cl In één dag de wereld rond Bestel nu op pzc.nl/dierenpark Kies deze zomer voor een wereldreis dichtbij huis! Laatje door bijvoorbeeld Burgers' Zoo of Safaripark Beekse Bergen meenemen Langs alle werelddelen en beleef een onvergetelijke dag. Kom meer te weten over jouw lievelingsdier en zijn leefgebied. Het leukste dagje uit voor jong en oud! Bestel nu jouw tickets met korting en ga eropuit! ZooParc Overloon Burgers' Zoo Safaripark Beekse Bergen Dierenrijk bij Eindhoven Avifauna World of Dinos DIERENRIJK Avifauna KWEKEN Als een echte ontdekkingsreiziger verken je in ZooParc Overloon de gebieden waar cheeta's, tijgers, apen en nog veel meer bijzondere diersoorten leven. Tickets zijn geldig t/m 31 december 2021. Maak een wereldreis binnen één dag tijdens jouw bezoek aan Burgers' Zoo en beleef een onvergetelijk avontuur met het hele gezin! Tickets zijn geldig t/m 23 augustus 2020. Ga er samen écht even tussenuit en prikkel al je zintuigen tijdens de indrukwekkende safari's door Safaripark Beekse Bergen. Sta oog in oog met wilde dieren. Tickets zijn geldig t/m 31 december 2020. Flaneer als een flamingo, ren als een cheeta, leef je uit en ontdek het dier in jezelf. In Dierenrijk bestaat geen leeftijd. Hier kan iedereen, jong en oud, echt samen genieten! Tickets zijn geldig t/m 31 december 2020. Ontdek de meest kleurrijke vogels op je reis door Avifauna. Ook rode panda's, halfapen en dwergaapjes kun je er bewonderen. In de grote speeltuin beleef je urenlang speelplezier. Tickets zijn geldig t/m 31 oktober 2020. Boeken max. 3 weken van te voren. Meer dan tachtig levensgrote en bewegende dinosaurussen vormen samen de grootste reizende Dino Expo van Europa. Voor een uiterst leerzame dag om nooit meer te vergeten! Bezoek World of Dinos 4 juli t/m 30 augustus 2020 in Jaarbeurs Utrecht. vogels ei\zoo

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 44