18 FAMILIEBERICHTEN JOHAN MISSU Marinus Freriks Rien Freriks Jannetje Pietemella de Schipper-van der Endt Janny OVERLEDEN Johan Missu Lieve Johan, We gaan je missen. Tea Kim en Paul Sofie en Simon Johan Missu TIELEMAN Johan Missu Johan Missu JANNY mr. JAN SCHOT Mourir, c' est partir un peu In liefde losgelaten Rien Middelburg 18 mei 1947 Goes 8 juli 2020 echtgenoot van Els Hamelink eerder gehuwd met Marleen Freriks -Spelier (in liefdevolle herinnering) Goes Els Hamelink - Freriks Dardilly (Fr.) Sacha Freriks en Vincent Leroux Raphael Bastiaan Goes Mireille Freriks en Tuur Schipper Een speciaal woord van dank voor dr. van der Werff en Buurtzorg team Goes-Noord voor de goede zorgen. Correspondentieadres: Uitvaartzorg Peter Butler t.a.v. Fam. Freriks, Benonistraat 3,4421 DN Kapelle Rien heeft zijn lichaam ter beschikking gesteld voor de wetenschap. Rien Freriks Een unieke vriend is overleden Uniek in zijn bergwandeling in Oostenrijk, als "maïtre mise en place" bij de Platte Buizers, in zijn ongedurigheid, als levensgenieter en Bourgondiër, als regisseur en speler, docerend, gedreven, belangstellend op inhoud, oprecht. Wij hopen dat Els, zijn kinderen met hun partners en zijn kleinkinderen troost en steun vinden in de herinneringen aan een bijzonder mens. De finale zal ik niet als verliezer noch als winnaar bereiken, maar als mens. (Rien) Willem de Landgraaf en Marijke Entink Wybe en Nelleke van der Meer Wilna en Ruud Janse zaterdag 11 juli 2020 ZV All the times I've tasted love Never knew quite what I had Little darling if you hear me now Never needed you so bad Johannes Adriaan Missu Zaamslag 14/05/1958 - Hulst 08/07/2020 Zijn liefde zal gemist worden door zijn vrouw Anita, dochters Melissa en Lindsey, schoonzonen Youri en Mario, kleinkinderen Luca en Bobby en zijn lieve familie en vrienden. Correspondentieadres: Frans van Waesberghestraat 49,4561 AC te Hulst De afscheidsdienst vindt maandag 13 juli plaats in besloten kring. Gelieve contact op te nemen met de familie wanneer u wenst hem een laatste bezoek te brengen. Lieve, Lieve vriend. Wat hebben we van je genoten en zoveel geleerd Dag "Groot Artiest" Diep, diep respect Petra Alex Nancy Peter Hulst, 8 juli 2020 TRANSPORT Met veel verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze medewerker: Johan was jarenlang vrachtwagenchauffeur in ons bedrijf. Hij deed zijn werk graag en altijd vol passie. Johan, we zullen je missen. Wij wensen Anita, Melissa, Joury en Luca en Lindsey, Mario en Bobby veel sterkte toe met het verlies van haar man, hun vader, schoonvader en opa. Namens: Directie en personeel Tieleman Transport Oudeweg 16 Kloosterzande Op 8 juli bereikte ons het droeve bericht dat onze oud-medewerker is overleden. Hij was een Kanjer! Wij wensen Anita, Melissa en Lindsey met aanhang en kids veel sterkte toe in deze donkere tijd. Verhuizingen Dieleman Leendertse B.V. Hulst Hulst, 8 juli 2020 Haar leven was geven.. Na een laatste moeilijke periode is overleden onze lieve, zorgzame, attente en markante moeder, oma en omi sinds 3 juli 2003 weduwe van Jan de Schipper geboren te Yerseke, 23-5-1929 overleden te Goes, 9-7-2020 Middelburg: Mieni en Jan Joosse Ellen en Martin Leon en Helma, Finn, Rosa en Evi Breda: Helma de Schipper en Ad van der Linde Marco en Elke, Mare en Tobe Elly en Willem Goes: Anja de Schipper Katinka Marjon en Patrick, Tirno, Joeka en Feike Stefan en Corina, Noud, Thijs en Max In verband met de RIVM richtlijnen zal het afscheid in besloten kring plaatsvinden. Correspondentie-adres: Prinsenlaan 14, 4336 HL Middelburg Wij ontvingen het verdrietige bericht dat onze tante en oudtante is overleden. Wij denken met een glimlach aan haar terug. Wij wensen de kinderen, klein- en achterkleinkinderen sterkte met dit gemis. Namens de neven en nichten Karelse Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van mijn oud compagnon en onze vroegere werkgever Peter Knook Medewerkers van Knook Schot Notarissen te Tholen Ons medeleven gaat uit naar familie en naasten. Tholen, 7 juli 2020 Stil staan wij bij wat jij in beweging bracht in hart, in lijf, in leven Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze schoonzoon, zwager en oom echtgenoot van Els Hamelink - Freriks Wij wensen Els, zijn kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel steun, troost en sterkte in deze moeilijke tijd. Terneuzen S.M.J. Hamelink Terneuzen Hans en Miriam Lisanne en Imre Wouter en Amber Roden: Henk en Inge Alex en Inge, Krijn Margiena en Geert Chris en Emily Goes Anne-Marie en Loek Koen Nick Terneuzen, 11 juli 2020

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 135