FAMILIEBERICHTEN 17 Cees Brouwer Bram CEES BROUWER Paul Lauwers Paul Lauwers DANKBETUIGING 19-01-1956 123-07-2020 Cees Brouwer Cees Brouwer NutCees, SuitCees, SpaceCees en vooral mijn BeautyCees... Opa Cees, Tot ons verdriet is overleden onze zwager en oom Oost-Souburg, Kees en Heieen Wisse kinderen en kleinkinderen Neem Heer mijn beide handen en leid uw kind naar de eeuwige rustige stranden, waar ik de ruste vind. Op vrijdag 24 juli 2020 is, toch nog onverwacht, overleden onze moeder, oma en omi in de gezegende leeftijd van 97 jaar Sinds 23 september 1997 weduwe van Marinus Kerkhove Fijnaart: Addie en Maarten Johan en Linda Marinke en Herbert Doornenburg: AnkieenPiet Peter en Rezie Anita Marcel Veenendaal: Kees en Tineke Hans en Marijke Miranda en Michel en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Baronesselaan 12 3905 HH Veenendaal De begrafenis zal op donderdag 30 juli in besloten kring plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Munnikenweg in Veenendaal. Arjaan van Vaardegem Arjoan van Vaardegem Bedankt lieve mensen voor het medeleven na het overlijden van mijn Grote Kleine man Namens de kinderen en mijzelf Leny Staalman-van der Klooster Vlissingen, juli 2020 dinsdag 28 juli 2020 PM "What a drag it is getting old" The Rolling Stones Je hebt genoten van het leven en wij van jou. Onverwacht en veel te vroeg heb je ons voorgoed verlaten Leida Brouwer-Wisse Naomi Jiaru, Xavi, Faeden, Chanaé, Kaenai Tirza Jayda, Caylen Levi Correspondentieadres: Gerrit Rietveldstraat 14,4383 CC Vlissingen Cees heeft zijn lichaam aan de wetenschap geschonken. Er is gelegenheid tot condoleren en informeel samenzijn op zaterdag 1 augustus van 15.00 tot 16.00 uur in de Sint Jacobskerk, Oude Markt 2 te Vlissingen. Wanneer u uw herinneringen aan Cees met ons wilt delen kan dat via het online condoleanceregister: www.memori.nl/cees-brouwer In plaats van bloemen wordt een donatie aan de Nederlandse Hartstichting op prijs gesteld. Hiervoor staat een donatiebus bij het condoleanceregister. Wij zijn diep getroffen door het plotseling overlijden van onze medewerker en collega Cees was sinds 1986 als medewerker verbonden aan onze hogeschool. Een lange tijd werkte hij bij Canon Repro-Shop, gehuisvest in de HZ. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit grote verlies. Namens medewerkers en College van Bestuur HZ University of Applied Sciences J.L. Dane MSc.BA CjJ UNIVERSITY Vlissingen, 27 juli 2020 Diep geraakt zijn wij door het overlijden van onze collega Paul was een gedreven en plichtsbewuste collega. Hij viel op door zijn diepgaande kennis en streven naar verbetering. We zullen Paul enorm missen. Wij wensen Vera, Evelien, Kizzy en zijn familie en vrienden veel sterkte in deze moeilijke tijd. Je collega's van de afdeling Ammoniak. Yara Sluiskil B.V. Verslagen hebben we kennis genomen van het overlijden van onze medewerker en collega Paul kwam in 1985 in dienst als Operator in de afdeling Ammoniak en is achtereenvolgens Hoofdoperator, Adjunct Wachtchef en Productie Coördinator geweest. Met Paul verliezen wij een bijzonder gewaardeerde en zeer toegewijde collega. Wij wensen zijn vrouw, familie en vrienden veel sterkte toe bij het verwerken van dit enorme verlies. Management team Ondernemingsraad en collega's van Yara Sluiskil B.V. Met veel verdriet in ons hart moesten wij afscheid nemen van onze lieve broer en oom in de leeftijd van 64 jaar Vlissingen: Ariena Brouwer Sandra Casteleijn Na een paar heftige dagen heb ik, jouw Leida, afscheid moeten nemen van mijn: I'm gonna miss you We zullen je grappen missen.. Jiaru, Xavi, Jayda, Caylen, Faeden, Chanaé en Kaenai -- Wij zijn verdrietig om het overlijden van onze altijd belangstellende neef Wij wensen Mina, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Mina Adriaanse-Hendrikse Jan Hendrikse Janny Jobse-Hendrikse Met verdriet, maar met mooie herinneringen hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze goede vriend, Wij wensen Mina, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. M.M. Huibregtse-Brasser Piet, Jaap, Wim, Maja COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@dpgmedia.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kanten klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 45