje. Je vriendinnen van de borrelclub: Anneke, Annelies, Cathrien, Francoise, Inge, Janet, Liesbeth H, Liesbeth Z, Maartje, Majorie, Muriel, Yolande

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 44