l J? 12 FAMILIEBERICHTEN Anja Geleijnse Simon Sies Verdrietig hebben wij veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze lieve, dappere zus en tante Anja Geleijnse In de leeftijd van 58 jaar Joan en Krina Jessica, Neyora en Senoia Stefanie en Wilco, Imena Rowan André en Diana Roos en Stefan Romi en Wesley Marcel en Patricia Tessa "7éo4e we love. ye away 76ey walk éeeide ue evenyday Arie van der Ven Henny Arie van der Ven Simon is aan zijn laatste reis begonnen Golven die komen nemen het water weer op van golven die gaan vaar-wel Intens verdrietig willen wij u laten weten dat we afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve, zorgzame man, lieve vader en onze opa Zierikzee, 13 april 1934 Goes, 18 juli 2020 Leijda Sies-Crucq Frank Sies Kevin en Lotte Jennijer en Dokan Simon van Beaumontstraat 51 4336 DP Middelburg Er is gelegenheid om afscheid te nemen op donderdag 23 juli van 19.00 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De afscheidsbijeenkomst zal in besloten kring plaatsvinden. Met verdriet in ons hart delen wij u mee dat op 18 juli onze oudste broer, Simon Sies echtgenoot van Leyda Sies-Crucq, in de leeftijd van 86 jaar aan zijn laatste vaart is begonnen. Leen t en Jannie t Joop en Leny Rinus en Beppy Tonny en Sjef Correspondentieadres: Weegbreepad 42 4461 ML Goes Simon Sies vèn der Ven msp- maandag 20 juli 2020 ZV Wat wasje supersterk, lief, bijzonder en dapper. Wat heb je ons veel gegeven en geleerd. Je bent een engel. Voor altijd in ons hart. 6 juli 1962 17 juli 2020 Willem Sarah Jordi Kieran, Kaylee, Connor We nemen afscheid van Anja in besloten kring. Je was een rots in de branding en koerste recht door zee Je trotseerde storm en golven alleen... je had de wind niet mee Verdrietig zijn we door het overlijden van onze zwager en oom We gaan hem vreselijk missen Piet en Magda Cindy en Gijs Michel, Jennifer en Mats Een bijzonder warm en lief mens. Heel verdrietig en vol ongeloof. Ze is er niet meer. Wij wensen Ad, haar ouders, familie en vrienden veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Jaco, Monique Caitlin. Onze zeer gewaardeerde collega is op donderdag 16 juli na een moedig gedragen ziekte overleden. Arie was sinds 1985 in dienst van Chemgas en vanaf 2000 lid van ons management team. Met zijn unieke kennis van zeevaart, binnenvaart en gas heeft Arie vele nieuwbouw projecten voor Chemgas gerealiseerd en hiermee een belangrijke bijdrage geleverd aan de ontwikkeling van ons bedrijf. Met zijn innemende persoonlijkheid en gevoel voor humor wist hij vele mensen voor zich te winnen. Onze gedachten gaan uit naar Corien, Francois en Esther, familie en verdere naasten. Wij wensen hen veel sterkte om dit droevige verlies te dragen. Directie en medewerkers Chemgas Na een lange periode van afnemende gezondheid nemen wij met groot verdriet afscheid van onze fijne zwager en oom echtgenoot van Leijda Crucq Wij wensen Leijda, Frank en de kleinkinderen veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Oost-Souburg: Middelburg: Dini en Joop Meijers Ingrid en Dirk Marcella en Arnold Johan en Janny Crucq Andrea 4471 AL Wolphaartsdijk. Liever geen bloemen. Correspondentieadres: Willem Sterk, Noorddijk18, Zwijndrechi Verslagen zijn wij door het veel te vroege verlies van onze lieve man en vader t Vlissingen, 16 juli 2020 Corinna van der Ven-Vinke Francois en Esther Correspondentieadres: Wagenaarstraat 18, 4381 EB Vlissingen De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. liever geen bloemen of bezoek aan huis.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 49