kleine Ferienwohnung' TE HUUR/ZIJNIETEN MAX.3PEÜS. 'Sinds de Duitsers weer de grens over mogen is eigenlijk alles weer als vanouds' weggenomen, is maar zeer de vraag. Boven de gedeelde achtertuin van Inge en Guy dreigt inmiddels de zon door te breken. Het is goed voor te stellen dat de Zeeuwse Ri- vièra hier, wanneer het niet bij dreigen blijft, in al haar facetten beleefd kan worden. ,,Nooit meer ga ik terug naar België", zegt Guy dan ook. ,,Hier in Zoutelande voel ik mij veel beter op mijn gemak. Het begin was even moeilijk, we waren toch een beetje indringers. Maar als Zoutelandenaren je geac cepteerd hebben, dan hoor je er gewoon bij." Inge: „Iedereen zegt hier gedag tegen elkaar. Dat vind ik leuk. Als je in België iemand ge dag zegt, kijken ze je aan van: wie ben je?" Corona Mocht je zin hebben om nog een weekend, midweekje of langer in een Zoutelands appartement of huisje door te brengen deze zo mer: dat wordt een zéér grote uit daging. Zowel de plaatselijke VVV, Toercom als Inge en Guy la ten weten dat alles tot eind augus tus is volgeboekt. Corona lijkt in Zoutelande al bijna weer verge ten. Minderhoud: ,,In het voorsei zoen hebben we alles wekenlang moeten cancellen. Maar sinds de Duitsers weer de grens over mo gen is eigenlijk alles weer als van ouds." Ook de gasten van Inge en Guy komen voor 95 procent uit het oosten. Toch zien ze ook een lichte toename van Belgische be langstelling voor hun vakantie huis. ,,Maar geef mij maar Duit sers", onderstreept Guy nog eens dat hij dolblij is met zijn emigra tie. Dus of zich dat na publicatie van dit artikel doorzet, is maar zeer de vraag. de duidelijkheid: dat gebeurde niet op het terras van Café De Fiets, maar in de woonkamer van het door haar gehuurde vakantie verblijf in de achtertuin van die zelfde verhuurder. Die laatste is sportief genoeg om te reageren: 'Daar kan ik niks aan veranderen. Er heeft verder nog nooit iemand geklaagd'. Maar waarom-ie daar ineens stond, wordt niet duidelijk. En of zijn re actie de vervelende nasmaak bij de geschrokken badgasten heeft Een andere huurder is 'not amu sed' dat zij en haar gezin om half 11 's avonds plotseling oog in oog stonden met de verhuurder. Voor itflP 'ük GO ZATERDAG 25 JULI 2020 Wendy Minderhoud, verhuurkantoor Zo jpZJ>jULvnj£

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 53