12 FAMILIEBERICHTEN Adriaan van Vaardegem Cornelia de Graaff Corrie Lous Zuijdwegt OVERLEDEN "Arjoan" nom Arjoan Adriaan van Vaardegem Buurman Arjaan van Vaardegem Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve partner, onze lieve zorgzame moeder en onze trotse oma - Corrie - 14 maart 1952 f23 juli 2020 Dankbaar zijn wij voor alle mooie herinneringen die we aan haar hebben. Bram Vleugel Irna Dennis Tom, Noa Esther Dennis Bo, Jim Janneke Mart 9 Mare Eva Tommy Sharon Nine, Stella Arnout Jessica Ten Houtenstraat 2 4401 KT Yerseke We zullen haar in besloten kring begraven. Een speciaal woord van dank voor het personeel van afd. Neurologie van het ADRZ Goes. Bedroefd zijn wij nu we afscheid moeten nemen van onze schoonzus We wensen in het bijzonder Bram, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Stoffel en Dien de Koning Arjaan van Vaardegem "De Heer is mijn Herder Ps 23 Verdrietig maar met mooie herinneringen moeten wij afscheid nemen van mijn lieve broer en oom, Adriaan van Vaardegem Wij wensen Mina, kinderen en kleinkinderen sterkte toe met dit verlies Mina Minderhoud-van Vaardegem Kees en Tanja, kinderen en kleinkinderen Jan en Carla, kinderen en kleinkinderen Arjaan van Vaardegem René Remijn maandag 27 juli 2020 PM Want wij hebben hier geen blijvende stad, maar wij zoeken de toekomende. Hebreeën 13:14 Dankbaar dat wij hem zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze pa, mijn schoonvader en onze opa *27 januari 1925 f25 juli 2020 Mina van Vaardegem-Verstraate Jos en Anita Demi Tygo Jan Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Zorgstroom (team Veere), ADRZ Goes, Gasthuis Ter Weel Goes, SVRZ Clazinastraat 8 te Arnemuiden en dr. Heijmans. Correspondentieadres: Molenwal 61 4361 CD Westkapelle Er is gelegenheid tot persoonlijk afscheid nemen op donderdag 30 juli 2020 van 10.15 tot 10.45 uur in "Bij de Koster", Markt 65 in Westkapelle. Aansluitend zal de Dankdienst voor zijn leven worden gehouden om 11.00 uur in de Moriakerk, Markt 67 in Westkapelle. Deze dienst is ook te volgen via www.kerkdienstgemist.nl. Protestantse gemeente Westkapelle. De begrafenis zal omstreeks 12.00 uur plaatsvinden op de begraafplaats in Westkapelle. Daarna is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd kerkgebouw. Wij zijn verdrietig om het overlijden van onze altijd belangstellende en tevreden Wij wensen Tante Mina, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Neven en nichten van Vaardegem Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde neef Sterke de Heere Mina kinderen en kleinkinderen in dit verlies Jane Verstraate Ma Verstraate Peene en kinderen Westkapelle 25 Juli 2020 Verdrietig, maar met vele mooie herinneringen, moeten wij afscheid nemen van ons lieve Wij wensen Mina en de familie veel sterkte toe met dit verlies De buurtjes van 't Hout Jan Arjaan en Boord Bob, Inge en Lisa Verdrietig zijn we na het overlijden van mijn zwager, oom en oudoom Wij wensen Mina, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Mien Verstraate - van Sluijs Ellen en Bram Melanie en Ron Nathalie Peter en Rianne Eva, Stijn Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze vriendelijke, goede buurman Wij wensen bure Mina, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Aarnoud Piet en Christel en kinderen Verdrietig hebben wij veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze schoonzoon, zwager en oom Wemeldinge: C. van Stel-Verbeke, W. van stel (in herinnering) Goes: Wim en Trudy van Stel Wilco en Jeanine Julia Goes: Jack en Michela van Stel Jezus zei: Ik ben de opstanding en het leven; wie in Mij gelooft, zal leven, ook al is hij gestorven. Joh. 11:25 Diep bedroefd, maar tevens vervuld van mooie herinneringen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn allerliefste man, onze vader, schoonvader, opa en trotse opi In de leeftijd van 83 jaar. Lien Zuijdwegt - Schouwenaar Leni en Willem van der Stelt Tom Anne Anja en Jaco Weststrate Peter en Terence Sandra en Martijn Amy, Lisa, Saar, Noor, Pim Wemeldinge, 25 juli 2020 Onze dank gaat uit naar dr. Eckhardt en liefdevolle zorg van Allévo. Chezeeweg 15,4424 CC Wemeldinge De afscheidsdienst en begrafenis zullen in familie kring plaatsvinden. - Alleen schriftelijke condoleances -

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 40