16 FAMILIEBERICHTEN André Adriaan Louwerse VCesi/ Wöwzlergem^Köpmely VCesi/ Wonderget^K&pmely DCeyv WondergeM^Kopmely OVERLEDEN "ha is goed, ik hé em prachtig ïevrn Fee Verschoore de la Houssaije - van der Borgt Met veel verdriet in ons hart moesten wij afscheid nemen van onze altijd optimistische en vrolijke schoonzus. Fee Verschoore de la Houssaije - van der Borgt echtgenote van Jos Verschoore de la Houssaije, in de leeftijd van 93 jaar. Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Goes: Gerrit Luijk t Liny Luijk - de la Houssaije t Geersdijk: Henk Achterbergh t Jeanne Achterbergh - de la Houssaije Etten - Leur: Wim Verschoore de la Houssaije t Belly Verschoore de la Houssaije - Duinhouwer Goes: Adrie Verschoore de la Houssaije Anneke Verschoore de la Houssaije - Hoogstrate Middelburg: Kees Kouwenberg Netty Kouwenberg - Verschoore de la Houssaije Zierikzee: Dick Verschoore de la Houssaije Joke Verschoore de la Houssaije - Lijbaart Neven en nichten Beste vriend altijd trouw wat is het nu stil zonder jou. Jan Mijnsbergen We zullen je missen. Ingrid Leen Ferdi, Tamara Stef Vashti Max "Ik heb mijn leven geleefd zoals ik milde. Maak iets van je leven en bemin je naasten. Ik hou van jullie." André (9 juli 202013.30 uur) Door jouw levenslust en kracht hebben we nog zo lang van jou mogen genieten. Daar zijn we dank baar voor. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om er samen voor jou te mogen zijn. We laten je nu los, dappere strijder. Andreas Theobaldus Maria Petrus Cools Tilburg, 10 december 1957 t Kloetinge, 9 juli 2020 Lieve man van: Zorgzame papa van: Grappige schoonvader van: Knuffelopa van: Tonny Cools-de Beer André, Chantal, Christian Carien, Jens Bram, Zoë en Correspondentieadres: Etty HUlesumlaan 6,4481 DE Kloetinge Je kunt afscheid nemen van André in de aula van crematorium Het Zeeuwse Land, Kandtweg 2 in Goes, op donderdag 16 juli van 19.00 tot 19.45 uur. Er is gelegenheid de familie persoonlijk te condole ren. Je bent van harte welkom. De crematieplechtigheid vindt plaats op vrijdag 17 juli in besloten kring. Een speciaal woord van dank aan huisarts M.f. Oortman en de dames van Allévo Thuiszorg voor de liefdevolle verzorging. Op Wassckappel bink gehore Op Wasschappel oor ik tuus. Bedroefd, maar met onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, vader, schoonvader en opa toren Arjoan Westkapelle, 30 december 1927 Westkapelle, 12 juli 2020 Rina Louwerse-Amoudse Adri en Mieke Richard Dinie en Kees Marina en Ramon, Julie Annaliza en Michel Kees Correspondentieadres: Familie Louwerse 't Hout 44 4361 CB Westkapelle De afscheidsdienst zal gehouden worden op vrijdag 17 juli om 11.00 uur in de Moria Kerk in Westkapelle. Aansluitend zal omstreeks 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden. Na afloop bent u in de gelegenheid de familie te condoleren in gebouw "Bij de koster" gelegen naast de kerk. Adriaan Louwerse Uw naam is 'Ik ben' en 'Ik zal er zijn' Verdrietig om het afscheid, maar dankbaar voor de liefde die zij ons al die jaren heeft gegeven, laten wij u weten dat is overleden onze lieve Ma en Oma Weduwe van Rinus Wondergem *6 april 1936 +10 juli 2020 Johan en Riek Wendy en Mitchell Mick Annet en Kees Ivan en Nathalie Correspondentieadres: Pruimestraat 11, 4462 EH Goes In verband met de huidige maatregelen zal de uitvaart in besloten kring plaatsvinden. Tot ons verdriet is onze jongste zus, schoonzus en tante overleden. Ze was al langer ziek, maar dit kwam voor ons toch nog onverwacht. Nieuwdorp: Joost en Koos Lein Heinkenszand: Koos Nieuwdorp: Bets Neven en nichten In liefde gedenken wij hen die haar voorgingen. Nieuwdorp, 10 juli 2020 Na een moeiljjke en verdrietige periode is rustig heengegaan, onze schoonzus en tante Weduwe van Rinus Wondergem in de leeftijd van 84jaar Heinkenszand: Lies en Kees Bliek Wormerveer: Corrie Wondergem en Dinie Elshout Zuidland: Jaap en Coby Wondergem Woudrichem: Catrien en Wout Struik Goes: Jannie Wondergem Gorinchem: Nellie Wondergem Sleeuwijk: Koos en Jos Eggebeen Lewedorp: Piet en Nel Wondergem Neven en nichten Nieuwdorp, 10 juli 2020 dinsdag 14 juli 2020 PM Na een mooi en lang leven is rustig ingeslapen onze bijzondere en betrokken moeder, spontane oma en leuke overgrootoma. 16-11-1926 11-07-2020 echtgenote van Jos Verschoore de la Houssaije t Ad en Joke Verschoore de la Houssaije - Goeseije Dennis en Iris Amy, Joey Christa Bas en Silvia Benjamin, Alexandra Anja en Willem Buitendijk - Verschoore de la Houssaije Marien en Christine Jolien, Thomas Jos en Annemiek Vajèn, Jules Correspondentieadres: Boulevard Evertsen 18 4382 AD Vlissingen Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren is er op woensdagavond 15 juli van 19.00-20.00 uur bij uitvaartcentrum Overtoom-Groen, van Dishoeckstraat 620 in Vlissingen. De crematie vindt in besloten kring plaats. Speciale dank aan de medewerkers van verpleeghuis Willibrord voor de liefdevolle verzorging. Na jarenlange vriendschap is overleden onze buurman Wij wensen de familie veel sterkte toe. Boord en Arjaan Gabriëlse Arjaan en Mina van Vaardegem

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 44