18 FAMILIEBERICHTEN Piet Wouterse Dick Machiel Boone Cornelis Anthonie van Liere Piet Deij 7Ci Giel-Jan Looij Jannetje Pietemella de Schipper-van der Endt Janny Maatje Koppejan OVERLEDEN JANNY Na een leven dat gekenmerkt werd door uitersten is na een periode van ziek zijn van ons heengegaan mijn broer 74 jaar In liefdevolle herinnering: Matty, Jan, Henk, Andrina Waar Piet groot in was zal me bijblijven. Janny Bredijk-Wouterse Binnenweg 17 6051 BX Maasbracht Dick is aan zijn laatste vlucht begonnen. 14-11-1954 Oost-Souburg f 09-07-2020 Matty Cokky en John Tamara en Marco Correspondentieadres: Westerscheldestraat 10,4388 VH Oost-Souburg De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Wanneer jullie je herinneringen aan Dick willen delen kan dat via het online condoleanceregister: www.memori.nl/dick-boone Hartverwarmend waren de vele blijken van meeleven na het overlijden van mijn geliefde man, onze lieve vader en opa Wij willen u hiervoor hartelijk bedanken. Uw betrokkenheid heeft ons goed gedaan. P. van Liere - Verhage Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Baarland, juli 2020 Wij hebben ontzettend veel meeleven mogen ervaren tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en trotse opa het heeft ons ontroerd. Wij zeggen u hiervoor hartelijk dank. Rinie Deij-Louwerse Maijanne Anja en Thijs, Luuk, Cas Rianne en Arie, Robert, Stijn Goes, juli 2020 Hans van der Haar Langs deze weg willen wij u bedanken voor het door u betoonde medeleven na het overlijden van onze lieve dochter, zus, schoonzus en tante Vlissingen, 21 oktober 1977 Rotterdam, 14 juni 2020 De reacties die wij mochten ontvangen waren overweldigend en het was hartverwarmend om te ervaren dat Inge zo veel heeft betekend voor anderen. Zowel van mensen die wij kennen en ook die voor ons onbekend zijn. Wij hopen dat Inge in ons aller harten zal voortleven. Familie Caljouw Krommenhoekseweg 11 4373 SN Biggekerke Middelburg, juli 2020 Zonder Giel-Jan is alles anders Het is ontroerend om te merken dat er zoveel mensen met ons meeleven. Wij willen daarom iedereen bedanken voor de hartverwarmende steun, lieve woorden, kaarten, brieven, bloemen en overweldigende belangstelling na het overlijden van onze lieve Het medeleven neemt ons verdriet niet weg maar het geeft ons wel troost om dit grote verlies te dragen. Wij zien dat Giel-Jan bij velen geliefd was en een grote leegte achterlaat. Jan Petra Iris Kloetinge, juli 2020 Onze oprechte dank voor de hartverwarmende blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma (jofYie/ta/ (S/t&a/retAs S$reec&- (jor/$si/ ~Corry~ Het is een troost te weten dat wij niet de enigen zijn die haar missen. Dit zal ons ook tot steun zijn in de komende tijd. Kinderen, Kleinkinderen, Achterkleinkinderen. Biggekerke, juli 2020 De overweldigende belangstelling en het meeleven, in de vorm van bezoek, kaarten, brieven en telefoontjes, tijdens de ziekte en na het overlijden van Lies Poortvliet - Rijkse heeft een diepe indruk op ons gemaakt en heeft ons zeer goed gedaan. Paul en Lisa Hans en Lea zaterdag 11 juli 2020 PM Haar leven was geven... Na een laatste moeilijke periode is overleden onze lieve, zorgzame, attente en markante moeder, oma en omi sinds 3 juli 2003 weduwe van Jan de Schipper geboren te Yerseke, 23-5-1929 overleden te Goes, 9-7-2020 Middelburg: Mieni en Jan Joosse Ellen en Martin Leon en Helma, Finn, Rosa en Evi Breda: Helma de Schipper en Ad van der Linde Marco en Elke, Mare en Tobe Elly en Willem Goes: Anja de Schipper Katinka Marjon en Patrick, Tirno, Joeka en Feike Stefan en Corina, Noud, Thijs en Max In verband met de RIVM richtlijnen zal het afscheid in besloten kring plaatsvinden. Correspondentie-adres: Prinsenlaan 14, 4336 HL Middelburg Wij ontvingen het verdrietige bericht dat onze tante en oudtante is overleden. Wij denken met een glimlach aan haar terug. Wij wensen de kinderen, klein- en achterkleinkinderen sterkte met dit gemis. Namens de neven en nichten Karelse Voor uw blijken van medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze dierbare zus, schoonzus en tante zeggen wij u hartelijk dank. Fam. Koppejan Middelburg, juli 2020 We willen iedereen bedanken voor alle hartverwarmende steun en overweldigende hoeveelheid kaarten die we hebben mogen ontvangen na het overlijden van onze lieve, creatieve, mooie Hans. Jacqueline, Eva, Peter, Julie, Keet, Mischa, Rombout Goes, juli 2020

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 46