II "Dankzij de traplift kom ik weer veilig boven. Net als mijn partner" ECONOMIE 17 0800-5003 trapliften.nl Het is bij ons elke dag topsport bedrijven. Niet af en toe, maar elke dag len genomen voor de dertig men sen die bij ons werkzaam zijn op de productievloer. Zo zijn ze in teams van drie personen inge deeld en hebben we ze in dezelfde shifts laten draaien, met dezelfde aankomst- en vertrektijden en te gelijkertijd laten omkleden. Stel dat het mis zou gaan, dan zouden we een team snel kunnen blokken zonder dat andere teams daar last van zouden hebben.'' „Gelukkig ken ik niemand die ziek is geweest. We hebben ook geen personeelsleden die ermee in aan raking zijn gekomen. Enkele colle ga's raakten in coronatijd wel wat gedemotiveerd. We hebben zo'n superenergiek team. Iedereen is blij dat we weer kunnen, ze heb ben zin om weer te gaan knallen. Dat is de kracht van ons bedrijf. Ie dereen die bij ons wil komen wer ken, stellen wij de vraag of ze zin hebben om elke dag topsport te bedrijven. Niet af en toe, maar elke dag. Hebben ze dat niet, dan pas sen ze niet in ons bedrijf.'' „Corona heeft ons wat inzichten gegeven ja. Flexibiliteit en risico verdeling zijn heel belangrijk. Je moet snel kunnen reageren in cri sistijd en wij zeiden altijd al: never bet on one horse (nooit op één paard wedden). Er zijn grote jongens die alleen aan horecagelegenheden le verden en zij zijn volledig in elkaar geklapt. Wij hebben een ruim as sortiment en leveren aan veel ver schillende partijen. Overigens zie ik crises als kansen. Dat heb ik van mijn vader geleerd.'' ,,Nou bij de vorige crisis in 2008 zijn we gaan nadenken over een nieuw pand. Dat heeft uiteindelijk in 2015 geresulteerd in een nieuw pand van 6000 vierkante meter. En deze crisis zien we als een kans om bedrijfsovernames te doen. We zien groei. De markt is groot. De markt vraagt en eist van ons dat we blijven innoveren. Mede met overnames denken we daar invulling aan te geven. We hebben net onze eerste overname gedaan met een startup, Cucina Food. Zo kunnen we de schappen straks vullen met kant-en-klare pastasa lades met halalproducten.'' ,,Wij willen kampioen worden. De grootste speler met halalkippen- vlees wereldwijd. Je moet durven en doen. Ons motto is: er is geen tafel op deze wereld die we niet kunnen vullen. Sinds de dag dat we werden opgericht, weten we heel goed dat voedselproductie een reis is die eindigt op een bord. Ik roep het wel al een tijdje maar wat ons en de hele sector zou hel pen, is als de Nederlandse kip een keurmerk Made in Holland krijgt. Daarmee zou het vertrouwen in landen als China en Japan meteen met 3000 procent omhoogschie- ten.'' Advertentie Een traplift van thyssenkrupp houdt de trap begaanbaar voor iedereen dinsdag 14 juli 2020 M Bilal Qaki ziet crises als kansen: ,,Dat heb ik van mijn vader geleerd''. FOTO MARCO OKHUIZEN Heb je zelf last gehad van het vi rus? Of mensen in je omgeving? Is er iets dat je hebt geleerd van de coronacrisis? Welke kansen biedt het jullie? En waar zie je jezelf in de toe komst? 25van de senioren hebben moeite of pijn met traplopen, blijkt uit onderzoek. Verhuizen naar een gelijkvloerse woning is dan niet de enige oplossing. U kunt gewoon zelfstandig thuis blijven wonen met een voor u op maat gemaakte traplift, waarbij de trap begaanbaar blijft voor uw partner, kinderen of mantelzorger. De traplift voor iedere trap Onze Swing-traplift heeft al veel mensen hun mobiliteit in huis teruggegeven. Het maakt niet uit of u een trap met boch ten, een smalle opgang of een wenteltrap heeft. De traplift kan zelfs naar zolder worden doorgetrokken. We meten uw trap zeer nauw keurig op met behulp van onze HoloLinctechnologie, waar bij we ook rekening houden met verwarmingselementen of stopcontacten. Uw traplift wordt helemaal op maat ge produceerd en in principe bin nen twee weken gemonteerd*. Daarbij heeft elke thyssenkrupp traplift een levenslange garan tie, zolang u het jaarlijks onder houd door thyssenkrupp Home Solutions laat uitvoeren.* thyssenkrupp Home Solutions is gespecialiseerd in het ont wikkelen van trapliften met meer dan 65 jaar ervaring in Nederland. Al onze trap liften worden in Krimpen aan den IJssel 100% op maat gemaakt. Voor onderhoud en reparatie is ons lande lijk service nummer 24 uur per dag, 7 dagen per week bereikbaar. 100% traplift op maat. 100% aanbieding op maat. We gaan voor maatwerk - in alles. Speciaal voor uw situatie en wensen maken we een aantrekkelijke offerte met de beste aanbieding voor de beste traplift. Nieuwe acties Sinds deze maand hebben we de mogelijkheid van een foto bezoek. En in samenwerking met onze fabriek een extra actie. Bel voor meer informatie gratis met of voer uw gegevens in op *Voor de voorwaarden, zie trapliften.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 17