it *^- FAMILIEBERICHTEN 13 A Ger Kraaijeveld OVERLEDEN Jannetje Neeltje Adriaansen-Veerman MAGDALENA MARIA ULTEE-TERMONT Cornelia de Graaff Alfred Beterams Erna de Clerck-van Haelst Belangrijk is niet alleen de weg die je gaat, maar ook het spoor dat je achterlaat Rustig is van ons heengegaan Barendrecht, 14 maart 1926 t Colijnsplaat, 23 juli 2020 Namens de familie: Wil Kraaijeveld-Cooymans Correspondentieadres: Voorstraat 16,4486 AK Colijnsplaat De crematieplechtigheid vindt plaats in besloten kring. Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve partner, onze lieve zorgzame moeder en onze trotse oma - Corrie - 14 maart 1953 f23 juli 2020 Dankbaar zijn wij voor alle mooie herinneringen die we aan haar hebben. Bram Vleugel Ima Dennis Tom, Noa Esther Dennis Bo, Jim Janneke Mart Mare Eva Tommy Sharon Nine, Stella Arnout Jessica Ten Houtenstraat 2 4401 KT Yerseke We zullen haar in besloten kring begraven. Een speciaal woord van dank voor het personeel van afd. Neurologie van het ADRZ Goes. Rijen, 21-6-1946 Herinner mij niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon. Herinner mij hoe ik was, toen ik nog alles kon. In dankbaarheid en met vertrouwen dat ze nu haar rust gevonden heeft, nemen we bedroefd afscheid van mijn lieve vrouw en onze intens toegewijde (schoon)moeder en oma echtgenote van Frits de Clerck Zuiddorpe, 9-12-1935 t Terneuzen, 24-7-2020 TerneuzenF.B.M. de Clerck TerneuzenFrank en Karin Koen Joost RotterdamAlex KloosterzandeMartin en Saskia Michiel Arnout Pattistpark 161 4532 HZ Terneuzen Woensdag 29 juli is er van 19.00 - 20.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen en de familie te condoleren in uit vaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. De afscheidsdienst zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar het personeel van SVRZ Maxima voor de liefdevolle verzorging. dpg ■il- maandag 27 juli 2020 ZV Wees niet bezorgd... Nu mag ik rustig in uw schaduw overnachten. Uw vleugels zijn beschermend en om mij heen gespreid. En vol vertrouwen kan ik op de toekomst wachten. In leven en in dood bent U mijn Veiligheid. Dankbaar dat we haar zolang mochten behouden, hebben wij in liefde losgelaten onze moeder, schoonmoeder, oma, overgrootmoeder, zus, schoonzus en tante sinds 26 april 2001 weduwe van Marinus Johannes Adriaansen 27 december 1927 - Terneuzen - 24 juli 2020 Ria en Jaap Lensen-Adriaansen Marleen en Willy Jerry, Jodie Jolanda en Paul Niels, Laura Saar en Piet de Putter-Adriaansen Rini en Margo Adriaansen-Haers Anja en Werner Verstraete-Adriaansen Jordy Niek en overige familie Correspondentieadres: Churchilllaan 950,4532 JG Terneuzen Onze dank gaat uit naar de medewerkers van zorgcentrum "De Blide" voor alle goede zorgen en aandacht. Vanwege de huidige omstandigheden nemen wij op woensdag 29 juli enkel als gezin afscheid, en herenigen haar bij pa. Dankbaar voor alle mooie momenten en dat ze de gezegende leeftijd van 103 jaar mocht bereiken, moeten wij afscheid nemen van onze lieve moeder en oma "Hoofdplaat 24 juni 1917 t Sluis 23 juli 2020 Sinds 13 maart 1981 weduwe van Gerardus Johannes Maria Ultee Eindhoven Mieke en Huub Jacobs - Ultee Sluis Han en Marianne Ultee - Boomert Aardenburg Peter (in liefdevolle herinnering) en Emy Ultee - de Smet Gorinchem Jos en Jan Tuin - Ultee Oostburg Gerard en Patricia (in liefdevolle herinnering) Ultee - van Quekelberghe Aardenburg Carlo en Nadine Ultee - De Schepper Kleinkinderen en achterkleinkinderen De afscheidsdienst zal vanwege de huidige beperkingen plaatsvinden in familiekring. Veel dankbaarheid gaat uit naar huisartsen G. Slock en M. Surinx en alle medewerkers van Woonzorg centrum Rozenoord. Onze moeder heeft daar haar laatste levensfase mogen doorbrengen en ze werd omringd met alle zorg en tederheid. Correspondentieadres: Poolster 46,4501GN Oostburg Mijn leven was nog lang niet af te horen dat ik kanker had was dan ook een zware slag maar ondanks mijn geknok en steun van Iedereen kreeg ik te horen je gaat spoedig heen niet de dood maakt me bang maarm'n allerliefsten achterlaten.. Intens verdrietig nemen wij afscheid van mijn lieve man, onze zorgzame pa en te gekke opa echtgenoot van Edith Baert Terneuzen, 23-7-2020 Edith Beterams-Baert Jurgen en Esther Ruben Colin Elzasstraat 10 4571 AK Axel Woensdag 29 juli is er van 19.00 - 19.30 uur gelegen heid om afscheid te nemen van Alfred en de familie te condoleren in het mortuarium op de begraafplaats aan de Westsingel te Axel. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. COLOFONE-mail: familleberlchtenpzc@dpgmedla.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00 FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een een voudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 52