16 FAMILIEBERICHTEN O Johanna Goense - Goense Johanna Goense - Goense Jacoba van Maldegem Jan Schot OVERLEDEN Abraham van de Vrie Simon Davidse Simon Davidse Simon Davidse -Bram- Een lieve vrouw, moeder en oma, zorgzaam en ook sterk Stond altijd klaar, verzette bergen werk. Wat blijft is de herinnering, vol warmte, dankbaarheid en waardering Met veel verdriet hebben wij afscheid genomen van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma. Ovezande, f Terneuzen, 14 november 1927 5juli 2020 P.M. Goense Kees Goense en Corrie Goense - Rijk Anita en Xander Adrie Goense en Madeleine Voogt Hanneke en Bram Pieter Marijke de Baar - Goense en Sjaak de Baar Larissa Evita en Joris Rowan Een speciaal woord van dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Allévo voor de goede begeleiding en de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: West Langeweg 2,4453 TA 's-Heerenhoek De afscheidsbijeenkomst en de crematie hebben in besloten kring plaatsgevonden. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze geliefde zus, schoonzus en tante Echtgenote van P.M. Goense Wij wensen de kinderen en kleinkinderen kracht toe met het verwerken van dit verlies. Familie Goense Neven en nichten 's-Heerenhoek, 5 juli 2020 Coby Jan Schot Oom Jan Schot Na vele jaren van samenzijn en dankbaar voor alles wat hij heeft betekend, moeten wij u tot ons verdriet mededelen dat van ons Is heengegaan mijn lieve man, onze lieve vader Grijpskerke 20 oktober 1951 Suus Han Laura Correspondentieadres: Reigershoutstraat 21 4364 BA Grijpskerke De begrafenis zal zaterdag 11 juli in besloten kring plaatsvinden. De kerkdienst kunt u beluisteren via www.kerkdienstgemist.nl (Zeeland/Grijpskerke). De dienst begint om 10.30 uur. t Goes 7 juli 2020 Verdrietig zijn we door het overlijden van onze geliefde broer en zwager Ger en Atty Els en Piet Wim en Gaby Johan Neven en nichten We wensen Suus, Han en Laura veel sterkte toe Goes 8 juli 2020 Met verdriet geven we hierbij kennis van het overlijden van onze zwager en oom in de leeftijd van 68 jaar. Met alle beperkingen van zijn ziekte werkte hij tot zeer recent door aan zijn grote passie, waardoor zijn tuin steeds meer een ware lusthof werd. Zijn ijver, creativiteit en vele soorten vakmanschap zullen in onze herinnering blijven. Fam. Minderhoud Grijpskerke, 7 juli 2020 Verdrietig zijn we door het overlijden van onze broer, zwager en oom Fam. Van de Vrie 's- Heer Hendrikskinderendijk 7 4461 DT Goes Verdrietig, maar ook vervuld van trots en mooie herinneringen, laten wij u weten dat onverwacht van ons is heengegaan onze bijzondere zus, schoonzus en tante Gapinge, 10 juli 1947 t Ede, 6 juli 2020 Ineke Groeneweg - van Maldegem en Eef in liefdevolle herinnering John en Marleen Sacha, Daan in liefdevolle herinnering, Anne, Cas Arjan en Alexandra Aukje, Amelie Kees van Maldegem in liefdevolle herinnering Bram en Ria van Maldegem André De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Correspondentieadres: Familie Van Maldegem Maria van Reigersbergstraat 12 4352 AL Gapinge donderdag 9 juli 2020 PM De eeuwige Cod is voor u een woning en onder u zijn eeuwige armen. Deuteronomium 33.27 Na een dienend leven is in Christus ontslapen mijn lieve dierbare man, onze liefdevolle betrokken vader en opa echtgenoot van Maria de Priester Amsterdam, Middelburg, 20 mei 1935 07 j ui i 2020 Coese Korenmarkt 6 4331 HT, Middelburg Rietje Aart-Jan en Erna Laura en Gerbert Marije en Rob Daphne Petra en Frank Machteld en Budiyanto Quinty Zoëy Xelly Emma en René Davey Melissa Amy De dienst van Woord en Gebed en de begrafenis zullen in besloten kring plaatsvinden. De dienst is op zaterdagii juli om 12.30 uur te volgen via YouTube: De Ontmoeting Middelburg en via kerkomroep.nl Nu liever geen bloemen Met een hart vol droefenis moesten wij afscheid nemen van onze enige lieve broer Zijn hart was vol liefde voor de Heere en zijn medemens. De Heere trooste zijn vrouw Rietje, zijn kinderen, kleinkinderen en ons door Zijn genade. Middelburg, 7 juli 2020 Zijn lie^ebbende zussen, Dordrecht: Maatje Hartog - Schot Kees Hartog (in herinnering) Middelburg: Haannie de Munck - Schot Rien de Munck (in herinnering) Will van der Toorn - Schot Arie van der Toorn Connie Schot (in herinnering) A Met ontroering hebben wjj kennisgenomen dat de Heere tot Zich heeft genomen onze geliefde echtgenoot van tante Rietje Schot - de Priester Wij verliezen in onze oom een hartel'ijk en liefhebbend lid van onze familie. Zijn gebed en betrokkenheid hebben veel voor ons betekend. neven en nichten Hartog neven en nichten De Munck neven en nichten Van der Toorn

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 48