FAMILIEBERICHTEN 17 Engel Reinhoudt Lourens de Lignie Martien Willemsen Ben Davidse, COLOFONFamilieberichten Engel Reinhoudt Engel Reinhoudt Omdat er Hef de is, bestaat er geen voorbij. In alle eeuwigheid ben jij. Toon Hermans Diep bedroefd, maar tevens vervuld van mooie herinneringen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn allerliefste man, onze dierbare vader, schoonvader en trotse opa in de leeftijd van 84 jaar. Jannie de Lignie - Cornells se Mare de Lignie Esther de Groot Sterre Arend Maryl de Lignie René Sirre 10 juli 2020 C.W Sturmstraat 7 4333 ME Middelburg De afscheidsbijeenkomst, voorafgaand aan de crematie, zal in besloten kring worden gehouden. Lourens de Lignie In de eenvoud ligt de grootste kracht Met veel verdriet en grote dankbaarheid voor wie hij was, nemen wij geheel onverwachts afscheid van mijn innig geliefde, zorgzame man, mijn lieve, zorgzame vader en schoonvader Goes, 24 juni 1946 Goes, 11 juli 2020 Goes: Emmy Utrecht: Janine en Metha Het afscheid vindt plaats in kleine kring. Correspondentie adres: Elvis Presleylaan 39 4462 LB Goes Geen bezoek aan huis IN MEMORIAM Lieve Pa, 27-04-1935 Arnemuiden 14-07-2019 Oostkapelle, Nooit meer iets hetzelfde zonder jou, het gemis is enorm maar de herinneringen groots. dinsdag 14 juli 2020 PM Geboren uit Liefde, Leven in Liefde, Sterven tot Liefde Omringd door liefde is gestorven 26 januari 1946 Wolphaartsdijk -11 juli 2020 's-Heerenhoek Geliefde echtgenoot van Corrie Rentmeester (in herinnering) en lieve vader en opa van: Jolijn en Peter, Sarah, Thijs Anne en Toon (in herinnering) Emiel en Inge, Levien, Vera Beminde van Tineke Huseman- Zijlstra en lieve vriend en opa voor: Jonathan en Saskia, Aafje, Nanne Matthias en Manon, Imre, Micha, Chiem Jiska en Rutger, Ize Het afscheid is helaas alleen voor genodigden vanwege corona regels, https:// www.memori.nl/gedenkplaats/engel-reinhoudt/ Correspondentieadres: Pastoor Kroonstraat 1 4453 BM 's-Heerenhoek. "Nae een Bathse reize, een Katse reize, een sabbathsreize is z'n lampje hlad uut. Verdrietig zijn we door het overlijden van onze broer, zwager en oom. wdn. van Corrie Rentmeester geliefde van Tineke Zijlstra Wolphaartsdijk 26-01-1946 's-Heerenhoek 11-07-2020 t Cor en t Miep Simonse - Reinhoudt Swifterbant: t Ko en Truus Reinhoudt - Meulenberg Etten-Leur: Johan en Rosalie Reinhoudt - Hagenaar Wolphaartsdijk: t Bas en Hanna de Koeijer - Reinhoudt Sluis: Kees en Lya Reinhoudt - van Driel Koewacht: Gertjan en Joke Simonse van de Plasse Geliefde oom van alle neven en nichten Als Zeeuwse troubadour en zwager was jij altijd de vrolijke noot in de familie Weduwnaar van onze zus Corrie Rentmeester levenspartner van Tineke Zijlstra 's-Heerenhoek: Jan en Jo Rentmeester-Beulens Heinkenszand: Miel en Monique Rentmeester-Verstichelen Goes: Rinus en Thea Rentmeester- de Jong Goes: Marijke Rentmeester 's-Heerenhoek: Kees en Margaret Rentmeester-Franse Beaune (Fr): Roos en Michel Beurdeley-Rentmeester Neven en nichten We zijn verdrietig wegens het overlijden van onze lieve en zorgzame broer, zwager en oom echtgenoot van Jannie Cornelisse Wij wensen Jannie, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. W. de Wolf - de Lignie C. de Wolf t J. de Lignie D.P. de Lignie - Baaijenst Goes: C. de Lignie C.P. de Lignie-Wijkhuijs CH-Affoltern a.A: M. de Lignie H. de Lignie - Zürcher Middelburg: M. de Lignie 10 juli 2020 SLUITTUDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl pzc.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 45