18 FAMILIEBERICHTEN Frederik Driegen Fred Driegen Fred Jan Aart de Vos KegdAwl&Jöhcw/ dewGy Roger Adolphe Faes Jasper Jobse Kettles wlmÊÈÈÈÊÈ&ml Intens verdrietig, maar vol bewondering hoe hij met zijn ziekte wist om te gaan, moeten wij afscheid nemen van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa 27 november 1943 121 juli 2020 De mooie herinneringen blijven. Ria Driegen-Guldemeester Bert Kees en Rungthiwa Bas Correspondentieadres: Noorderbaan 77 4386 CE Vlissingen Wij zullen afscheid nemen van Fred in besloten kring. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van verpleeghuis Buitenrust voor him liefdevolle verzorging. Verdrietig, maar met mooie herinneringen, moeten wij afscheid nemen van onze lieve zwager en oom Wij wensen (tante) Ria, Bert, Kees, Rungthiwa en Bas veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. M. de Potter-Driegen f J. de Potter Willem Erica en René, Esmée, Steffi, Chantal Patrick en Monique, Manon <53, Jaimy Fred Driegen Verdrietig zijn we omdat we afscheid moeten nemen van onze vriend Wim en Anna Rens René Remijn Na een bewogen maar ook een rijk leven is in alle rust ingeslapen onze lieve broer en zwager echtgenoot van Tiny Mol Oost-Souburg, 3 sept1927 Alkmaar, 22 juli 2020 F. Jobse - Ludikhuize A. van den Dorpel - Jobse, M.E. Bangma - Jobse M. Bangma A. Jobse - Arendse C. de Jonge Wij denken ook aan al onze dierbaren, die hem zijn voorgegaan. Corr.adres: M. Bangma Pablo Picassoplein 95, 4382 KB Vlissingen Jan Wij nemen afscheid van Theophiel De Block echtgenoot van Wilhelmina Nachtegael Clinge, 19 oktober 1938 t Hulst, 18 juli 2020 Wilhelmina De Block-Nachtegael Edy en Sylvia Jeffrey Stefan Patrick en Marguerite Jelle Ruben Veerle Frans Halsstraat 9 4567 CX Clinge De crematiedienst heeft in besloten kring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Blaauwe Hofke 61 voor al hun goede zorgen en aandacht. "X "Het levew Lir wcrfy steeds d& moeite/ wcuwd/. Ih geef het leven/ een/tteru zaterdag 25 juli 2020 Toch nog onverwachts is overleden onze vriend Wij wensen Riakinderen en verdere familie veel sterkte toe met dit verlies. André en Suus Joke en Kees in herinnering Kees en Ina a kind one and one of a kind broer, zwager en oom, vriendelijk, uniek en innemend *07-11-1953 +22-07-2020 Zijn bijzondere humor was opmerkelijk en inspirerend. Vooral zijn bourgondische gezelligheid, behulpzaamheid en zijn innemende persoonlijkheid zullen ons altijd bijblijven. Ilse van Loo-Remijn en Merien van Loo Jikke en Michel, Bouw en Nicole Tuur Remijn en Rinske Karman Tom Remijn en Stans Remijn-Sinay Ronald en Lilian, Ferdy en Sam, Levi, Kenny Goof Remijn en Sylvia Rietbergen Laurus This is the sound of silence In liefdevolle herinnering Wissenkerke, 12 maart 1954 t Vlissingen, 22 juli 2020 Mare de Vos Jaylinn Mirjam de Vos en Herman Korteweg Row/, Tyge Marti Don Jannie en Gerard Hoebeke-de Vos Samantha van Geersdaele Correspondentieadres: Belfort 43,4336 JK Middelburg Jan wenst dat de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsvindt. PM De vliegkoffer stond klaar. Het vluchtplan met onbekende bestemming is ingediend. Na een voltooid leven, waarin zijn gezondheid hem soms in de steek liet, is zacht en kalm overleden Eenvoud, kenmerk van het ware- Met heel veel bewondering en respect voor zijn kracht en doorzettingsvermogen, is nu de tijd gekomen om afscheid te nemen van onze papa, schoonvader, opa en overgrootvader Ukkel, 19 september 1931 Breskens, 20 juli 2020 Ledegem: zijn zoon Breskens: zijn dochter Ingmar Faes Jutta en Tommy Merith Jorn en Joyce Christel en Rinust de Quelerij-Faes David en Carmen Nox Martin en Eleonore Correspondentieadres: Ghistelkerke314,4511JH Breskens Een speciaal woord van dank aan medewerkers en vrijwilligers van Ter Schorre en aan de Buurtzorg voor de liefdevolle zorg. In besloten kring hebben we afscheid genomen van Roger. Echtgenoot, Buurman en Opa Vliegtuig van Nel van Leijen Mare Bart Ingeborg Nynke Guus Mendel Carlijn We danken iedereen, die op welke wijze ook, zorg heeft verleend aan Reggie. In verband met de huidige maatregelen zullen we zijn uitvaart in besloten kring ervaren. Amsterdam, 17 juni 1947 Goes, 18 juli 2020 Correspondentieadres: De Stelle 20,4464 BP Goes

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 46