-r y,j h.jobse X ff V FAMILIEBERICHTEN 19 Kees Karelse COR VAN DEN BROEK JS Johanna Goense - Goense André Goeree A Bas Goense Janna Adriana van der Weele-Deij 'Wij staan altijd voor u klaar.' DANKBETUIGING OVERIGE BERICHTEN Voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve en zorgzame man, vader en opa willen wij u hartelijk bedanken. Namens kinderen en kleinkinderen Corry Karelse-Stokman 's-Heer Hendrikskinderen, juli 2020 Zonder Cor is alles anders Wij willen iedereen graag bedanken voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van Cor. Het heeft ons goed gedaan. Jenny van den Broek Ben, Jo, Demi Mitzi, Justin, Tim Kiki - Simon Het is ontroerend om te merken dat er zoveel mensen met ons meeleven. Wij willen daarom iedereen bedanken voor de hartverwarmende steun, lieve woorden en de vele kaarten na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma P.M. Goense Kinderen en kleinkinderen 's-Heerenhoek, juli 2020 Ik heb je niet verloren, daarvoor gaf je me te veel, wat jij me zei, kan ik nog horen, van wat ik ben, ben jij een deel. Ik kom je overal nog tegen, in wat ik doe, in wat ik laat, jij bent en blijft voor mij een zegen, waarvan 't spoor steeds verder gaat! We willen iedereen bedanken voor het vele medeleven dat we mochten ervaren tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn man, vader en opa Het neemt ons verdriet niet weg, maar het doet ons goed te zien dat André bij velen geliefd was en een grote leegte achterlaat. Marie-Louise Andries Angela Anna Ellewoutsdijk, juli 2020 Voor de vele blijken van medeleven, ontvangen na het overlijden van mijn man, onze pa en opa willen wij u op deze manier hartelijk bedanken. Familie Goense Axel, juli 2020 Voor de zeer vele blijken van medeleven die wij van u heb ben ontvangen na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw en onze lieve, zorgzame moeder, oma en oudoma Johanna Wilhelmina Verboom-Zuidijk zeggen wij u hartelijk dank. G. Verboom Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Terneuzen, juli 2020 Door het overweldigend aantal kaarten, e-mails, lieve telefoontjes en belangstelling na het overlijden van mijn lieve vrouw Lieske Petry-van Maldegëm is het niet mogelijk iedereen persoonlijk te bedanken. Het is voor mij een grote troost te weten dat zij zo geliefd was. Detlef Petry Maastricht, juli 2020 Voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma zeggen wij u hartelijk dank. Hans en Caroline van der Weele Bram van der Weele en kleinkinderen Goes, juli 2020 Wij danken iedereen voor de vele blijken van medeleven tijdens de periode van ziek zijn en na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Cornelia Luteijn - de Nood Het is onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken. De vele kaarten, brieven en telefoontjes hebben ons erg goed gedaan en zijn een grote steun voor ons geweest. Kinderen en kleinkinderen www.basisuitvaart-zeeland.nl www.hjobse-uitvaart.nl Het Zeeuwse Land Uitvaartverzorging Voor een mooi en waardig afscheid met waardevolle herinneringen. 0118-415183 06-15528040 www.blomenderidder.nl Uitvaartcentrum van Gentevoort Verrijn Stuartweg 28, Goes 0113 - 216815 www.uitvaart.vg zaterdag 25 juli 2020 PM COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@dpgmedia.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00 uitvaartverzorging Ons ervaren team helpt u graag om het afscheid altijd persoonlijk en bijzonder te maken. Voor leden en ieder ander. Ga voor informatie naar dela.nl/middenzeeland of bel 01l8 72 69 42 voor een persoonlijk gesprek. DEI2V Betrokken, dienstbaar en professioneel Uitvaart Zorgcentra Zeeland Uitvaartcentrum Overtoom Groen O 0118-413417 i§) overtoom-groen.nl Blom de Bidder

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 47