Hermanus Albertus Paauwe Herman Paauwe Herman Paauwe Qeertruida Hermina Ovaa-van den JCam Johan van Sikkelerus DANKBETUIGING ~/~y Cjeertruida ffermina Ovaa - van de Jfam Brechtje Mosselman van Nieuwenhuijzen Herman Apolonia de Coninck - Minderhoud Petra Roon (Truus) Bedroefd omdat we hem moeten missen, maar dankbaar voor alle liefde en zorg waarmee hij ons omringde, geven wij u kennis dat door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde man, onze lieve vader, opa en overopa in de leeftijd van 85 jaar. Marina Paauwe-Bal Laurus en Christina Armand Charlène Wim Cora en Mart Martine en Patrick, Nigel, Jaycen, Suze, Lizz Carola en Timo, Jolie, Josh Sjaan en Bram Pete en Anneleen Hermen Albert Niels Elly en Mike Julia en Jan Jessey en Sven Harvey Marina en Hendrik-Jan Leanne Maarten 8 juli 2020 Moerplein 28 4401 HZ Yerseke De rouwdienst zal D.V. maandag 13 juli om 13.30 uur gehouden worden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oude Boogaert 2 te Yerseke. De dienst is ook mee te beluisteren via de kerktelefoon en via www.gergemyerseke.nl/rouwdienst. Inlogcode 8623 Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Wij stellen uw schriftelijke condoleance en blijk van meeleven op prijs. Opa, het mooiste watje achter laat zijn jouw sporen van liefde. Wat hebben wij veel van jouw geleerd en wat waren we altijd welkom. We laten je los, intens verdrietig maar voor altijd verbonden. Armand Charlène Martine en Patrick, Nigel, Jaycen, Suze, Lizz Carola en Iïmo, Jolie, Josh Pete en Anneleen Hermen Niels Julia en Jan Jessey en Sven Harvey Lieve oma, we zullen er voor je zijn. Najaren van waardevolle vriendschap, en zo kort na het overlijden van Kees, ontvingen we het droevige bericht dat door de Heere is weggenomen onze vriend We wensen Rina en de (klein)kinderen veel sterkte toe met dit verlies. Kees (in herinnering) en Nel van Liere en kinderen Baarland. 8 juli 2020 vrijdag 10 juli 2020 pm FAMILIEBERICHTEN 17 Verdrietig vernamen wij dat onze geliefde vriend en oud-buurman is overleden. Wij wensen Rina met de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Danny en Matty Slabbekoorn en kinderen Yerseke, 8 juli 2020 Veilig in Jezus' armen In de leeftijd van 91 jaar is overleden weduwe van David Marinus de Coninck Westkapelle 20 februari 1929 t Middelburg 8 juli 2020 Familie De Coninck Familie Minderhoud Correspondentieadres: Biggekerksestraat 7 4371 EW Koudekerke De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van 't Gasthuis voor de liefdevolle verzorging. De mensen van voorbij zij worden niet vergeten. De mensen van voorbij zijn in een ander weten. Bij God mogen ze wonen daar waar geen pijn kan komen. De mensen van voorbij zijn in het Licht, zijn vrij. Na een liefdevolle verzorging in Het Toorenhuis in Middelburg is van ons heengegaan onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en over-oma weduwe van Willem Ovaa Ze heeft haar rust gevonden. Arnhem, Middelburg, 6 april 1929 7 juli 2020 Ronald Ovaa -in herinnering- Jennifer en Jack Maciré, Maïmoena Kristy en Niels Judith en Ronald de Bert Vincent Stefan Correspondentieadres: Houtwal 3,4386 GJ Vhssingen Het afscheid zal op zaterdag 11 juli in besloten kring plaatsvinden. Er is gelegenheid om omstreeks 11.15 uur de begrafenis bij te wonen op de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Het bericht dat onze collega is overleden heeft ons diep geraakt. Petra was een gedreven en betrokken collega bij verslavingszorg. Onze gedachten gaan uit naar haar man, zoon, schoondochter en verdere familie. Collega's Emergis verslavingszorg Ons bereikte het trieste bericht dat afgelopen dinsdag 7 juli is overleden. Johan heeft ruim 45 jaar bij Dethon Hulst gewerkt. Deze zeer gewaardeerde, behulpzame, vriendelijke en opgewekte collega gaf kleur aan onze metaalafdeling. Hij was graag overal van op de hoogte en altijd geïnteresseerd in wat er in zijn omgeving gebeurde. Wij zullen deze markante collega enorm gaan missen. Wij wensen de familieleden sterkte toe in deze moeilijke periode. Bestuur, directie en medewerkers Dethon Verdrietig geven wij u kennis dat, na een periode van afnemende gezondheid, is overleden mijn geliefde schoonzus en onze tante N. Joosse - Ovaa Johan Joosse Piet Joosse Heieen Sheikho-Joosse en familie 7 juli 2020 Kpfcv*-:,. Voor uw blijken van medeleven, die wij zowel persoonlijk als schriftelijk mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder zeggen wij u hartelijk dank. Familie Mosselman Borssele, juli 2020 COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@dpgmedia.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kanten klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 45