tf) Gepimpte versie Scooby-Doo pRg lijkt op een dolle achtbaanrit 28 Charlize Theron is een van de vele ster actrices in Hollywood met een eigen pro ductiebedrijf. Zij kan zelf bepalen welke rollen ze speelt in haar films. Haar laatste wapenfeit is de actiefilm The Old Guard. FILMNIEUWS Top 5 in de bioscoop Nu in de bios Never rarely sometimes always Een 17-jarig meisje gaat met een nichtje vanuit de provincie naar New York om daar abortus te laten plegen. De vriendschap van de beide vrouwen is hartverwarmend en hartverscheu rend. Vooral het intakegesprek waar aan de film zijn titel ontleent, is bijzon der indrukwekkend. Les plus belles années d'une vie The High Note Tracee Ellis Ross, dochter van Diana Ross, speelt een zangeres op leeftijd die vastzit aan haar eigen repertoire. Haar jonge assistent (Dakota Johnson), probeert haar carrière nieuw leven in te blazen, maar ont dekt ook een mannelijk zangtalent. Nieuwe film Sherlock Holmes Henry Cavill, be kend door zijn rol van Super man in recente films, speelt de hoofdrol in de Sherlock Hol mes spin-off Enola Holmes, een mysterie film die recent door Netflix werd aange kocht. Een bioscoop release voor de film van regis seur Harry Bradbeer zit er dus niet in. Keaton weer terug als Batman Ruim 25 jaar geleden speelde Michael Keaton al de rol van Batman. Daarna kwamen tal van opvol gers, onder wie George Clooney en Christian Bale. In de film The Flash zal Keaton weer in zijn batsuit te bewonderen zijn. Keaton reist in deze superheldenfilm terug in de tijd om zijn moeder te redden. Hoe belangrijk het is om als ster zelf films te produ ceren, ervoer Charlize Theron (44) vorig jaar met haar film Bombshell over de MeToopraktijken bij de nieuwszender Fox News. Vlak voordat de opnamen hadden moeten beginnen, viel een van de voornaamste finan ciers af. Normaal gesproken betekent zo'n tegenslag einde oefening of veel vertraging. Maar Theron zette haar schouders eronder en slaagde er met haar eigen productie bedrijf Denver and Delilah, vernoemd naar haar twee hondjes, binnen de kortste keren een nieuwe geldbron aan te boren. ,,Ik heb Scoob! Filmmaatschappij Warner Bros. blaast met de animatieproductie Scoob! nieuw leven in de actievolle komische serie Scooby-Doo. Het ge zelschap jeugdige misdaadbestrij ders, met in de gelederen een niet zo snuggere hond, begint eigenlijk weer van voren af aan. Te zien is hoe de sullige Novile op Venice Beach een straathond oppikt waarmee hij zijn eenzaamheid hoopt te verdrijven. Door toeval belandt hij in een vriendenclubje dat zich vooral toelegt op het bestrijden van crimi nelen. Ook deze gepimpte versie van de animatiereeks lijkt op een achtbaan- rit vol capriolen en merkwaardige plotwendingen die af en toe refere ren aan de Amerikaanse cultuur. Zelfs de spiegelscène uit The Lady from Shanghai wordt geciteerd. Het is allemaal vermakelijke onzin. Een en ander wordt muzikaal bege leid door de Nederlandse componist Tom Holkenborg (voorheen Junkie XL), die de vaart van het verhaal nog meer opstuwt. - A. Z. »r\ Hoogste opbrengst afgelopen week 1 (-) De Piraten van Hiernaast €176.811 2 (1) Big Trip €159.529 3 (-) The Outpost €132.168 4 (2) I still believe €123.966 5 (5) De Beentjes van Sint Hildegard €83.968 DRAMA DRAMA Regisseur Claude Lelouch keert terug naar zijn verliefden uit Un Homme et Une Femme uit 1966. Beiden - weer gespeeld door Jean Louis Trintignant en Anouk Aimée - zijn inmiddels hoogbejaard en uit elkaar gegroeid. Maar de liefde sluimert nog door. DRAMA 'Bï,' MYSTERY SUPERHELD E Baas in eigen film Ab Zagt ANIMATIE Regie: Tony Cervone. Originele stemmen: Mark Wahlberg, Zac Efron en Amanda Seyfried. Scooby-Doo, de Duitse Dog.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 28