16 FAMILIEBERICHTEN Jan van Geersdaele Johannes Lucas Paul Lauwers Paul Lauwers ome Paul Paul Lauwers Paul Lauwers Paul Lauwers OVERLEDEN Cees Brouwer Cees Brouwer Truus van Geersdaele-d'Hondt Paul Lieve opa Paul Nooit meer grapjes maken Nooit meer kietelen Nooit meer gekke namen Nooit meer een knipoog We gaan je missen! Colin, Ruben, Lukas, Vienna en Reza Je was een man van weinig woorden, de stille kracht. Zeggen wat er toe doet. Genieten van muziek. Werken voor Vera, de kinderen en kleinkinderen en voor "jouw fabriek". Met veel verdriet nemen we afscheid van mijn schoonzoon, onze broer en schoonbroer Ma van Driessche-Kindt en Pa van Driessche in herinnering Theo en Rozet in herinnering Andrea en Alex Peter en Ria en Rian in herinnering Frank en Ellen Herman en Anneke Vera en Leo We wensen Vera, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. We zijn er voor jullie. Mijn lieve Paul, onze lieve papa en grappige opa is er niet meer. Na een ziekte die steeds meer van zijn krachten wegnam, is hij in het bijzijn van zijn gezin ingeslapen. Paul en ik zijn twee tegenpolen die elkaar perfect aanvullen. Hij was mijn steun en toeverlaat en tijdens zijn ziekte werd ik dat voor hem. Wij gaan hem heel erg missen... echtgenoot van Vera Lauwers-van Driessche Paul overleed op 25 juli 2020 in de leeftijd van 63 jaar. Vera Kizzy en Martijn Colin, Ruben Evelien en Jarko Lukas, Vienna, Reza Mark in ons Correspondentieadres: t.a.v. Familie Lauwers Coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102 b, 4561 GV Hulst De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Wij vinden het fijn als u herinneringen aan Paul met ons wilt delen. Dit kan via: https://herinnering.dela.nl/paullauwers We zullen hem missen Met zijn nuchtere en stille kracht Niet te veel praten, als je 't gewoon kunt doen Tot ons grote verdriet moeten we afscheid nemen van onze We wensen tante Vera, Kizzy en Martijn, Colin, Ruben, Evelien en Jarko, Lukas, Vienna, Reza heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Gertjan en Anke, Bas en Nadia Quinten en Sanne, Antoine en Debbie Cortny en Arno, Dennis en Tonny, Cindy en Dirk Tom en Soo-Ja, Aniek en Christophe Frederique en Remi, Ruud en Rowy Aniek en Keith, Tim En achterneven en nichten dinsdag 28 juli 2020 Wij zijn diep getroffen door het plotseling overlijden van onze medewerker en collega Cees was sinds 1986 als medewerker verbonden aan onze hogeschool. Een lange tijd werkte hij bij Canon Repro-Shop, gehuisvest in de HZ. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit grote verlies. Namens medewerkers en College van Bestuur HZ University of Applied Sciences J.L. Dane MSc.BA ng UNIVERSITY Vlissingen, 27 juli 2020 v sasssssst Het bericht dat onze collega Cees is overleden heeft ons diep geraakt. Hij was een fijne collega en vriend, die altijd goed gehumeurd was en tijd maakte voor een praatje met collega's en studenten. We gaan hem missen. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Namens collega's van de afdeling facilitair HZ University of Applied Sciences En collega's Repro shop Canon Nederland N.V. Vele jaren ben jij bij ons gebleven, voor gezin en kinderen alles gegeven, t Was een leven van grote werkzaamheid, altijd opnieuw weer tot weldoen bereid. God riep je weg uit dit aards bestaan, eeuwig dank voor wat je voor ons hebt gedaan. Na alle fijne jaren die we samen met hem mochten beleven, hebben we geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man en maatje, onze vader, schoonvader en opa Hontenisse, 26 augustus 1942 t Heikant, 25 juli 2020 echtgenoot van Truus Rosita Glenn Jaimy Werner en Bianca Iris Kim Wendy en Patrick Jody M ikai Correspondentieadres: Coöperatie DELA,t.a.v familie van Geersdaele Rucphensebaan 93,4706 PH Roosendaal Vanwege de geldende maatregelen zal het afscheid in besloten kring plaatsvinden. Veel mooie herinneringen. Lieve buurman Rust zacht. Vogelwaarde, Fam. Neve ZV Nooit meer: "Goedemorgen jongetjes" Nooit meer: "Extra nachtdienst, geen probleem" Nooit meer: Dagdienst Paul? "Liever niet" Nooit meer: Oneindig bomen over problemen in de plant We verliezen in Paul een gewaardeerd, kundig, sociaal en bevlogen collega. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw Vera, dochters Evelien en Kizzy en familie. Mare, Erwin, Piet, Michael, Theo, Frank, Jack, Tjade en Mark Verslagen hebben we kennis genomen van het overlijden van onze medewerker en collega Paul kwam in 1985 in dienst als Operator in de afdeling Ammoniak en is achtereenvolgens Hoofdoperator, Adjunct Wachtchef en Productie Coördinator geweest. Met Paul verliezen wij een bijzonder gewaardeerde en zeer toegewijde collega. Wij wensen zijn vrouw, familie en vrienden veel sterkte toe bij het verwerken van dit enorme verlies. Management team Ondernemingsraad en collega's van Yara Sluiskil B.V. Diep geraakt zijn wij door het overlijden van onze collega Paul was een gedreven en plichtsbewuste collega. Hij viel op door zijn diepgaande kennis en streven naar verbetering. We zullen Paul enorm missen. Wij wensen Vera, Evelien, Kizzy en zijn familie en vrienden veel sterkte in deze moeilijke tijd. Je collega's van de afdeling Ammoniak. Yara Sluiskil B.V.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 68