MEDIA CULTUUR 25 4*-hotel bij het strand van Noordwijk NH Hotel Leeuwenhorst dat ik ook een jongere ben, en omdat ik toch vooral van pop muziek houd. Salsa kan ik na tuurlijk altijd nog zingen. Ik ben ook daarom eigenlijk altijd blij ven dromen van succes in het land waar ik vandaan kom: Ne derland. En dit leek dé kans.'' Dat was het ook. Het nummer Pa Olvidarte, een duet dat hij in die show met Emma Heesters zong, groeide uit tot dé warm bloedige, half-Spaanstalige zo merhit van het jaar. Sindsdien is Sanchez razend populair. Na een tijdje pendelen tussen Amerika en Nederland woont hij nu in Badhoevedorp. Met John Ewbank werkt hij hard aan zijn nieuwe album, maar nu al is er Mas Mas Mas, weer een nieuwe potentiële zomerhit. In de vi deoclip speelt zijn vriendin Sophia Mason de hoofd rol. ,,We wonen samen en steunen elkaar enorm, maar ze wilde het eerst niet. Werk en privé moesten we maar gescheiden houden, vond ze. Ik heb echt enorm mijn best moeten doen om haar van gedachten te laten veranderen. Maar het is me ge lukt, en daar ben ik dolblij mee.'' Het voordeel van PZC 2 of 3 overnachtingen 2 of 3 x uitgebreid ontbijtbuffet Gratis upgrade naar een gerenoveerde superior kamer Op korte rijafstand van het zandstrand van Noordwijk Mogelijkheid fietsen te huren bij het hotel (tegen betaling) Gratis gebruik van Wi-Fi en parkeren bij het hotel Bekijk het gehele aanbod op pzc.nl/vakanties I vrijdag 17 juli 2020 PC ROLF SANCHEZ 'Stond ik opeens tussen Marc Anthony en Jennifer Lopez' m Rolf Sanchez treedt op 23 juli op in de Ziggo Dome in Amsterdam en vanaf oktober is hij te zien door heel Nederland met theatertour Mi Aventura. *ExcLusief reserveringskosten en toeristenbelasting.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 25