16 FAMILIEBERICHTEN Albert Rijk Adriana Blok-Gideonse Albert Rijk Piet Vreeke Albert Rijk HUWELIJK OVERLEDEN Janny Blok - Gideonse Simon Davidse Moniek van de Riet Gilco op 't Hof flls je steeds maar ouder wordt Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve broer zwager en oom Piet Vreeke Goes: Toos en Simon (in herinnering) Krabbendijke: Ria en Adrie Krabbendijke: Hans en Adri Neven en nichten En nu, wat verwacht ik, o Here? Mijn hoop is op u! Thuis, omringd door alle liefde en zorg die hij zo verdiende, is rustig overleden, onze geliefde vader, opa en overopa in de leeftijd van 84 jaar. Waarde: Gerwi en Jeannette Vreeke - Krijnsen Manon en Niels, Femme, Riv Raoul en Nfdia Stefan en Amy 8 juli 2020 Correspondentieadres: Kerkweg 35,4414 AB Waarde Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op maandag 13 juli van 19.30 uur tot 20.15 uur in Afscheidshuis Waardig, Koninginneweg 2 te Waarde. We zullen hem in kleine kring begraven. PM vrijdag 10 juli 2020 Vandaag treden in het Huwelijk Heinkenszand, 10-7-2020 O 1 Na vele jaren van samenzijn en dankbaar voor alles wat hij heeft betekend, moeten wij u tot ons verdriet mede delen dat plotseling van ons is heengegaan onze lieve broer Ovezande T's-Heerenhoek 23 maart 1957 9 juli 2020 Adrie Kees Joke en Daan (beiden in herinnering) Correspondentieadres: 's-Heerenhoeksedijk 7 4453 CD 's-Heerenhoek Gelegenheid tot afscheidnemen zondag 12 juli van 15.00 tot 16.00 uur in het mortuarium naast de kerk te 's-Heerenhoek. De crematie vindt in besloten kring plaats. en niet meer goed weet wie je bent. j Als je mensen nog wel ziet, maar ze niet echt meer herkent, flls je maar door blijft gaan bij ons te blijven leven, dan hopen wij dat je nu eindelijk rust hebt gekregen. Bedroefd, maar dankbaar voor het vele dat zij voor ons betekende, geven wij kennis van het overlijden van onze (schoon)moeder, oma en overgrootmoeder. weduwe van P. Blok sinds 15-08-2000 Veere 20-12-1933 t Veere 08-07-2020 Vlissingen: Jan en Anke Blok-Luttekes Rutger en Megan Serooskerke: Ankie en Frans Pouwer-Blok Jacco en Mandy Kate en (Yiegan Sonny en Lindi Vlissingen: Trudy van Waarde-Blok en Henk (in liefdevolle herinnering) Michel en Jeanine Jayden Stephan en Lisanne Meivin en Evelien Gapinge: Peter en Maryanne Blok- Spruijt Kristel en Lennart Robbert en Joëlle Koudekerke: Coby en Rens Verhoeff-Blok Dennis Patrick en Emma Correspondentieadres: J. Blok, Rosenburglaan 213,4385 KL Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren in Uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2,4337 XD Middelburg op maandag 13 juli 2020 van 13.00 tot 14.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden. We zijn verdrietig om het overlijden van onze lieve zus We wensen haar kinderen veel sterkte bij het verlies van hun Moeder en Oma. David Gideonse Miep Feddema- Vermeulen Neven en nichten In liefdevolle herinnering herdenken we de broers en zussen die haar zijn voorgegaan. Onverwacht is overleden onze buurman Wij wensen Suus, de kinderen en verdere familie veel sterkte met dit grote verlies. Ab en Margaret Nel Adrie en Joke Dora Els en Kees Jaap Tirhas Kees en Mia Rina Ko en Joanke Lenie Chris en Leny Koos Grijpskerke, 7 juli 2020 Na jaren van plezierig samenwerken moet ik plotseling afscheid nemen van Ovezande Kees Boonman Verdrietig zijn we door het plotseling overlijden van onze oom Dennie Michael en Caroline Bregje Britt Johnny Ovezande

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 44