Q^kpn SMARTPHONE DEAL OPPO Find X2 Stuurknuppel eerste mens op de maan: 324.000 euro EUWS 11 Nu tijdelijke extra scherpe LOS ANGELES De stuurknup pel waarmee de Amerikaanse astronaut Neil Armstrong in de zomer van 1969 het Apollo- ruimtevaartuig naar de maan stuurde, is in Californië geveild voor omgerekend ongeveer 324.000 euro. Armstrong was de eerste man op de maan. De stuurknuppel van Buzz Aldrin, die na Armstrong op de maan stond, was goed voor 224.000 euro. Een gereed schapskist die andere astronau ten gebruikten tijdens een la tere Apollomissie ging weg voor ongeveer 89.000 euro. Behalve originele onderdelen van Amerikaanse ruimtesche pen, werden ook honderden items geveild die alleen in films door de ruimte vlogen. Hij valt zó hard aan onderhandelingen gaat het er een stuk professioneler aan toe." Een andere bron: ,,Rutte is op dit mo ment een van de meest ervaren on derhandelaars. Hij doet dit al tien jaar. Het is ook een kwestie van trai ning." Bovendien weet Rutte dat zijn opstelling niet alleen de steun heeft van de Tweede Kamer (of een ge volg daarvan is), maar ook van een meerderheid van de Nederlandse bevolking. Denk maar aan het film pje dat ook in de rest van Europa driftig gedeeld is, waarin een mede werker van een afvalverwerkings centrale waar Rutte op bezoek is hem maant om vooral geen geld te geven aan Spanje en Italië. ,,Ik ont houd dit", zegt Rutte, en steekt ver volgens zijn duim op. Nu door de bocht gaan, en de zuidelijke landen hun zin geven, gaat het er voor de VVD de komende verkiezingen in maart niet makkelijker op maken. Rimpelloos Natuurlijk verlopen deze onder handelingen niet altijd rimpelloos, zo heeft Rutte de afgelopen dagen meermaals moeten erkennen. De leiders gingen meermaals uit elkaar in een 'korzelige sfeer', en ja, 'een enkeling' was ook geïrriteerd over zijn opstelling. Zo vroeg de Hon gaarse premier Viktor Ortón zich gisterochtend hardop af waarom Rutte hem en Hongarije 'zo haat'. Ortón: ,,Hij valt zó hard aan.'' Het schijnt erbij te horen als het om veel geld gaat. Dit neemt allemaal niet weg dat Nederland wel het een en ander binnen dreigt te halen. Rutte is, on danks alle kritiek, een leider naar wie wordt geluisterd. Sinds het ver trek van het Verenigd Koninkrijk is ons land een stapje opgeschoven in de hiërarchie. Nederland hoort niet bij de allergrootsten, maar wordt gezien als de grootste van de kleine ren. En dat betekent dat hij zaterdag gewoon aanschoof bij een ontbijt waar ook Emmanuel Macron (Frankrijk), Angela Merkel (Duits land), Pedro Sanchez (Spanje) en Giuseppe Conte (Italië) aanzaten. Rutte heeft allang in de gaten dat hij niks voor elkaar krijgt als hij het zelf niet regelt. De tijd dat Neder land zich achter andere landen kon verschuilen is voorbij. Nu is het juist Nederland dat voor anderen de kolen uit het vuur haalt. Het is een illusie te denken dat Rutte de enige is die hamert op zuinigheid en voorzichtigheid. Behalve Oosten rijk, Zweden en Denemarken (de andere drie van de Vrekkige Vier) zijn er genoeg andere lidstaten die dat ook vinden en het wel fijn vin den zo in de luwte. MEGADEAU 4 dagen 4*-Van der Valk in Duitsland Q traveldeal Tijdelijk in prijs verlaagd korting maandag 20 juli 2020 GO idskansel _eyen en in de wan Macroi -Viktor Orban, premier Hongarije Van der Valk hotel Moers 3 of 4 overnachtingen V 3 of 4 x uitgebreid ontbijtbuffet V Gratis gebruik van Wi-Fi en parkeren bij het hotel V Hotel wordt top beoordeeld! Exd. reserved ngskosten €19,95 per boeking en toeristenbelasting en/of servicekosten van toepassing. Deze dient u ter plaatse te betalen. boek online of bel tussen 10.00 -16.00 uur I C 088-0331506 Actie geldig t/m 2 augustus 2020. Kijk op kpn.com voor de voorwaarden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 11