VIND DE BESTE ZOMERGADGETS De Harz: Sprookjesachtig mooi! Merwede Kanaal en Lek Heusden Altena Rotterdamse havens Marktocht Een afwisselende tocht met de Z8! Nieuw! Rondvaartbedrijf Zilvermeeuw Dagtocht Rotterdamse havens Skyline van Rotterdam. Dwars door West-Brabant Nieuwe tocht met de Z8! Vestingstedentocht TWEAKERS.NET/THUISZOMER tweakers SsL-Hfe 'Xl inclusive 4-, 6- of 8-daags arrangement Carea Residenz Hotel Harzhöhe Laatje betoveren in de Harz! Wandel langs kabbelende beekjes, klaterende watervallen en spectaculaire bergkloven. In de Harz vind je de mooiste treinroutes van Duitsland. Bezoek de top van de Broeken met de stoomtrein of bewonder Unescowerelderfgoedstad Goslar. pharosreizen Bestel nu op pzc.nl/pharosl zn.\ We varen via de Amertak en de havens van Oosterhout naar de Marksluis. We komen langs Breda, Terheijden, Zevenbergen, Stampersgat en Dinteloord. Bij de Dintelsas de Haringvliet op. Vervolgens langs de Volkeraksluizen en Willemstad via Moerdijk terug naar Drimmelen. Catering: koffie met gebak, lunch Duur tocht: 7 uur Datums: 28 en 29 juli, 7, 9,12 augustus, 30 september en 1 oktober Prijs: 49,50 p.p. Nieuw! Deze tocht start in Drimmelen. Bij Gorinchem schutten we via de sluis het Merwedekanaal op. Bij Vianen varen we door naar de Lek, daarna draaien we de Noord in, via Dordrecht varen we weer terug naar Drimmelen. We komen onderweg veel bruggen en sluizen tegen! Catering: koffie met gebak, lunch Duur tocht: 8,5 uur Datums: 27 juli, 6 en 10 augustus Prijs: 49,50 p.p. Kijk uit over de mooie polderlandschappen en uitwaarden. We varen langs de Brabantse en Gelderse landschappen over oude en nieuwe rivieren. We passeren de historische vestingstad Heusden, de sluis bij Andel, Slot Loevestein, Woudrichem en varen via de Biesboschsluis weer terug de Biesbosch in. Catering: koffie met gebak, lunch Duur tocht: 6 uur Datums: 30 juli, 3, 6,12, 20 en 30 augustus Prijs: 45,00 p.p. De datums op dit lijstje worden aangevuld. Benieuwd naar alle andere tochten met actuele datums? Of wilt u reserveren? Bezoek onze website: www.zilvermeeuw.nl De beste indruk van de Rotterdamse havens ervaart u vanaf het water. Aan boord van onze schepen kunt u optimaal genieten van de vaart. Om 09.30 uur gaan de trossen los, omstreeks 18.00 uur zijn we weer terug in Drimmelen. Tijdens de vaartocht serveren we koffie met gebak en een uitgebreide lunch. Catering: koffie met gebak, lunch Duur tocht: 8,5 uur Datums: 1, 2 5,13,15,19, 22 en 29 augustus, 27 september Prijs: 49,50 p.p. Biesboschweg 2, 4924 BB Drimmelen T. 0162- 682609 info@zilvermeeuw.nl www.zilvermeeuw.nl hu «u Inbegrepen o.a.: 3, 5 of 7x overnachting inclusief dagelijks ontbijtbuffet 3, 5 of 7x dinerbuffet dageLijks lx koffie met koek/gebak 2, 4 of 6x middagsoep of saladebuffet gebruik van sauna en zwembad gratis parkeren bij het hotel Vanaf prijs is p.p. per arrangement o.b.v. 2 persoonskamer. Niet inbegrepen: reserveringskosten 25) en Calamiteitenfonds (€2,50). De hotels houden zich aan de richtlijnen van het RIVM om gasten te kunnen ontvangen in het hotel en het restaurant. AUTOVAKANTIES VAN ANWB of kijk op www.pharos.nl met zoekcode 98519

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 16