FAMILIEBERICHTEN 17 Marinus Freriks Rien Freriks D. C. de Jonge, Adriana Paulina Sinke - Jonker OVERLEDEN Rien Freriks Mourir, c' est partir un peu In liefde losgelaten Rien Middelburg 18 mei 1947 Goes 8 juli 2020 echtgenoot van Els Hamelink eerder gehuwd met Marleen Freriks -Spelier (in liefdevolle herinnering) Goes Els Hamelink - Freriks Dardilly (Fr.) Sacha Freriks en Vincent Leroux Raphael Bastiaan Goes Mireille Freriks en Tuur Schipper Een speciaal woord van dank voor dr. van der Werff en Buurtzorg team Goes-Noord voor de goede zorgen. Correspondentieadres: Uitvaartzorg Peter Butler t.a.v. Fam. Freriks, Benonistraat 3,4421 DN Kapelle Rien heeft zijn lichaam ter beschikking gesteld voor de wetenschap. Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van Rien Freriks geliefde inspirerende broer, markante zwager, betrokken en levensgenietende oom. Koudekerke Eveline Ravays - Freriks René Ravays Selby (Australië) Joris Ravays Kelly Smith Koudekerke Jasper Ravays Marianne van der Heijden Norah Rien Freriks Een unieke vriend is overleden Uniek in zijn bergwandeling in Oostenrijk, als "maitre mise en place" bij de Platte Buizers, in zijn ongedurigheid, als levensgenieter en Bourgondiër, als regisseur en speler, docerend, gedreven, belangstellend op inhoud, oprecht. Wij hopen dat Els, zijn kinderen met hun partners en zijn kleinkinderen troost en steun vinden in de herinneringen aan een bijzonder mens. De finale zal ik niet als verliezer noch als winnaar bereiken, maar als mens. (Rien) Willem de Landgraaf en Marijke Entink Wybe en Nelleke van der Meer Wilna en Ruud Janse 'Vrees niet, Ik heb u bij uw naam geroepen, gij zijt Mijn' Jes. 43:1b In vast vertrouwen op een plaats bij haar Heer Jezus is vannacht 9 juli 2020 overleden onze lieve schoonzus, tante, 'mam en oma' in de leeftijd van 90 jaar Dick of Dickie Jan t en Griet le Clercq - de Jonge Piet t en Cor t de Vos - de Jonge Rien en Jos den Toonder - de Jonge David en Betsie de Jonge - Kaijser Frans en Suzan de Jonge - de Jonge Harry van Overmeeren Namens alle nichten en neven Rienk en Marleen den Toonder 10 juli 2020 Correspondentieadres: Willem Alexanderlaan 11,4461 TN Goes Voor ons was ze 'mam en oma' Peter t en Teddy Coldenhoff en kinderen De begrafenis vindt plaats op dinsdag 14 juli om 14.00 uur op de begraafplaats van Kloetinge aan de Kapelseweg. De dienst vooraf zal in besloten kring worden gehouden. Tante Dick hield van bloemen. Jezus zei: "Ik ben de opstanding en het leven. Wie in Mij gelooft zal leven, ook wanneer hij sterft!' Dickie de Jonge We kennen haar als een altijd opgewekte vrouw van liefde en geloof. We zijn dankbaar voor wat zij voor velen heeft betekend. We wensen haar familieleden en directe naasten sterkte en Gods vertroosting toe. Evangelische Gemeente Rafaël Goes "Door Gods liefde gedragen naar het licht" In liefde losgelaten onze lieve moeder en oma -Ariane - Anton Sinke f 14 januari 2020 f Oostkapelle 5 juli 2020 Burgh - Haamstede 25 juli 1936 Diana en Jack Mireille en Jurian Robin en Carmen Sander Ingrid en Erik Jessica Maxime Simone Leon en Demi Johan Frenk en Manon Aniek en Chiel Anthony en Linda Levi Felipe Moos Wolf Benjamin June Rose Correspondentieadres Park Overwater 3,4335 BJ Middelburg Op zaterdag 11 juli nemen we als kinderen en kleinkinderen afscheid van onze moeder en oma. Ze zal begraven worden naast haar man op de begraafplaats te Oostkapelle. Grote dank aan alle lieve mensen van SVRZ 'de Egelantier' voor de toegewijde zorg, het geduld, de aandacht, de warmte en vooral de liefde die jullie onze moeder hebben gegeven. mr. JAN SCHOT zaterdag 11 juli 2020 Wat wezenlijk is kunnen ogen niet zien, kijken doe je met je hart. (De kleine Prins) Stil staan wij bij wat jij in beweging bracht in hart, in lijf, in leven Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze schoonzoon, zwager en oom echtgenoot van Els Hamelink - Freriks Wij wensen Els, zijn kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel steun, troost en sterkte in deze moeilijke tijd. Terneuzen S.M.J. Hamelink Terneuzen Hans en Miriam Lisanne en Imre Wouter en Amber Roden: Henk en Inge Alex en Inge, Krijn Margiena en Geert Chris en Emily Goes Anne-Marie en Loek Koen Nick Terneuzen, 11 juli 2020 Verdrietig, maar met veel mooie herinneringen, moeten wij afscheid nemen van onze lieve zwager en oom Ineke Boone-Spelier Jacco Boone Wim Frans-Jan, Astrid Edmond, Bianca en Mike Jeroen, Simone, Thirza, Tycho en Inya We wensen Els, Sacha en Vincent, Mireille en Tuur, Raphael en Bastiaan veel sterkte toe. Joh. 11:25 Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van mijn oud compagnon en onze vroegere werkgever Peter Knook Medewerkers van Knook Schot Notarissen te Tholen Ons medeleven gaat uit naar familie en naasten. Tholen, 7 juli 2020

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 45