16 FAMILIEBERICHTEN Marinus Marius Beije Janna Maria Neeltje van Bloois Anthonette Carolina Wilhelmina Hannewijk - Lammers Francina Maria Kögeler-Boucherie OVERLEDEN Paul Arends Op zijn geliefd plekje is onze wilskrachtige, lieve vader, schoonvader en trotse opa - Rien in de leeftijd van 63 jaar overleden. Diana en Frank Ingrid en Marcel Wilhelminadorp, 25 juli 2020 "Hofstede Rotterdam" Fam. Beije Kooijweg 9 4475 NB Wilhelminadorp Pa is thuis. We willen Rien herdenken donderdag 30 juli om 13.00 uur op zijn eigen plekje aan de Kooijweg 9 te Wilhelminadorp. Aansluitend is er gelegenheid om de familie te ontmoeten en om samen herinneringen van Rien op te halen op het erf. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Rien Jagen, vissen, napraten, gezelligheid, er zijn. Maat. In jouw woorden; "We hebben 't beleefd" Jan Jannie van Bloois Na een langdurige periode van afnemende gezondheid is overleden onze tante Cathrien Cijvat Jan en Trudy Pouwelse Wim Pouwelse Ingrid en Dick van den Bosch Jan t enJokeLabruijere Karin en Gerard Rewijk -Jannie- Verdrietig om het gemis, maar dankbaar dat wij haar zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat is overleden onze lieve moeder, oma en overoma - Mina - Sinds 19 april 2012 weduwe van Dingenis Hannewijk *5 februari 1933 - f27juli 2020 Koudekerke: Leny en Bert Joefy en Bart, Stijn, Lex Remco enJeanine, Yves Heinkenszand: Jaco en Matjan Maaike en Remko, Bram Annemieke en Ezra, Liv, Dex Erik en Shanna, Myrthe, Benthe, Yentl Heinkenszand: Herman en Lian Leon Judith Maurits Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Thuiszorg Allévo en het personeel met de vrijwilligers van Hospice Het Clarahofje voor de goede begeleiding en de liefdevolle verzorging. Eendvogelstraat 15,4451 DR Heinkenszand De afscheidsdienst en de crematie zullen in besloten kring plaatsvinden. -Puck- dinsdag 28 juli 2020 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Paul was een zeer actieve golfer en een graag geziene gast op De Goese Golf. We zullen hem missen. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe dit verlies te dragen. DE - Jannemieke de Visser en GOESE medewerkers De Goese Golf u* GOLF "Me aet wee beleefd" Floris Nina Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze buurvrouw Wij wensen buurvrouw Janneke veel sterkte toe. Jaap en Lenie Labrujère Familie Maranus Peter en Marjo Boone Familie de Jonge Rinus en Hannie van den Driest Jaap Schieck en Yvonne Molhoek Krijn Maljaars en Annet Ossewaarde Van oudsher is God een schuilplaats, zijn armen dragen u voor eeuwig. Deut. 33:27a In liefde losgelaten Nieuwerkerk (Zld), t Goes, 7 augustus 1948 25 juli 2020 Wij zijn dankbaar voor de liefde en zorg die ze ons gegeven heeft. Vriendin van Domburg: Janneke Wattel (Schoon)zus van Waalwijk: Piet van Bloois 21 juli 2020 Janny van Bloois- Overbeeke Tante van Etten-Leur: Frans van Bloois en Esther Josephs Niels, Juliëtte Waalwijk: Eline van Bloois De afscheidsdienst en begrafenis zullen in kleine kring plaatsvinden op vrijdag 31 juli. U kunt de dienst, welke gehouden wordt in De Johanneskerk te Domburg, vanaf 13.00 uur meeluisteren via www.kerkomroep.nl Liever deze dagen geen bezoek aan huis Spreeuwenhof 17,4357 ER Domburg PM De vloed komt op, de eb gaat af en neemt mij met zich mee. Dankbaar dat zij niet langer heeft hoeven lijden, maar intens verdrietig om het verlies, geven wij u kennis dat van ons heen is gegaan *15 maart 1933 Vlissingen +24 juli 2020 Lid in de Orde van Oranje-Nassau Sinds 2012 weduwe van Hubertus Karei Kögeler Marjolijn Kögeler Dizzy Bert Kögeler Correspondentieadres: Sandenburg 3 4385 GC Vlissingen We nemen in besloten kring afscheid van Puck op donderdag 30 juli.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 44