FAMILIEBERICHTEN 17 Albert Rijk Albert Rijk Maria Susanna Elisabeth Stoffels ~Mar/'e~ COLOFONFamilieberichten OVERLEDEN Johan Maria van Sikkelerus Willy Steijaert DANKBETUIGING Gijs de Bokx Johan van Sikkelerus Eenvoud siert de mens... Na alle fijne jaren die we samen met hem mochten beleven, hebben we geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn broer en onze neef Vogelwaarde, 19 december 1956 Hulst, 7 juli 2020 Hulst Hulst Hulst Alfons van Sikkelerus Leonardus van Sikkelerus Alouisius van Sikkelerus Ria Verdurmen Klein Cambrondijk 6,4561 RR Hulst De begrafenis zal in stilte plaatsvinden. pzc.nl/familieberichten Ons bereikte het trieste bericht dat afgelopen dinsdag 7 juli is overleden. Johan heeft ruim 45 jaar bij Dethon Hulst gewerkt. Deze zeer gewaardeerde, behulpzame, vriendelijke en opgewekte collega gaf kleur aan onze metaalafdeling. Hij was graag overal van op de hoogte en altijd geïnteresseerd in wat er in zijn omgeving gebeurde. Wij zullen deze markante collega enorm gaan missen. Wij wensen de familieleden sterkte toe in deze moeilijke periode. Bestuur, directie en medewerkers Dethon vrijdag 10 juli 2020 Na vele jaren van samenzijn en dankbaar voor alles wat hij heeft betekend, moeten wij u tot ons verdriet mede delen dat plotseling van ons is heengegaan onze lieve broer Ovezande 23 maart 1957 T's-Heerenhoek 9 juli 2020 Adrie Kees Joke en Daan (beiden in herinnering) Correspondentieadres: 's-Heerenhoeksedijk 7 4453 CD 's-Heerenhoek Gelegenheid tot afscheidnemen zondag 12 juli van 15.00 tot 16.00 uur in het mortuarium naast de kerk te 's-Heerenhoek. De crematie vindt in besloten kring plaats. Verdrietig zijn we door het plotseling overlijden van onze oom Dennie Michael en Caroline Bregje Britt Johnny Ovezande Verdrietig namen wij kennis van het overlijden van onze oud-medewerker Willy heeft ruim 29 jaar bij Elopak gewerkt. Hij kwam in dienst kwam als Hoofd Productiebureau om in de loop van de jaren onderdeel uitte maken van de afdeling Customer Support. Wij herinneren hem als een heel fijne en betrokken collega, een echte Elopakman. Nadat hij van zijn Vut ging genieten bleef hij actief als één van de drijvende krachten in de organisatie van het jaarlijkse uitstapje met de gepensioneerde collega's. Wat zullen we hem missen! Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw Resi, de kinderen, kleinkinderen en familie. We wensen hen heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. ELOPAK Directie en personeel Elopak B.V. Terneuzen Lieve moeder, Lieve oma wat zullen wij u missen. Maar ga maar, ga maar naar daar waar geen pijn meer is. Want als het leven op uw eigen manier niet meer tot de mogelijkheden behoort, als leven tellen wordt van ieder kwartier, omdat door al uw beperkingen uw mens zijn wordt verstoord, dan gunnen wij u rust. Terneuzen, 18 juni 1942 t Axel, 4 juli 2020 Annemarieen Jack Evelien en Jordy Ralph Tonny en Chantal Correspondentieadres: Jacob Jordaensstraat 18,4571 MT Axel De crematieplechtigheid vindt plaats in besloten kring. Een speciaal woord van dank voor alle medewerkers van zorgcentrum De Vurssche, afdeling Schapenbout, voor de liefdevolte verzorging. Helaas is het voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben gekregen na het overlijden van mijn lieve man en onze vader Daarom willen wij u op deze manier laten weten dat uw aanwezigheid, de bloemen en de lieve kaarten ons erg goed hebben gedaan en een grote steun voor ons zijn. Ina de Bokx-Dieleman Willem Peter Terneuzen, juli 2020 SLUITTDDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTDDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 55