■*v FAMILIEBERICHTEN 19 C DEEA Lucia Maria de Bruijn - van Huff el Willy Steijaert Maria Josepha Baart-Cornelis José Angela Emelie Dophemont DANKBETUIGING Martha Donze-Wissel VJ Teun Dekker Jan-Piet Provoost OVERIGE BERICHTEN Wij staan altijd voor u klaar/ Je moeder blijft je moeder zo eigen en vertrouwd. Je wilt haar niet graag missen omdat je van haar houdt. Maar eens dan komt de dag datje haar moet laten gaan. Je verstand zegt dat het goed is maar in je ogen blinkt een traan. Na een periode van afnemende gezondheid is in haar eigen vertrouwde omgeving, in alle rust van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en omi echtgenote van Leon de Bruijn (t 09-07-1983 Hontenisse, t Terneuzen, 8 december 1922 10 juli 2020 Terneuzen: Frans en Marlou Sas van Gent: Marieke en Peter Terneuzen: Marga Klein- achterkleinkinderen Bernhardstraat 11 4532 AS Terneuzen Wij nemen in besloten kring afscheid van haar. Een speciaal woord van dank aan dr. Bosman en medewerkers thuiszorg ZorgSaam voor de goede verzorging van onze moeder. Ik draag de herinnering van José als een cadeau met me mee. Heden is uit ons midden weggenomen mijn innig geliefde echtgenote van Piet Baart Bassevelde, 12 maart 1937 t Oostburg, 9 juli 2020 Oostburg: Piet Baart Anouk Kinderen en kleinkinderen Correspondentieadres: Grote Beer 8-10 4501 ER Oostburg Het afscheid vindt in besloten kring plaats. Geen bezoek aan huis. Jan van den Bergen t voor elkaar zaterdag 11 juli 2020 ZV Bedroefd namen we kennis van het overlijden van Willy was meer dan 66 jaar lid van onze vereniging. In Willy verliezen wij een echte Corn Boys man. We wensen Resi en de kinderen veel sterkte toe. Vrijwilligers, leden en bestuur van S&O Corn Boys Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze ma, oma en omaatje echtgenote van Zij overleed op 8 juli 2020 in de leeftijd van 89 jaar. Ria en André Nadja en Remon, Milan Denny en Anouska, Aimée, Owen Ferdy en Anita Sjarco Jorian Paul en Karla Joeri en Daniëlle Damy en Esther Majangka en Eddy in dierbare herinnering Naomi en Milan Yannick Correspondentieadres: Gerard van der Nissestraat 9, 4543 AD Zaamslag De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Ergens zal ik je bewaren voor altijd en met een lach Wie jij bent gaat niet verloren maar is voelbaar iedere met-zonder-jou-dag Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor alle steunbetuigingen na het overlijden van Daan Donze Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Terneuzen, juli 2020 Zonder Teun is alles anders Wij willen iedereen graag bedanken voor de lieve blijken van medeleven na het overlijden van Teun. Het heeft ons goed gedaan. Caroline Thomas en Maud Maarten Kees en Liesbeth Dekker-van Hoeve Willem en Jozien Janssen-Verheij Axel, juli 2020 Onze oprechte dank voor de hartverwarmende blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van Uit aller naam: Ina Provoost-Scheele Hulst, juli 2020 COLOFONE-mail: familleberlchtenpzc@dpgmedla.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00 Diep getroffen zijn wij door het medeleven, in welke vorm dan ook, welke wij hebben ondervonden, zowel tijdens het ziek zijn als na het overlijden van mijn allerliefste vrouw en moeder Hiervoor onze oprechte dank. Hoewel de grote leegte en het gemis blijven, doet het ons goed te weten dat Charis niet alleen voor ons, maar ook voor vele anderen veel heeft betekend. Fabian en Silas Biervliet juli 2020 Ons ervaren team helpt u graag om het afscheid altijd persoonlijken bijzonder te maken. Voor leden en ieder ander. Ga voor informatie naar dela.nl/zeeuwsvlaanderen of bel 0115 21 ÏO 77 voor een persoonlijk gesprek.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 136