WIM HOFMAN Gehoord 4 Kunststof kozijnen vrijdag 10 juli 2020 De wereld van Wim Hofman, schrijver/illustrator Gehoord tijdens het (op ge paste afstand) wachten bij winkels, in coronatijd: Gelukkig zijn de kinderen weer naar school en kan ik lekker mijn eigen gang gaan. Wat een gesodemieter met die karretjes! Waarom doen mensen altijd zo vervelend. Ik heb wel een mondkapje hier in mijn tas, maar ik zet het nooit op. Je loopt gewoon voor gek. Ze kwamen om een uur of zes en hebben alles op de stoep gezet, meubels, de TV, kasten, kleren, al les. Gelukkig regende het niet. Ze hielden me een paar dagen in coma. Mijn vrouw dacht dat ik allang dood was. Goed hoor, nu kan ik gewoon weer elke week naar de kapper. Mijn pies is altijd bruin 's och tends. Net thee. Hij kan geen werk vinden. Hij zegt dat het aan de corona ligt, maar daarvoor was het ook al zo. Hij heeft zijn school niet afge maakt, maar hij wil wel een we reldreis maken. Ze hebben een paar van die jonge gansjes gewoon doodgere den; wie doet nu zoiets? De tuin ziet er pico bello uit. We hebben twee bomen gerooid en alles is gesnoeid en overal staan stokjes bij. Ze heeft twee vriendjes, maar ik vind die Stefaan veel leuker. Hij is niet zo'n toffe bink als Tintin, maar aardiger voor haar. Veel lie ver. Hij heet niet echt Tintin. Hij heet Tim, maar zij noemt hem al tijd Tintin. Daarom doen wij dat ook maar. Je mag nu maar honderd en daar houd ik me aan, maar ze sje zen je allemaal voorbij. We willen naar de Costa del Sol, dat begrijp je toch wel. Hier voel je je net een gevangene. Zo gauw we weer weg kunnen: hup- petee! Ik ga met ze naar het park; dan hoef ik het niet op te ruimen. Ik ben wel een vrouw, maar je denkt toch niet dat ik op die Kaag van de SP ga stemmen? Thuis tussen binnen en buiten. Zo haal je het maximale uit elke zomeravond in je eigen tuin. Upgrade je (t)huis met ALKU® en waan je iedere dag op reis. Met onze last-minute deal geniet je van 25% korting op een veranda, gratis hor bij een draaikiepraam of een gratis plissé hordeur bij je nieuwe deur of schuifpui. Plan vandaag nog een afspraak voor een privétour door het ALKU Ontdekkingscentrum. Wij helpen je graag deze zomer! ALKU Ontdekkingscentrum Middelburg Klarinetweg 5 www.alku.nl Plan een afspraak: 0118 62 87 07 info@alku.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 32