Voordelig naar Duitsland met bolderman.nl bolderman.nl EUWS 11 Ik vind het heel moeilijk als mensen je integriteit in twijfel trekken ,,De aarde kan prima zonder de mensen. Mensen kunnen niet onder elke omstandigheid op de aarde even goed overleven. Ik ben heel erg van de feiten, probeer me altijd te verdiepen in hoe het zit. Dan zie je hoeveel er al aan het veranderen is. Ik liep een keer bij 14 graden in een T-shirt op Spitsbergen. Dan weet je: dit is niet normaal. Deze jaren zijn echt de jaren waarin we een koerswijzi ging moeten maken. Dat betekent ook iets voor het corona-herstelpakket: dat moet groen zijn.'' ,,Ik zat al in bed, ik dacht hmmm dat is laat. Maar als onderhandelaar Wouter Koolmees om kwart voor twaalf belt en zegt: 'Je staat op de speaker', dan is dat een belangrijk telefoontje! Alexander zat bij hem en vroeg me eerst: 'Is dat wat, een porte feuille van deze samenstelling: infrastructuur en waterstaat.' Ik had daar een paar vragen over, was inhoudelijk geïnteresseerd. Na de antwoorden vroeg hij: 'En zou jij het willen gaan doen?''' Kon u wel slapen? ,,Jawel, wel met een heel brede glimlach.'' ,,Totaal niet. En het is natuurlijk een bijzondere formule die is gekozen om het op deze manier op te vangen. Kajsa kon zo echt afschakelen en zo kon ik mede bijdragen aan haar herstel. Ik zag de logica wel om een deel van haar portefeuille te laten sa menvallen met de mijne. Er zitten veel raakvlak ken tussen woningbouw, openbaar vervoer, leef omgeving, milieu en ruimtelijke ordening.'' ,,Er zit echt een heel duidelijke samenhang in. Ik zou het logisch vinden als er in de kabinetsforma tie een minister van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu (VROM) terugkomt. Dat zou den de coalitiepartijen echt moeten overwegen in de komende kabinetsformatie. Overigens heb ik ook gezien dat je de minister best wat vaker op een andere plek kunt neerzetten. Een beetje staats rechtelijke vernieuwing door eens een keer een minister te laten verkassen in plaats van de ambte naren.'' ,,Een groot pragmatisme en een grote bereidheid om, over de departementen heen, samen te zoeken naar oplossingen. Rutte zei bij de start van het ka binet dat de bewindslieden allemaal mensen wa ren die geen groot ego hebben, de zaak belangrijk vinden en zichzelf wat minder. Dat zie ik bij ons kabinetsteam. Door al die crises heen wordt ge zegd: dit moeten we oplossen, hoe gaan we dat doen?'' Bij Bolderman aanbetalen niet verplicht! 4 of 5-daagse Stedenreis Berlijn 5 of 8 dagen Beierse Woud, Bayerisch Eisenstein, Passau 5 dagen Sauerland all-inclusive 5 dagen Moezel en Rijn all-inclusive 5 dagen Eifel all-inclusive 8 dagen Drielandenreis Zwarte Woud en Bodensee zaterdag 25 juli 2020 GO niet vanzelfsprekend dat dingen blijven zoals ze zijn. Dingen die je nooit voor mogelijk zou hou den, kunnen toch gebeuren.'' Vreest u wel eens dat een deel van deze beschaving verdwijnt door het klimaat probleem? Waar was u in de kabinetsformatie van 2017 toen Alexander Pechtold u belde? U kreeg een invalbeurt van een halfjaar als minister door de ziekte van Kajsa Ollongren. Zag u dat aankomen? Kunnen ruimtelijke ordening en milieu niet beter gekoppeld blijven? U rende anderhalf jaar van de ene crisis naar de andere: PFAS, stikstof, uitvoeringsdiensten, co rona. Wat ziet u dan gebeuren in de ambtena- rentorens met ministers? ALL-INCLUSIVE ALL-INCLUSIVE Drukfouten en prijswijzigingen voorbehouden. ANVR Brochure en (0318) 58 09 58 boekingen: www.bolderman.nl Prijs p.p. o.b.v. 2 pers. kamer exci Calamiteitenfonds reserveringskosten Diverse vertrekdata 2020 Et 2021 Diverse vertrekdata 2020 Et 2021 Diverse vertrekdata 2020 Et 2021 ALL-INCLUSIVE Diverse vertrekdata 2020 Et 2021 Diverse vertrekdata 2020 2021 Diverse vertrekdata 2020 Et 2021

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 11