van hun keuze Niet alle sleutels mee O Hebbedingen cc z z O Gevonden op Gaspedaal.nl 11 TECH Voor minder dan €10 LU O LU LU LL LU N LU —3 CC O O we ook missen als één van ons bijvoor beeld zijn baan verliest.'' De keerzijde van privé leasen: je zit een vrij lange periode aan een contract vast. Reinier: ,,Wij rijden de auto in totaal 60 maanden, dus 5 jaar, met een maximum van 10.000 kilometer per jaar. Dat is voor ons genoeg. Ik werk hier praktisch om de hoek en Natas, die bij de overheid werkt, gebruikt de auto ook niet voor haar woon-werkverkeer. Het aantal kilome ters in het huidige leasecontract is meer dan voldoende voor onze ritjes naar vrienden of familie en we kunnen er mee op vakantie. En ja, dan kunnen we ook alle spullen van 'Billie' meenemen. Gemak dient de mens!'' wegens bijzondere omstandigheden op verzoek geen achternamen Games, gadgets, apps: techjournalist Anton Damen tipt elke maandag de leukste en beste die hij tegenkomt. Lr "ik 1' i Cirr 3 Solar cooker Koken met de zon KOKKERELLEN OP DE CAMPING, maar zonder het risico te lopen dat het gasflesje halverwege de bereiding opeens leeg blijkt? Je kunt ook op zonnestralen koken, met de GoSun Go. Deze 'solar cooker' doet het ook op niet-tropische dagen. Door de zonnestralen te bundelen kook je water en stoom of bak je kleine maaltijden in dit handzame apparaat. Supersnel is het niet, maar het kost je geen duit, want voor niks gaat de zon op. Te bestellen op gosun.co voor €125. In spin, de bocht gaat in App De Plastic Avengers waterpret. Maar minder prettig is wat er soms in de natuur en op straat achterblijft: de restan ten van uit elkaar gespatte waterballonnetjes. De Plastic Avengers strijden tegen schadelijk zwerfafval en roepen op om via de Plastic Avengers-app (gratis voor iOS en An droid) een foto te maken van de crime scene. Met Operatie Splatplastic verzamelen ze met jou en anderen bewijsmateriaal om schadelijk spul uit het milieu en de winkelschappen te krijgen. Koptelefoon Lawaai-oplawaai omgeving helpt alleen een koptelefoon niet echt. Maar een koptele foon met ruisonder- drukking, dat is een ander verhaal. Vaak kos ten ze een aardige duit, maar er zijn ook heel betaalbare. Voor €110 zet je een draadloze Sony WH-CH710N op je oor schelpen en leg je met één acculading de drukke buitenwereld dertig uur lang het zwijgen op. GO MAANDAG 13 JULI 2020 111 s Citroën C3 Aircross Feel 110 (2019) 26.759 km, €17.440 De experts van onze autoredactie vinden de C3 Aircross een uitge sproken keuze. Hij is onderschei dend aan binnen- en buitenkant en leverbaar met vrolijk gekleurde de tails. Groot pluspunt is de ruimte op de (erg zachte) stoelen en in de ba gageruimte. Ten opzichte van con currenten als de Kia Stonic, Volks wagen T-Cross en Opel Crossland X rijdt de C3 wel wat afstandelijker: de vering is zacht, de besturing voelt licht en het rijgedrag is niet heel strak. Op Gaspedaal.nl staan nu circa 500 exemplaren te koop vanaf zo'n 15.500 euro. Reinier en Natasja stopten tijdens de proefritten alle spullen die ze willen meenemen in de auto's. De Aircross bleek de ruimste 'doos'. fotos bart hoogveld Kia Stonic 1.0 T-GDi DynamicPlus- Line (2019), 10.035 km, €19.990 De Kia Stonic (vanaf 2017) is de stoerdere versie van de Kia Rio. Hij is wat hoger en langer, maar deson danks niet de ruimste keuze in dit segment. Ook de zitpositie is wat lager dan in bijvoorbeeld de Citroën C3 Aircross. Wel biedt de Kia een solide rijgedrag, terwijl hij vaak ook goed is uitgerust met zaken zoals ingebouwde navigatie en een rij strookassistent. De T-GDi-motoren zijn het doorsparen waard: dankzij een turbo bieden ze betere presta ties dan de MPi-motoren zonder turbo. De Stonic staat bovendien als zeer betrouwbaar bekend. Op Gas- pedaal.nl beginnen de prijzen bij circa 16.000 euro. Soms lijken games de kinderspelletjes van vroeger compleet te hebben vervangen, maar echte kinderklassiekers geven zich niet zomaar gewonnen. Neem touwtje springen. Vroeger deed je dat met een touw, tegenwoordig doe je datop de Nintento Switch. Draaien maar met die armen, met in elke hand een controller. Doel van Jump Rope Challenge is jouw konijntje elke dag honderd sprongen te laten maken. Het spel is gratis te downloaden. OPERATIE ZOMER BETEKENT OOK... TEGEN EEN LAWAAIIGE MEER INFO: Kijk op tweakers.net Als je een sleutelbos als een cipier uit een film hebt, en je hebt op een fietstocht alleen je fiets- en huissleutel nodig, overweeg dan eens wat wordt genoemd een 'autosnap'. Met deze metalen sleutelhanger klik je gemakkelijk een van de twee ringen met sleutels eraf en klik je die er net zo eenvoudig weer aan. Gezien vanaf 2,25 euro. CITROEN C3 AIRCROSS

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 39