van hun keuze UI o< Hebbedingen Houd je huid happy en heel 11 TECH Gevonden op Gaspedaal.nl Voor minder dan €10 Samurai-spektakel CC LU LU O LU LL O De vorige week gelanceerde e-reader Kobo Nia is met 99 euro de allergoedkoopste Kobo, terwijl- ie qua specificaties niet zo gek veel concessies doet. De resolutie is net wat lager maar scherp genoeg, de verlichting is ingebouwd. Het scherm is met 6 inch klein maar fijn. No nonsense, precies wat je van een instapmodel verwacht. App Op stap met Freek die zichzelf inmiddels overtuigd auto liefhebber noemt, met regelmaat te verrassen: ,,Haha, ik had nooit gedacht dat ik zelfs zou omkijken naar mijn auto na het parkeren. Dat doe ik bij de Mini heel vaak, echt waar. Het is een oud beestje, maar ik vind hem nog steeds zó leuk!'' Desondanks kriebelt het bij De Waal en echtgenoot, een BMW M3-rijder, alweer om te zoeken naar het volgende pareltje. ,,Ik wil deze graag houden, maar het is verleidelijk om te kijken of er ergens iets anders moois staat. We gei nen vaak dat het de schuld is van mijn man, maar ook bij mij is het toch een soort verslaving om met zoveel mogelijk mooie of bijzondere auto's te rijden.'' Games, gadgets, apps: techjournalist Anton Damen tipt elke maandag de leukste en beste die hij tegenkomt. Draagbaar internet CAMPINGWIFI kan een bron van ergernis zijn en soms is het internet in de eigen achtertuin al frustrerend traag. Stop een simkaart in de mobiele router Nighthawk M2 van Netgear en je kunt op volle snelheid internetten en streamen. Met een volle accu kun je een dag vooruit en dit apparaatje instellen is, dankzij het aanraak- schermpje, een fluitje van een cent. Het kost wel wat meer dan dat: 429 euro om precies te zijn. Budgetboek app Expeditie X, gratis voor Android en iOS. Die genereert op grond van jouw locatie een digitale speurtocht binnen 250 meter rond je huis. In de savanne voor je voordeur moet je dan als dieren- detective op zoek naar digitale dierensporen en weetjes. Ghost of Tsushima schijnt de laatste grote, exclusieve PS4-game te zijn. Een open- wereldgame in de trant van Assassin's Creed, maar dan Oosters. Bloederig, melancho lisch, meditatief. Het middeleeuwse Japan oogt schitterend en kleurrijk. Met een Kurosawa-filter wordt het spel korrelig zwart-wit, zodat het lijkt op Seven Samurai en andere klassiekers van de grootmeester. GO MAANDAG 27 JULI 2020 Annelies de Waal-Hakkesteeg: ,,Het is misschien een oud beestje, maar ik vind hem nog steeds zó leuk.'' foto's bart hoogveld Mini Clubman Cooper S (2010) 104.310 km, €12.895 Van de tweede generatie 'moderne Mini' (gemaakt van 2009 tot 2015) bestaat een compacte stationcar. De Clubman heeft opvallende deur tjes: aan de passagierskant heb je anderhalve deur, waarbij het achter ste gedeelte omgekeerd opent, en op de plek van de achterklep twee verticale deurtjes. De huidige Club man, sinds 2015, heeft vier normale zijdeuren. Volgens de experts van onze autoredactie moet je oppas sen met de motoren in de sterkste benzineversies, de 'Cooper S'. Zeker de turbo is gevoelig, kies dus een perfect onderhouden exemplaar. Mini Cabrio Cooper S (2017) 73.441 km, €25.950 Wie houdt van de zon, kan bij elke moderne Mini kiezen uit een cabrio let. Deze biedt plek aan vier inzitten den, al is de ruimte op de achterste stoeltjes en in de bagageruimte be perkt. Het aanbod op Gaspedaal.nl is riant en de restwaarde blijkt goed: aanschafprijzen van exemplaren uit de eerste generatie (2004-2009) beginnen bij zo'n 4500 euro, voor de bouwjaren tussen 2010 en 2016 betaal je zo het dubbele, terwijl de huidige Mini Cabrio al gauw meer dan 25.000 euro kost. Dan heb je een erg leuke cabrio die veel rij plezier biedt, maar ook vaak enthou siast gereden wordt. Let dus goed op slijtage en bijgeluiden. Lang in het zadel? Gebruik deze billen- crème, of als je het nog platter wilt vertalen, deze reetboter. Zonder gekheid, de zalf werkt goed tegen huidirritatie en wordt aangepre zen omdat de crème lang blijft zit ten. In kleine en grote potten te koop. Gezien vanaf €4,95 voor het kleinste potje. OF JE NU IN ALMERE, Maastricht of Franeker woont, op straat moet je goed uitkijken voor eh leeuwen? Nou ja, wél in de nieuwe Freek Vonk- MEER INFO: Kijk op tweakers.net

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 39